Kézilabda: iksz a Leónnal, 3. helyért játszhat a Pick Dobojban

2012. augusztus 24., péntek

A Pick Szeged együttese döntetlent játszott Dobojban harmadik csoportmeccsén a spanyol León ellen, így szombaton a torna 3. helyéért küzdhet.

Skaliczki László

együttese végig kiegyensúlyozott, kemény csatát - kiállítási arány 16 perc / 4perc a Pick "javára" - vívott a Bajnok Ligája elmúlt szezonjában is ellenfél spanyol élcsapattal. A találkozón

Fero Sulc

Jonas Larholm

vitték a prímet gólszerzésben a Tisza-partiak részéről, mindketten ötször vették be a hispán kaput. A félidőben a Pick vezetett 16-15-re, a vége 29-29 lett, így veretlenül, egy győzelemmel és két döntetlennel csoportjuk második helyén végeztek Ancsin Gáborék. Ennek megfelelően szombaton 18.45-től a helyosztók alkalmával a gárda a Barcelona Csehovszkije Medvegyi párharc vesztesével találkozik a torna bronzmeccsén.