Kézilabda: egy pontot hozott Örkényből az SZKKSE

Nem sikerült elhoznia a két pontot az Inárcs-Örkény otthonából a Szeged-Dorozsma-Tisza Volán együttesének.

A héten edzőváltás történt a dorozsmai női kézilabdacsapatnál,

Farkas József

és a sportegyesület közös megegyezéssel szerződést bontott, így a szezon végéig

Prónay Gyula

vette át a gárda irányítását. Mindezen előzmények után szombaton Örkényben léptek pályára Dávid Zsuzsannáék, s kiegyenlített mérkőzésen végül döntetlent játszottak a tabella 4. helyére felkapaszkodott hazaiakkal. A junioroknak nem termett babér, tízgólos vereséget szenvedtek az örkényi fiataloktól. A jelenleg 8. helyen álló SZKKSE következő alkalommal, április 14-én 16 órától hazai pályán fogadja az utolsó előtti Kecskemét csapatát.

Női kézilabda NB I/B Keleti csoport 17. forduló:

Inárcs-Örkény KC - Szeged-Dorozsma-Tisza Volán 25-25 (10-9)

Örkény, 50 néző. Vezette: Dudás T., Mihály A.

SZKKSE:

Dobó - Antal, Velky 3, Dávid, Karsai R. 3, Huszka 3, VADÁSZY 6.

Vér 1, Mészáros 2, KARSAI D. 6, Mocsári 1.

Prónay Gyula.

5/4, ill. 6/4.

14 perc, ill. 16 perc. Az inárcsiak legeredményesebb játékosa: Gulyás 10. Prónay Gyula:

„Gaál Adrienn másodedző segítségével sokat tett a csapat, hogy idegenből ponttal térjen haza.”

Junior mérkőzés:

Inárcs-Örkény KC - Szeged-Dorozsma-Tisza Volán 39-29 (17-14) Legeredményesebb szegedi játékosok: Szokolai, Draxler, Kiss (5-5).