Figyelmeztet a szegedi rendőrség: így vernek át a csalók
Ne telepíts, ne kattints, ne válaszolj gyanús üzenetre! A szegedi rendőrök fontos tanácsokat adnak.
Ne telepíts, ne kattints, ne válaszolj gyanús üzenetre! A szegedi rendőrök fontos tanácsokat adnak.
Áprilisban rejtélyes bűncselekmény-sorozatra lettek figyelmesek a rendőrök. A betörés a nyomozócsoport összehangolt munkájának köszönhetően hamar megoldódott.
Több mint 58 millió forintot csaltak ki egy 69 éves vásárhelyi nőtől. A rendőrség óvatosságra int, és letartóztatást kezdeményezett.
Egy férfi dolgozónak adta ki magát egy szegedi bisztróban, majd italokat és pénzt vitt el. A rendőrség gyorsan azonosította és elfogta.
A KR NNI vezetésével a régióban is rajtaütések történtek. A nemzetközi akcióban a vármegyei rendőrség is részt vett az emberkereskedő hálózatok felszámolásában.
A közlekedési szabályszegések, a világítás és a bukósisak hiánya ütött szemet a rendőrségnek. Ezek Szegeden is előfordulnak.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.