Labdarúgás: móravárosi ötös Mórahalmon

2013. február 17., vasárnap

Két megye III-as együttes játszott felkészülési mérkőzést vasárnap délelőtt, Mórahalmon a vendég Móravárosi Kinizsi tudott diadalmaskodni.

A megye III. Homokháti csoportjában negyedik helyen álló Mórahalom II. első edzőmeccsét vívta ezen a télen, ellenfele a Tisza-Maros csoportban hetedikként forduló Móravárosi Kinizsi volt. A találkozót

Dobó Zoltán

vezette, aki most végzi a játékvezetői tanfolyamot, s mivel komoly, nemzetközi karriert tervez, érdemes megemlíteni, hogy most debütált sípmesterként. Az összecsapáson amúgy a szegediek domináltak, s a duplázni tudó

Gerebicz Attila

vezetésével 5-2-es sikert arattak, úgy, hogy már a félidőben is 2-0-ra vezettek, majd 5-1 után az utolsó percben tudott szépíteni a pályaválasztó. Hazai részről

Varga Zsolt

egyébként büntetőt is hibázott.

Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen:

Mórahalom II. - Móravárosi Kinizsi 2-5 (0-2).

Mórahalom, vezette: Dobó Zoltán.

Mórahalom II.:

Ótott-Kovács - Malmos, Takács, Gercsó, Szabó-Hangya, Szekeres, Nyári, Bokányi B., Varga Zs., Dobák, Papdi P. Cserék: Mészáros, Pipicz, Végh. Játékos-edző: Bokányi Balázs.

Móraváros:

Varga L. - Valkai Z., Laczi N., Sövényházi, Varga P., Laczi Z., Makra, Balog, Magyar, Jenei, Valkai J. Cserék: Krébesz, Vidákovics, Gerebicz, Martonosi, Varga G. Játékos-edző: Gerebicz Attila.

Varga Zs., Mészáros, illetve Gerebicz (2), Valkai J., Balog, Magyar Bokányi Balázs:

"Az első felkészülési mérkőzésünkön sok jó dolgot láttam a csapattól, amiből tanulhatunk és építkezhetünk. Gratulálok a jó játékerőt képviselő ellenfélnek, sok sikert kívánok nekik a bajnokságban."