Harmadszor már nem sikerült egyenlíteni

Utolsó perces góllal kapott ki a Szeged-Csanád GA.

A gólzáporos Tiszakécske elleni bajnoki győzelem és az ország túlsó felében, Vépen játszott Magyar Kupa meccs után 8 nap alatt a harmadik meccsét játszotta Putnokon a Kazincbarcika ellen a Szeged-Csanád GA.

Iszak a 11. percben szerzett vezetést a hazaiaknak, majd a 20. percben Germán a szokásos magabiztossággal büntetőből egyenlített. Sokáig nem maradt a döntetlen, a 25. percben Lukács újra a hazaiakat juttatta előnyhöz, de a félidő utolsó percében Jovanovicnak ismét sikerült egyenlítenie.

A második félidőben uralta a játékot a Szeged-Csanád Grosics Akadémia, amit a rengeteg kialakított helyzet is mutatott. A legvégén azonban egy téves játékvezetői döntés utáni szabadrúgást követően a hazaiak begyötörték a harmadik találatukat.

KAZINCBARCIKAI SC–SZEGED-CSANÁD G. A. 3–2 (2–2)
Putnok, Várady Béla Sportközpont, 100
néző. Vezette: Takács Tamás (Csatári Tibor, Belicza Bence Péter)
KAZINCBARCIKA: Fila – Heil, Fótyik, Farkas A., Mikló – Iszák, Krausz, Géringer T., Kercsó (Fekete Á., 62.) – Lukács R. (Kanalos, 75.), Berki I. (Ádám F., a szünetben). Vezetőedző: Gálhidi György
SZEGED: Takács J. – Kárász, Moga, Deák I., Mohl – Jovanovic (Tóth M., 77.), Oláh G., Germán T., Varga Sz. – Bitó (Orosz M., 83.), Gajdos (Dragóner F., 66.). Vezetőedző: Joao Janeiro
Gólszerző: Iszák (1–0) a 11., Germán T. (11–esből, 1–1) a 19., Lukács R. (2–1) a 25., Jovanovic (2–2) a 45., Krausz (3–2) a 92. percben
MESTERMÉRLEG
Gálhidi György
: – A szerdai kupamérkőzés rengeteget kivett csapatomból, de szerencsére a második félidő elején átestünk a holtponton és jó teljesítményt nyújtottunk. Játékosaim dicséretet érdemelnek, ugyanis nehezen mozdultak a lábak, ezért elsősorban önmagukat kellett legyőzni. Korábban is voltak idegenben bravúrjaink, de a három pontok rettenetesen hiányoztak, így roppant fontos és értékes győzelmet arattunk.
Joao Janeiro: – A mérkőzést nem a két csapat játéka döntötte el, és nem szeretnék olyan nyilatkozatot tenni, amelynek következtében megbüntetik a csapatomat. Így a mérkőzésről inkább nem mondok semmit.