//

A Szegedi Görögkatolikus Egyházközség online is közvetíti a szertartásokat

Cikkünk frissítése óta eltelt 6 hónap, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

A koronavírusra tekintettel a Szegedi Görögkatolikus Egyházközség március 15-től, vasárnaptól a szertartásokat online is közvetíti a Szegedi Szent Rozália templomból, hogy azok, akik nem tudnak eljutni a szent liturgiákra, ezen a felületen követhessék.

Elsősorban az idősekre és a betegekre gondolva hozták létre az élő közvetítést a templomból, amely így mindenkinek lehetőséget biztosít a szertartásokba otthonról is bekapcsolódni. A www.szegoke.hu oldalon az egyházközség hírei és az élő közvetítés is megtalálható.

Előző sztori

Meggyógyult az első magyarországi koronavírusos beteg

Következő sztori

Csak az interneten tölthető ki a szegedi szociológia tanszék kérdőíve

Legutóbbi hasonló cikkek