Labdarúgás: eső helyett gólzápor Mindszenten

2010. június 6., vasárnap

Utolsó hazai mérkőzését játszotta az idényben a tavaszi remek formát továbbra is tartó Mindszenti SE, akik ezen a hétvégén is kiszolgálták közönségüket, hiszen 9 góllal köszöntek el a drukkerektől.

A találkozón nem sokáig izgulhattak a hazai szimpatizánsok, hiszen

Nana

már az első percben hatalmas gólt vágott

Flórián

kapujába, 1-0. Nem sokáig kellett várni a következő találatra sem: a 10. percben

Tóth Cs.

indította

Szabót

, aki szenzációsan tekert középre, és labdáját

Muzsik

bólintotta a hálóba, 2-0. A 25. percben újabb hazai gólnak örülhettek a zöld-fehér szurkolók. Az MSE másik gólfelelőse

Mihály

talált a kapuba, 3-0. Egy perccel később, Nana növelte az előnyt, 4-0. A rövid gólcsendet

Szecskó

törte meg a 41. percben, amikor gyönyörű egyéni akciója után a vendég kapust is kicselezve gurított a hálóba, 5-0. Az első félidőben nem könyvelhettünk el vendég akciót, míg a hazai oldalon a gólok mellett több helyzet is kimaradt. A szünetben kettőt cserélt

Jerneit

. A második félidő első percében is gól született: a vendégek ötös számú játékosa

Kószó

végzett el egy szabadrúgást távolról, ami a hálóban kötött ki, 5-1. A második játékrész eleje gólzáporosra sikeredett, hiszen a középkezdés után újabb gólnak örülhettek a hazaiak. Szecskó lövése változtatott irányt egy védő lábán és a kapuba gurult a labda, 6-1. Az 59. percben a csereként beállt

Horváth Roland

megszerezte első gólját a szezonban: 18 méterről lőtt Flórián kapujába, 7-1. Három perccel később újra Nana tekert a hálóba, 8-1, majd a 63. percben a maga negyedik, csapata kilencedik találatát szerezte a szentesi futballista, beállítva ezzel a végeredményt, 9-1. A találkozó hátralévő perceiben már nem esett gól, így újra gólzáporos mérkőzésen tudott nyerni Rostás Károly együttese.