Kézilabda: Vadkerti mentett ikszre a Koper ellen

2012. augusztus 24., péntek

A rendező hazaiak legyőzése után csütörtök este a szlovén Cimos Koperrel mérkőzött a Pick Szeged a doboji nemzetközi felkészülési tornán.

Az első negyedóráig kiegyenlített játék zajlott, majd elsősorban

Fero Sulc

góljaival kicsit el tudott szakadni két góllal szlovén riválisától a Pick, ám szünetre fordult a kocka, s a Koper fordítani tudott (11-13). A második félidő elején növelni tudta előnyét a Koper, majd

Ancsin Gábor

találatával 21-21-nél egyenlített a Skaliczki-csapat. Az újonc

Marinko Kekezovic

Alen Blazevic

révén újra a Pickhez került az előny, ám a szlovének remekül hajrázva 26-25-re módosították az állást a saját javukra. Ekkor érkezett

Vadkerti Attila

, aki beállóból az utolsó másodpercben tudott egyenlíteni. Pénteken 17 órától a spanyol Reale Ademar León ellen lépnek pályára Buday Dánielék a csoport harmadik körében.