Asztalitenisz: hozta a kötelezőt a Floratom

2009. szeptember 6., vasárnap

Hazai pályán aratott győzelmet a Floratom Szeged férfi asztalitenisz-csapata az extraliga első fordulójában.

A vártnál nagyobb küzdelemben szerezte meg a két bajnoki pontot a szegedi együttes a bajnokság nyitófordulójában. A páros küzdelemben érződött az összeszokottság hiánya a Dudás–Kriston-duón, bár meccslabdáig eljutottak, végül szoros csatába a Bohács–Sebestyén-pár győzött.

Kriston Bohács

ellen szerezte meg az első szegedi győzelmét, amelyet gyorsan követett Csarnai felett aratott siker, 3-2. Dudás döntő játszmában, míg Kriston négy szettben győzte le a korábbi utánpótlás-válogatott Sebestyént, Erdélyi Bohács felett kiélezett küzdelemben aratott sikere végül magabiztos Floratom-győzelmet eredményezett.