Két negyedig partiban voltak a szegediek a BL-győztes ellen

Hat góllal győzött a Szolnok Szegeden az ob I 9. fordulójának pénteki játéknapján.

Az első negyedben még tartotta a lépést a 2017-ben Bajnokok Ligáját nyert Szolnokkal a szegedi csapat, azonban a második játékrészben háromgólos előnyt építettek ki a vendégek.

A harmadik harmad ismét kiegyenlített játékot hozott, azonban a záró etapban ismét a szolnokiak akarata érvényesült, így a vége 7-13.

“Pozitívum, hogy a sok gyenge kezdés után ezúttal remek első negyedet produkáltunk. Játékosaim mindent végrehajtottak, amit elterveztünk. Ennyire tellett erőnkből egy klassziscsapat ellen. Összességében tetszett, amit láttam” – értékelt a szegedi vezetőedző, Szabó Zoltán.

E. ON FÉRFI VÍZILABDA OB I, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
SZEGEDI FVCS–SZOLNOKI DÓZSA 7–13 (3–3, 1–4, 3–3, 0–3)
Szeged, 300 néző. Vezette: Vogel G., Berki A.
SZEGED: MOLNÁR D. – BOGDANOVICS 2, Blank, Palotás, Foszkolosz 1, Farkas K., KISS CS. 2. Csere: Boros 1, Szedmák, Lihotzky, Somlai 1. Edző: Szabó Zoltán

SZOLNOK: BÁNYAI – Bátori 1, SZUBOTICS 4, JANSIK D. 1, D. LAZICS 2, V. Rasovics, Angyal 1. Csere: Szatmári 1, Dőry 1, Teleki, Várnai 1, Szeghalmi 1, Schmölcz. Edző: Zsivko Gocics

Gól – emberelőnyből: 9/3, ill. 10/5
Gól – ötméteresből: 2/2, ill. –
Kipontozódott: Farkas K. (16. p.), Várnai (28. p.)

Elkészült a fitneszpark Zákányszéken

A beruházást továbbiak követik majd, a cél egy rekreációs tér kialakítása.

Tavasszal fokozná a szegedi focilázat a Szeged-Csanád GA

Hazaköltözés, remek pillanatok, sok szurkoló és néhány fájó vereség. Röviden így foglalható össze a Szeged-Csanád GA másodosztályú labdarúgócsapatának őszi szezonja