Futsal: Tóth Attila látványos gólja a MAFC ellen + VIDEÓ

2012. november 13., kedd

Az UTC Futsal Team rutinos gólvágója látványos találattal szerzett vezetést csapatának a hétfő esti MAFC elleni bajnoki találkozón.

A kemény küzdelmet hozó első félidőt követően a másodikban lassan felőrölte addig remekül védekező ellenfelét az UTC a férfi futsal NB I 10. fordulójának

hétfő esti találkozóján

, az újszegedi sportcsarnokban. A hazaiak vezető találatát a csapat vezető gólfelelőse, a rutinos

Tóth Attila

szerezte, s nem is akármilyen gólról van szó! A 22. percben 0-0-s állásnál egy vendég akciót követően

Tombácz Róbert

kapus hozta játékba a labdát

Koncz Zsoltnak

kigurítva azt, aki a bal oldalra passzolt a csapatkapitány

Trucz Zsoltnak

, hogy ő vezesse fel a támadást a vendég műegyetemisták ellen. A cséká előrepasszolt

Takács Renátónak

, ám vissza is kapta a labdát, mivel Tóth ékpárja középre, befelé indult a hatos vonalához. Trucz gurigázott egyet Konczcal a félpályán, majd a visszakapott lasztit nagyjából 16-17 méterről, balról, keresztben előre ívelte a hatosra jobbról betörő Tóthnak, aki félfordulatból, kapásból a kapu hosszú oldalába bombázott védhetetlenül, megszerezve csapata és önmaga első gólját, a végül 6-1-re megnyert mérkőzésen. A "Toci" becenévre hallgató népszerű játékos a találkozón később is eredményes volt, s akárcsak tavaly, idén is ő vezeti jelenleg az UTC házi góllövőlistáját 10 találattal, amivel az NB I-es lajstrom 3. pozícióját foglalja el, kettővel elmaradva a győri

Dróth Zoltán

(12), és hárommal a DEAC-os

Berecz Zsolt

(13) mögött. Tóth Attila első, vezetést jelentő gólja, valamint a mérkőzés többi találata (közöttük Tombácz kapus idei első gólja) megtekinthető a Telin Televízió műsorán szerda este 20.10-től, csütörtök délelőtt 10.15-től valamint péntek délután 15.45-től! http://www.youtube.com/watch?v=MmXuw_ZF9dw