Kézilabda: gázolt az SZKKSE

2012. április 26., csütörtök

Fölényes győzelmet aratott a Szeged-Kiskundorozsma KSE női kézilabdacsapata, a szerdára előrehozott Orosháza elleni mérkőzésen.

Prónay Gyula

vezetésével egyelőre megfoghatatlan az SZKKSE! Dávid Zsuzsiék szerda este, az utolsó fordulóból előre hozott találkozón elsöprő fölénnyel verték a szomszédvár Orosháza együttesét. A hazaiak már az első félidőben elhúztak tíz góllal a vendégektől, akik a szünetre ezt kilencre tudták faragni. A felszabadult könnyed játékkal végül kiütéses, 13 gólos győzelmet arató szegedi lányok e győzelmük után 17 ponttal a tabella 7. helyén állnak. Az új trénerrel már második, s ezúttal is fölényes győzelmüket aratták Vadászy Anikóék, s azt is elmondhatják magukról, hogy négy meccs óta veretlenek.

Női kézilabda NB I/B Keleti csoport 22. forduló:

Szeged-Kiskundorozsma – Orosházi NKC 35-22 (17-8)

Ács Géza Tornacsarnok, Kiskundorozsma, 100 néző. Vezette: Halász, Kovács.

SZKKSE:

DOBÓ - ANTAL 7, Velky 3, Dávid 2, Huszka 4, KARSAI R. 6, VADÁSZY 6.

Márton (kapus), Mocsári 2, Vér, Draxler O. 1, Zsibrita 3, Mészáros 1.

Prónay Gyula.

3/3, ill. 2/2.

6 perc ill. 6 perc. Prónay Gyula:

"Előre hozott majálist rendeztek a lányok ma Dorozsmán. Az első félidőben már 10 góllal is vezettünk. Utána – sokat cserélve - több taktikai formációt gyakoroltattam a csapattal."

Az Orosházi NKC legeredményesebb játékosai:

Ravasz, Kránitz 4-4

Junior mérkőzés:

Szeged-Kiskundorozsma - Orosházi NKC 21-31 (9-13) Legeredményesebb szegedi játékosok: Sebők, Szigeti 6-6.