Jégkorong ob I/B: szegedi vereség hosszabbítás után + FOTÓK

2010. október 10., vasárnap
A Tisza Volán SC és a Spartak Szabadka közös csapata lejátszotta első ob I/B-s mérkőzését. A szegedi együttes hazai pályán a MAC Népstadiont fogadta. Jól indult a találkozó, hiszen a hazai együttes a 30. percben már 3-1-re vezetett. A fővárosiak egymás után három gólt lőttek és megszerezték a vezetést. A találkozó vége előtt nem sokkal Ambrus egyenlített és hosszabbítás következett. A vendégeknél Somos ütött egy gólt és ezzel a MAC nyert. Tisza Volán-Spartak – MAC Népstadion 4-5 (0-0, 3-2, 1-2, 0-1) Szeged, Műjégpálya. Vezette: Árkovics, Pál, Márkus. Góllövők: Egyed, Neskovic, Gergelj, Ambrus ill. Simon 2, Kling, Nagy, Somos. Kiállítások: 34, ill 24 perc.