Kosárlabda: győzött a Szeged KE Kecskeméten + FOTÓK

2011. október 10., hétfő
Újabb győzelmet aratott az immár ABCOM-Szeged KE néven szereplő szegedi női kosárlabdacsapat, ezúttal Kecskeméten.Mészárosné Kovács Andrea együttese remekül kezdett, a félidőben már 16 ponttal is vezetett, ám Fürész Emőke kézsérülése, valamint a hazaiak letámadásos játéka csaknem megfordította a mérkőzést, a harmadik negyedben a Kecskemét 12 pontot faragott hátrányából. A végjátékban aztán valósi pontzáporban sikerült megőrizniük négypontos előnyüket Lengyel Dalmáéknak, és győzelemmel térhettek haza. Kováts Annáék legközelebb október 16-án, vasárnap, délelőtt 11-kor a MAFC gárdáját fogadják az Etelka sori sportcsarnokban.

Női kosárlabda NB I/B, 4. forduló:

Kecskemét – ABCOM-Szeged KE 61–65 (9–20, 12–17, 18–6, 22–22) Kecskemét, 100 néző. Vezette: Tőzsér, Vághy. Szeged KE: LENGYEL 21/3, Pungor 10, KOVÁTS 20/3, Fürész 2, Rajnai 8. Csere: Tóth C. 4, Varga. Vezetőedző: Mészárosné Kovács Andrea. Tóth Viktor: "Az első félidőben meglehetősen gyámoltalanul kosárlabdáztunk a kifejezetten erős játékerőt képviselő Szeged ellen. A második játékrészre már úgy mentünk vissza, hogy megmutatjuk, hogy tudunk ennél sokkal többet is. Úgy gondolom, hogy csapat szinten sikerült összekapni magunkat, s jól játszottunk." Mészárosné Kovács Andrea: "Sajnos Fürész Emőke kézsérülése megérződött játékunkon, így szoros meccset játszottunk.Vannak hibáink, amiket még javítanunk kell."REGON-partneroldalunk, a kesport.hu képei a találkozóról: