Futsal: UTC-csodagólok a Nagykáta ellen + VIDEÓK

2012. január 27., péntek

Hétfőn előrehozott bajnoki találkozón hat góllal verte az UTC-Junior Sport együttese a sereghajtó Nagykátát az NB I-ben. A hét szegedi találat között két csodagól is akadt.

Tombácz Róberttől

, az UTC kapusától már megszokhattuk, hogy nem áll hadilábon a gólszerzéssel, s itt ne büntetők értékesítésére, hanem szemfüles találatokra gondoljunk. A nagypályán az Algyő kapuját őrző "Tombi" a szezon elején

a Berettyóújfalu ellen talált be saját hatosán belülről

, majd két hete a Rubeola otthonában is az utolsó másodpercekben. Legutóbb pedig, hétfőn, a Nagykáta bánta sasszemét, s páratlan helyzetfelismerését: a 31. percben a kátai

Visnyei Gábor

tekert szépen kapura 10-11 méterről jobb oldalról, melyet a szegedi portás könnyedén megfogott, majd kihasználva, hogy az ellenfél vészkapussal állt fel, kirúgását egyenesen a vendégek ketrecére irányozta. A félmagasan szálló labdába a kétségbeesetten visszafutó, megkülönböztető mezes

Vörös Péter

még beleért, de a veszélyt elhárítani nem tudta, ezzel lett 6-1 az állás. A Telin Televízió felvételén most Olvasóink is megcsodálhatják

a gólpasszokban is jeleskedő

Koncz Zsolt

megmozdulása sem! Az NB II-es nagypályás bajnokság téli szünete alatt az UTC-t erősítő rutinos játékos a hétfői derbin mesterhármast ért el, s 3. gólja bátran pályázhat a forduló legszebbjének címére is. Történt, hogy a 37. percben, továbbra is kátai létszámfölényes támadás végén

Nagy Attila

, ugyanonnan mint hat perccel korábban Visnyei, laposan lőtt be egy labdát a jobb kapufánál helyezkedő társnak, melybe azonban Koncz belelépett, majd a felpörgő s aláhulló bogyót saját hatosáról kapásból ellőtte - Vörös Péternek esélye sem volt elérni azt. Ez volt a 7-1-re végződő találkozó utolsó gólja. http://www.youtube.com/watch?v=YlHAbA-A9vA Csodagólok után sem áll meg azonban az élet az újszegediek háza táján: Hegyesi Zsolték már javában készülnek a hétfői, Berettyóújfalu elleni vendégjátékra.