Írjon nekünk

Közélet

Roskadozik a nemrégiben felújított buszmegálló

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/nikolenyigaborviktor.jpg

Megjelent:

A nemrégiben felújított Hajnal utcai buszmegálló leginkább a skate parkokban található félcsőre emlékeztet, ugyanis az alapzat közepe jelentősen megsüllyedt. A problémát vélhetően az okozza, hogy a megálló melletti fának nem távolították el a gyökerét a felújítás során. Érdekesség, hogy két csatornafedél is ékesíti a várakozóhelyet.

– Szerintem nem a padok hiánya a legfőbb probléma a felújított buszmegállók kapcsán – kezdte olvasói levelét Balázs. – Nem lennék meglepve, ha a világhírű gördeszkás Tony Hawk rövidesen városunkba látogatna, biztosan tudna egy-két szemkápráztató mutatványt produkálni a Hajnal utcai buszmegállóban – folytatta. – A Szegedi Tükörben és a Délmagyarban is olvastam, hogy a nagyszabású buszmegálló-felújítások milyen pozitív hatással vannak városunkra, de arról már keveset cikkeztek, hogy néhány helyen mennyire félresikerült a rekonstrukció. Sokak nevében beszélek, amikor azt mondom: a szegedieknek elege van a kontármunkákból – fogalmazott Balázs.

Megsüllyedt a Hajnal utcai buszmegálló

A megsüllyedt alapzat mellett a buszmegálló másik sajátossága, hogy két csatornafedél is található rajta. Balázs szerint csak idők kérdése, hogy mikor árasztja el a szennyvíz a megállót.

– Kíváncsian várom, hogy mikor fog feltörni a szennyvíz a csatornából, könnyen lehet, hogy már csak az tartja helyén a megálló alapzatát. Szerintem nincs még egy ehhez fogható megálló a városban! – zárta gondolatait.

Szegedi sajtosság: csatornafedél a buszmegállóban

Közélet

Nyárra elkészül a fedett uszoda az Etelka soron

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/nikolenyigaborviktor.jpg

Megjelent:

Szerző:

Szabadstrand lesz a Laposon – derült ki a Közéleti Kávéházban csütörtökön.

Tovább olvasom

Hírzóna

II. Erzsébet jóváhagyásával életbe lépett a Brexit

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/nikolenyigaborviktor.jpg

Megjelent:

Szerző:

Így az Egyesült Királyság január 31-én közép-európai idő szerint éjfélkor rendezett módon, ratifikált megállapodással kilép az Európai Unióból.

Tovább olvasom

Közélet

Valentin-napi játékra hívja a szerelmeseket a Szegedi Szabadtéri

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/nikolenyigaborviktor.jpg

Megjelent:

Szerző:

Különleges Valentin-napi játékra hívja a szerelmeseket a Szegedi Szabadtéri. Február 1-től 14-ig a Reök-palota előtt felállított postaládába várják a szerelmes üzeneteket, fogadalmakat. A legszerencsésebb párok ajándékcsomagokkal, backstage-bejárással, sőt a West Side Story páros belépőjével is gazdagabbak lehetnek. Elindult a Valentin-napi bérletakció is, így egy meglepetéssel több emlékezetes estét adhatunk.

Tovább olvasom

Aktuál