Atlétika: szegedi Titánok a mezei magyar bajnokságon + FOTÓK

2012. november 29., csütörtök

November 24-én Szentendre adott otthont az idei Mezeifutó Magyar Bajnokságnak, mivel idén hazánk ugyanitt rendezi a Mezei Európa-bajnokságot.

"A tavalyi évhez hasonlóan kis létszámmal, de annál elhivatottan álltak rajthoz versenyzőim ezen a bajnokságon. A serdülő 13 éveseknél mindkét nemben volt csapatunk és dobogóra vártam őket, míg a 15 éveseknél a fiú csapat tavalyi bajnokként érkezett, igaz nem olyan jó formában. A serdülő 14 éveseknél egyetlen leányversenyzőm volt, aki mindent megtett a jó eredmény érdekében. A felnőtt férfiak mezőnyében ott volt

Szelepcsényi Zsolt

első éves utánpótlás korú atlétám, aki az idei Mezei Eb utánpótlás korúak csapatába kerüléséért harcolt. A táv elején örömteli pillanatokat élhettünk át, majd később Zsolt folyamatosan leszakadt a többiektől és korcsoportja élmezőnyétől, így a csapatba kerülés idén is sajnos elmaradt" - számolt be a versenyről Menyhárt Zoltán, a Titán Triatlon Club atlétaedzője.