Jégkorong: nem bírt a Crvena Zvezdával a Volán-Spartak + FOTÓK

2010. november 22., hétfő
Vereséget szenvedett a belgrádi Crvena Zvezda elleni ob I/B-s bajnoki meccsen a Tisza Volán-Spartak jégkorongcsapata a szegedi műjégpályán vasárnap este. A hazaiaknak a második harmadban volt reményük a felkapaszkodásra, de a szerb csapat végül magabiztos győzelmet aratott. Nem várt könnyű feladat a Tisza Volán-Spartak ob I/B-s jégkorongcsapatára vasárnap este. A szegedi-szabadkai alakulat a bajnokság második helyén álló Crvena Zvezdát látta vendégül. A kiállításokkal bőségesen tarkított mérkőzésen a vendégek Marko Brkusanin góljaival 5-2-re legyőzték a Volán-Spartakot, hazai részről Veres és Leckovic talált be a második harmadban. A belgrádiak az utolsó harmadban negyedik góljukat kettős, az ötödiket sima emberhátrányban ütötték. Vereségével a Tisza Volán-Spartak jelenleg a tabella 8., utolsó helyén áll, miután a MAC Népstadion és a Dab.Docler-Jégtörők is nyert.

Jégkorong ob I/B 7. fordulójában:

Tisza Volán-Spartak - Crvena Zvezda 2-5 (0-2, 2-1, 0-2) Szegedi műjégpálya. Vezette: Árkovics, Pál L., Kész. Tisza Volán-Spartak: Vidakovic - Fehérvári, Dulic, Guzina, Gergelj, Leckovic. Csere: Bosnyák, Ambrus, Mohai, Lippai, Maslac, Rózsahegyi, Veres, Bursac, Egyed, Bosnjak, Neskovic, Peter. Szakmai vezető: Kalocsa László. Crvena Zvezda: Rankovic - Luka, Filipovic, Dragin, Lukovic, Brkusanin. Csere: Gacic, Rakovic, Varga, Uzelac, Isakovic, Gligorijevic, Vujinovic, Pemac, Dabovic, Vrastanovic. Vezetőedző: Szakács Ferenc. Gólszerzők: Veres (26'), Leckovic (40'), ill. Brkusanin (7', 13', 34', 48', 60') Kiállítások: 26, ill. 24 perc