Politika

Orbán Viktor: A terroristákat éltetők nem jöhetnek Magyarországra

Orbán Viktor: A terroristákat éltetők nem jöhetnek Magyarországra

Orbán Viktor újabb határozott üzenetet fogalmazott meg: Magyarországon nincs helye a gyűlöletkeltésnek.

2025. július 24., csütörtök
Orbán Viktor: A terroristákat éltetők nem jöhetnek Magyarországra

Orbán Viktor bár a Kneecap zenekar nevét nem említette, de világossá tette álláspontját: Magyarországon nincs helye azoknak, akik gyűlöletet szítanak, antiszemita nézeteket terjesztenek vagy terroristákat dicsőítenek.

Orbán Viktor Forrás: Facebook

A miniszterelnök újabb határozott üzenetet fogalmazott meg a Harcosok Klubja csoportban, amelyben világossá tette: Magyarországon nincs helye a gyűlöletkeltésnek - írta meg a Magyar Nemzet.

Gyűlölködő rasszisták, antiszemiták, a terroristákat éltetők nem jöhetnek Magyarországra. Nekünk világos szabályaink vannak

– írta a miniszterelnök és hozzátette:

NEM a háborúra. NEM a bevándorlásra. NEM a genderre. És NEM a gyűlölködő rasszistákra is.

Majd  a kormányfő úgy fogalmazott:

Ez Magyarország. Így élünk mi. Harcolunk az igazságért! Harcolj a hazugság ellen!

Üzenetében a kormányfő megjegyezte, hogy a minap a román miniszterelnökkel is egyeztetett. Napirenden pedig a kétoldalú ügyek voltak.

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.