Férfi kézilabdatorna Dorozsmán jövő szombaton

2011. május 18., szerda

Május 28-án, szombaton rendezik a VII. Nyári Kupa meghívásos férfi kézilabdatornát Kiskundorozsmán, a helyi sportcsarnokban.

A hazai dorozsmai együttes mellett a HKE, a Kiskunfélegyháza, a Makó Onion City és az SZKFC részvételére számítanak szervezők. A kupán a Magyar Kézilabda Szövetség Versenyszabályai érvényesek. A mérkőzések 2x20 perces futóórás meccsek lesznek 5 perces szünetekkel. Eredményhirdetés várható időpontja 17 óra. A csapatok körmérkőzéseket vívnak, ennek formájában dőlnek el a helyezések az elért pontok és gólkülönbség alapján. A szervezők minden érdeklődőt sok szeretettel várnak.