Jégkorong: közönségszórakoztató Volán-gólparádé

2012. március 19., hétfő

Valódi közönségszórakoztató játékkal rukkolt elő szezonbeli utolsó előtti OB II-es bajnoki mérkőzésén a Tisza Volán-MTK jégkorongcsapata a Dunaújváros ellen vasárnap este.

Az OB II-ben a már biztos második helyezett Tisza Volán gárdájának az utolsó hazai mérkőzéseken a közönség kiszolgálása lesz a célja, amint azt korábban

Kalocsa László

vezetőedző is kifejtette. Nos, ez vasárnap este, az utolsó előtti szezonbéli bajnokin alighanem maradéktalanul teljesült, hiszen az igencsak foghíjas kerettel érkező dunaújvárosiak ellen valósággal gálázott a csapat. Az első harmadban fokozatosan szakadt el ellenfelétől a Volán, melyet a második harmadban már négyre tudtak növelni Hetler Ádámék. Az utolsó felvonás igazi "jégkorongrevü" lett, 4-0-val hozta az abszolút fölényben lévő szegedi alakulat a játékrészt, s végül 10-3-as győzelmet aratott. Bosnyák Márkóék utolsó idénybeli mérkőzését március 25-én, vasárnap 18 órától rendezik a műjégpályán, akkor az Újpest lesz az ellenfél.

Jégkorong OB II:

Tisza Volán MTK - Dab.Docler Jégtörők 10-3 (4-2, 2-1, 4-0)

Szeged, műjégpálya, 800 néző. Vezette: Sütő, Kovács T., Gangel.

Tisza Volán:

Szabó G. - Máté, Hetler, Ambrus, Ódry, Bosnyák - Wágner, Bereczki, Maslac, Rózsahegyi, Barcsik - Mohai, Vecaj, Varga D., Fekecs, Egyed - Kovács Á.

Kalocsa László.

Dab.Docler:

Kormos - Hruby, Jelinek, Nagy F., Missoundou, Faragó - Fülöp, Mátyásy, Láng Cs., Láng T., Kis - Bába, Wéhli.

Szilassy Zoltán.

Egyed (Hetler, Rózsahegyi, 05:35: 1-0 - emberelőnyből), Maslac (Bereczki, 09:06: 2-0), Láng T. (Kis, Hrubi, 09:32: 2-1), Ambrus (Hetler, 11:13: 3-1), Nagy F. (14:00: 3-2), Ambrus (Ódry, Hetler, 14:28: 4-2), Hetler (Rózsahegyi, Egyed, 22:54: 5-2 - emberelőnyből), Kovács Á. (Máté, Ódry, 28:50: 6-2), Kis (Láng T., Fülöp, 31:11: 6-3 - emberelőnyből), Rózsahegyi (Maslac, 44:54: 7-3), Ódry (Hetler, 51:14: 8-3), Varga D. (Fekecs, Egyed, 55:54: 9-3), Fekecs (Bosnyák, Egyed, 59:27: 10-3 - kettős emberelőnyből).

20 perc + 10 perc fegyelmi büntetés (Bosnyák) + 10 perc fegyelmi büntetés (Ambrus), ill. 18 perc + 10 perc fegyelmi büntetés (Láng Cs.).