Vízilabda: a Honvéd otthonában nyertek a szegedi lányok

2012. október 6., szombat

Megszerezte első győzelmét a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem OB I-es női vízilabdacsapata. Lakó Gábor tanítványai 11 góllal verték a Honvédot a fővárosban.

Kiegyenlített első negyed után jó helyzetkihasználással növelte négy gólra előnyét a szegedi alakulat, mely aztán a harmadik negyedben is megtartotta fölényét. Az utolsó játékrészben már valódi gálát rendeztek a szegedi lányok és egy 7-0-s negyedet produkálva végül 17-6-os győzelmet arattak. Lengyel Dominikáék legközelebb szerdán 19.30-tól szállnak vízbe a szombaton a BVSC-től vereséget szenvedő Dunaújváros otthonában.

Női vízilabda OB I 3. forduló:

Honvéd ELTE POLO - Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem 6-17 (3-3, 0-4, 3-3, 0-7)

Budapest, Szőnyi úti uszoda, 200 néző. Vezette: Vojvoda, Veilandics.