Kézilabda: jól játszott a Tisza Volán, de kikapott

2010. február 22., hétfő

Vereséget szenvedett a Tisza Volán SC II.-Dorozsma férfi NB I/B-s kézilabdacsapata Dabason. Bartók Csaba, a szegediek edzője, csapata játékával mégis elégedett volt.

A Tisza Volán SC II.-Dorozsma NB I/B-s férfi kézilabdacsapata Dabason játszott. A hazai együttes remek, NB I-et megjárt, rutinos játékosokkal állt fel. Ennek ellenére a Tisza Volán fiataljai komoly feladat elé állították ellenfelüket. Az utolsó percig nyílt volt a játék, nem sok hiányzott a szegedi győzelemhez. A hétvégén, vasárnap 16 órától az újszegedi Sportcsarnokban az Ózdot fogadja a Tisza Volán SC II.-Dorozsma, akik ellen, a Dabason mutatott játékkal, megszerezhető a kettő pont.

Kézilabda NB I/B, férfiak

Dabas-Diego KC – Tisza Volán SC II.-Dorozsma 32 - 29 (17-17).

Dabas, 200 néző. Tisza Volán SC II.-Dorozsma: Farkas - Temesvári 7, Valaczkai 1, Varsandán 4, Major 12, Teimel 1, Grünfelder 1. Csere: Tóth M., Komáromi (kapus), Németh 2, Bolvári , Konkoly 1, László, Papp. Edző: Bartók Csaba Hétméteresek: 5/4 ill. 4/2. Kiállítások: 14 ill. 10 perc. Ifjúsági mérkőzésen: Dabas-Diego KC - Tisza Volán SC II.-Dorozsma 32 - 26 (14-14).