Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

labdarugas_il

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.

Mosonmagyaróváron szenvedett vereséget a Szeged 2011 az NB II-ben. Az NB III-ban végre megvan a Hódmezővásárhely első győzelme. A megye élvonalában pontokat veszített Szőregen a Bordány, a megye II-ben kapaszkodik az éllovas után a Röszke és a Móraváros.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 14.30-kor (az ifiderbik 12.30-kor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

NB II 14. forduló:

Kisvárda Master Good – Dorogi FC 2-0 (0-0). Gól: Vári B., Grabant P. (öngól)

Vác FC – Gyirmót FC Győr 2-1 (0-1). Gól: Zsolnai R., Gulyás M., illetve Szegi V.
Ceglédi VSE – Budafoki MTE 3-1 (1-1). Gól: Asztalos D. (2), Sándor I., illetve Kercsó B.
Credobus Mosonmagyaróvár – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-0 (1-0). Gól: Szpirulisz M.
ZTE FC – Soroksár SC 2-0 (1-0). Gól: Dubek T. (2)
Békéscsaba 1912 Előre – Szolnoki MÁV FC 1-2 (0-1). Gól: Tóth D., illetve Tóth L. (2)
Aqvital FC Csákvár – Budaörs 1-5 (1-1). Gól: Molnár T., illetve Bakos Sz. (2), Pethő B., Sajbán Mi., Sajbán Má.
BFC Siófok – Nyíregyháza Spartacus 1-0 (0-0). Gól: Petneházi M.
WKW ETO FC Győr – KBSC 4-3 (1-2). Gól: Magasföldi J. (2), Bagi I., Pongrácz V., illetve R. Palmes, Boros G., Belényesi Cs.
Soproni VSE – MTK Budapest 0-4 (0-3). Gól: Gera D. (2), Hrepka Á., Kanta J.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. MTK Budapest 14 12 1 1 34 10 24 37
2. Kisvárda 14 10 3 1 30 13 17 33
3. Szolnoki MÁV FC 14 7 4 3 18 12 6 25
4. Kazincbarcika 14 7 3 4 16 17 -1 24
5. Vác FC 14 6 4 4 18 13 5 22
6. Békéscsaba 14 6 3 5 27 16 11 21
7. Gyirmót FC Győr 14 6 3 5 26 19 7 21
8. ZTE FC 14 6 3 5 18 19 -1 21
9. Ceglédi VSE 14 6 3 5 16 20 -4 21
10. Nyíregyháza 14 5 5 4 18 13 5 20
11. Soroksár SC 14 5 5 4 15 15 0 20
12. ETO FC Győr 14 5 4 5 17 18 -1 19
13. Budaörs 14 5 3 6 27 25 2 18
14. Dorogi FC 14 4 4 6 20 20 0 16
15. Szeged-Grosics 14 4 3 7 11 18 -7 15
16. Mosonmagyaróvár 14 2 7 5 8 12 -4 13
17. Budafoki MTE 14 2 5 7 11 22 -11 11
18. BFC Siófok 14 2 3 9 11 23 -12 9
19. Aqvital FC Csákvár 14 2 3 9 13 34 -21 9
20. Soproni VSE 14 1 5 8 8 22 -14 8

A 15. forduló műsora: Október 29. (vasárnap) 13.30: Budaörs – Ceglédi VSE, Budafoki MTE – Békéscsaba 1912 Előre, Szolnoki MÁV FC – Vác FC, Szeged 2011-Grosics Akadémia – WKW ETO FC Győr, KBSC – ZTE FC, Soroksár SC – Kisvárda Master Good, Dorogi FC – BFC Siófok. 15.00: MTK Budapest – Credobus Mosonmagyaróvár. 17.00: Nyíregyháza Spartacus – Aqvital FC Csákvár, Gyirmót FC Győr – Soproni VSE.

NB III Közép csoport 11. forduló:

SZEOL SC – Rákosmente KSK 2-1 (0-0). Gól: Beretka P., N. Maksimovic, illetve Lucz V.
FC Dabas – Dunaújváros 3-2 (1-1). Gól: Eördögh L. (2), Sárközi N., illetve Szepessy R., Sárközi N. (öngól)
Mórahalom VSE – Makó FC 3-1 (1-1). Gól: Busa B. (2), Zámbó D., illetve Tóth I.
Vecsési FC – Iváncsa KSE 1-4 (0-2). Gól: Borsi M., illetve Berényi B. (2), Balogh L., Márki D.
PMFC – Szentlőrinc SE 2-0 (1-0). Gól: Wittrédi D., Keresztes B.

Hódmezővásárhelyi FC – Szekszárdi UFC 2-1 (1-1). Gól: Faggyas M. (2), illetve Fejes P.
Paksi FC II. – Kozármisleny FC 2-0 (0-0). Gól: Simon M., Nagy R.
Budapest Honvéd-MFA II. – Duna Aszfalt TVSE 1-2 (0-1). Gól: Villám B., illetve Puskás Z., Horváth B.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. PMFC 11 8 0 3 29 11 18 24
2. SZEOL SC 11 8 0 3 12 6 6 24
3. Tiszakécske 11 7 2 2 28 17 11 23
4. Dunaújváros 11 7 1 3 20 15 5 22
5. FC Dabas 11 6 3 2 22 14 8 21
6. Paksi FC II. 11 6 1 4 18 16 2 19
7. Iváncsa KSE 11 6 1 4 17 18 -1 19
8. Szentlőrinc SE 11 6 0 5 19 17 2 18
9. Szekszárdi UFC 11 4 4 3 15 12 3 16
10. Kozármisleny 11 4 1 6 12 17 -5 13
11. Budapest Honvéd II. 11 3 2 6 12 14 -2 11
12. Rákosmente KSK 11 3 2 6 13 17 -4 11
13. Mórahalom VSE 11 2 3 6 17 20 -3 9
14. Hódmezővásárhely 11 1 5 5 11 20 -9 8
15. Vecsési FC 11 1 4 6 9 21 -12 7
16. Makó FC 11 0 3 8 7 25 -18 3

A 12. forduló műsora: Október 28. (szombat) 13.30: Kozármisleny FC – Vecsési FC, Iváncsa KSE – Hódmezővásárhelyi FC, Mórahalom VSE – PMFC, Makó FC – FC Dabas, Szekszárdi UFC – Szentlőrinc SE. 18.00: Dunaújváros – SZEOL SC. Október 29. (vasárnap) 13.30: Rákosmente KSK – Budapest Honvéd-MFA II., Duna Aszfalt TVSE – Paksi FC II.

Megyei I. osztály 10. forduló:

Ujszegedi TC – Ásotthalmi TE 1-2 (1-1). Gól: Szilágyi Zs., illetve Mészáros Z., Németh P.
Algyő SK – Kiskundorozsmai ESK 1-2 (1-0). Gól: Bella D., illetve Szőke P., Marjanucz I.
Szentesi Kinizsi SZITE – Sándorfalva SK 2-0 (1-0). Gól: Lekrisznki A., Bertók G.
Zsombó SE – Hódmezővásárhelyi FC II. 1-7 (0-3). Gól: Takács J., illetve Darida Á. (2), Komáromi A., Bódai D., Pálinkó L., Kandó Zs., Jankelic I.
FK 1899 Szeged – Tiszasziget SE 1-2 (1-0). Gól: Prontvai B., illetve Bernát P., Juhász Á.
Csongrád TSE – Deszk SC 2-1 (1-1). Gól: Rácz D., Juhász S., illetve Gallai G.

Szőregi RSE – Foliaplast-Bordány SK 2-2 (2-1). Gól. Pióker Ta., Néma D., illetve S. Culafic (2)
A Szegedi VSE szabadnapos.

Ifi A: UTC – Ásotthalom 2-2 (1-0). Gól: Sipos M., Deák Zs., illetve Kriván M., Császár Zs.; Algyő – Kiskundorozsma 3-1 (1-0). Gól: Balogh A., Török M., Bús T., illetve Balogh Zs.; Szentes – Fábiánsebestyén 2-1 (0-1). Gól: Péter J., Smiák M., illetve Valach M.; Zsombó – Hódmezővásárhely II. 1-4 (0-2). Gól: Mocsári D., illetve Bürgés J., Kabai B., Kerekes K., Dudás Z. (öngól); FK 1899 Szeged – Tiszasziget 6-1 (1-1). Gól: Szerdahelyi P., Palócz Á. (2-2), Kovács B., Varga Z., illetve Csikós Á.; Csongrád – Deszk 3-2 (3-0). Gól: Surányi L., Berkes B., Szőrfi V., illetve Pap R., N. Lünstedt; Mindszent – Üllés 7-0 (4-0). Gól: Hős V., Becsei E., Mihály E. (2-2), Magyar S. A Kistelek szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Ásotthalmi TE 9 7 1 1 21 14 7 22
2. Csongrád TSE 10 6 4 0 26 7 19 22
3. Tiszasziget SE 9 7 1 1 21 8 13 21(-1)
4. Szegedi VSE 9 5 2 2 23 13 10 17
5. Algyő SK 10 5 2 3 18 11 7 17
6. Foliaplast-Bordány 9 5 1 3 22 15 7 16
7. Hódmezővásárhely II. 9 4 2 3 28 18 10 14
8. Ujszegedi TC 9 4 1 4 13 13 0 13
9. Kiskundorozsma 9 3 3 3 14 18 -4 12
10. Szentesi Kinizsi 10 3 1 6 12 22 -10 10
11. Zsombó SE 10 2 3 5 15 33 -18 9
12. Szőregi RSE 9 2 1 6 13 19 -6 7
13. Deszk SC 9 2 0 7 16 31 -15 6
14. FK 1899 Szeged 10 1 3 6 10 20 -10 6
15. Sándorfalva SK 9 1 1 7 11 21 -10 4

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes 10 9 0 1 41 9 32 27
2. Zsombó 10 8 0 2 34 13 21 24
3. Hódmezővásárhely II. 9 7 2 0 49 7 42 23
4. Fábiánsebestyén 9 6 1 2 28 14 14 19
5. Tiszasziget 9 5 1 3 36 20 16 16
6. Algyő 10 5 1 4 33 25 8 16
7. FK 1899 Szeged 10 4 2 4 32 25 7 14
8. Kiskundorozsma 9 4 1 4 38 16 22 13
9. Mindszent 9 4 1 4 27 30 -3 13
10. Csongrád 10 3 1 6 16 21 -5 10
11. Kistelek 9 2 2 5 17 36 -19 8
12. Üllés 9 2 0 7 22 44 -22 6
13. Deszk 9 2 0 7 21 64 -43 6
14. Ujszegedi TC 9 1 3 5 9 31 -22 6
15. Ásotthalom 9 0 1 8 14 62 -48 1

A 11. forduló műsora: Október 28. (szombat) 14.30: Tiszasziget SE – Zsombó SE, Hódmezővásárhelyi FC II. – Szentesi Kinizsi SZITE, Ásotthalmi TE – Szegedi VSE, Deszk SC – FK 1899 Szeged, Kiskundorozsmai ESK – Foliaplast-Bordány SK. Október 29. (vasárnap) 13.30: Sándorfalva SK – Algyő SK, Szőregi RSE – Ujszegedi TC. A Csongrád TSE szabadnapos.

Megyei II. osztály 10. forduló:

Üllés – Tömörkény 2-1 (0-0). Gól: Gyuris M., Kormos A., illetve Elekes A.
Mindszent – St. Mihály FC 3-0 (2-0). Gól: Galambosi D., Szobácsi R., Csatlós T.
Makói FC II. – Szegedi VSE II. 1-0 (1-0). Gól: Krucsó Á.
Csengele – Kiszombor 2-1 (1-1). Gól: Hegyi N., Nagy I., illetve Kovács L.
Csanádpalota – Balástya 2-1 (0-1). Gól: Zielbauer G., Zsigovics G., illetve Vámos N.

Székkutas – Móravárosi Kinizsi 2-3 (1-3). Gól: Szabó I., Lukovics D. (öngól), illetve Klippel Á., Barna G., Kabódi Z. (öngól)
Csanytelek – Röszke 1-5 (0-2). Gól: Forgó T., illetve Pipic B. (5)
Nagymágocs – Apátfalva 1-2 (1-2). Gól: Dovics M., illetve Sarnyai T. (2), Baranyi A.

Ifi B: Bordány – Balástya 2-1 (1-1). Gól: Peták E., Tiszó K., illetve Szána P.; Székkutas – Móraváros 5-3 (0-2). Gól: Szabó I. (3), Szikszai H., Tarczali L., illetve Barna G. (2), Jónás G.; Sándorfalva – St. Mihály 3-2 (1-1). Gól: Fekete B., Zsikai M., Antalik G., illetve Fátyol M., Császi Á.; Nagymágocs – Apátfalva 1-3 (1-0). Gól: Bartolák A., illetve Tokai M., Keresztúri D., Sóki J. A Csanytelek – Röszke október 31-ére halasztva. A Szőreg, a Tömörkény és a MUFC-Kiszombor szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 10 10 0 0 33 7 26 30
2. Röszke 10 7 0 3 37 23 14 21
3. Móravárosi Kinizsi 10 6 2 2 27 19 8 20
4. Székkutas 10 6 0 4 26 19 7 18
5. Csengele 10 5 3 2 21 14 7 18
6. Apátfalva 10 5 1 4 11 13 -2 16
7. SZVSE II. 10 4 2 4 15 14 1 14
8. Csanádpalota 10 3 4 3 11 13 -2 13
9. Mindszent 10 3 3 4 22 20 2 12
10. Kiszombor 10 3 3 4 21 21 0 12
11. Üllés 10 3 2 5 14 28 -14 11
12. Balástya 10 3 1 6 20 28 -8 10
13. Tömörkény 10 2 2 6 11 15 -4 8
14. St. Mihály FC 10 2 2 6 22 27 -5 8
15. Nagymágocs 10 2 2 6 21 29 -8 8
16. Csanytelek 10 2 1 7 12 34 -22 7

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény 8 6 1 1 35 15 20 19
2. Sándorfalva 7 5 1 1 28 13 15 16
3. Kiszombor 8 5 0 3 27 24 3 15
4. Nagymágocs 7 4 1 2 30 15 15 13
5. Röszke 7 4 0 3 26 24 2 12
6. Bordány 8 3 2 3 17 21 -4 11
7. Balástya 7 3 1 3 20 21 -1 10
8. Csanytelek 7 3 0 4 26 27 -1 9
9. Apátfalva 8 2 3 3 13 15 -2 9
10. St. Mihály FC 9 2 1 6 24 33 -9 7
11. Móraváros 8 2 0 6 21 27 -6 6
12. Székkutas 7 2 0 5 12 27 -15 6
13. Szőreg 5 2 0 3 14 31 -17 6

A 11. forduló műsora: Október 28. (szombat) 14.30: St. Mihály FC – Üllés, Tömörkény – Csanytelek, Balástya – Székkutas, Móravárosi Kinizsi – Csengele, Kiszombor – Nagymágocs, Apátfalva – Makó II., Röszke – Csanádpalota. Október 29. (vasárnap) 13.30: SZVSE II. – Mindszent.

Megyei III. osztály Homokháti csoport 10. forduló:

Bordány II. – Csongrád II. 5-0 (3-0). Gól: Szabó Zs. (2), Sólya G., Mészáros N., Bitó M.
Balotaszállás – Kistelek 4-0 (2-0). Gól: Mozgai L. (3), Lőrincz I.

Mórahalom II. – Algyő II. 4-1 (3-0). Gól: Dobák N., Dobák A., Pipicz T., Papdi T., illetve Kovács L.
Ruzsa – Sándorfalva II. 1-6 (1-2). Gól. Bagi T., illetve Kiss P. (4), Kurucsai A., Kanász-Nagy G.
Pusztamérges – Dóc 1-2 (1-0). Gól: Kormányos Cs., illetve Krajnyák A., Krajnyák Sz.
A Zsombó II. és a Zákányszék szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom II. 8 8 0 0 45 9 36 24
2. Sándorfalva II. 9 8 0 1 39 9 30 24
3. Csongrád II. 8 5 2 1 34 13 21 17
4. Balotaszállás 8 5 1 2 20 17 3 16
5. Ruzsa 8 4 1 3 18 16 2 13
6. Dóc 8 4 0 4 26 27 -1 12
7. Kistelek 10 3 2 5 22 28 -6 11
8. Algyő II. 10 3 2 5 26 38 -12 11
9. Zákányszék 8 2 2 4 14 20 -6 8
10. Bordány II. 8 2 0 6 17 23 -6 6
11. Pusztamérges 8 1 0 7 9 28 -19 3
12. Zsombó II. 9 1 0 8 14 56 -42 3
13. Ásotthalom II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 11. forduló műsora: Október 28. (szombat) 14.30: Zákányszék – Pusztamérges, Dóc – Bordány II., Sándorfalva II. – Mórahalom II., Algyő II. – Balotaszállás. Október 29. (vasárnap) 13.30: Csongrád II. – Ruzsa. A Kistelek és a Zsombó II. szabadnapos.

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 10. forduló:

Szegvár – Csongrád III. 2-0 (1-0). Gól: Rácz T., Piti J.
Pitvaros – Gyálarét 0-5 (0-2). Gól: Dobó Z., Hatala Á., Simon I., Csehó B., Bányai R.

Pázsit – Baks 0-4 (0-4). Gól: Mihály R. (4)
Fábiánsebestyén – Baktó-Petőfitelep 3-0 (2-0). Gól: Paczuk P. (2), Felföldi R.
Földeák – Szikáncs 5-0 (3-0). Gól: Molnár Zs., Debreceni D. (2-2), Dunai L. (öngól)
Nagylak – Kübekháza 2-0 (0-0). Gól: Tóth B., Nagy T.
A Mártély szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 9 8 0 1 47 8 39 24
2. Földeák 10 7 0 3 26 11 15 21
3. Mártély 8 6 0 2 27 12 15 18
4. Gyálarét 9 5 1 3 24 11 13 16
5. Fábiánsebestyén 9 5 1 3 16 12 4 16
6. Szegvár 8 5 1 2 18 27 -9 16
7. Pázsit 9 4 2 3 17 15 2 14
8. Szikáncs 9 4 0 5 16 27 -11 12
9. Baktó-Petőfitelep 10 3 2 5 15 24 -9 11
10. Pitvaros 9 2 1 6 12 22 -10 7
11. Nagylak 9 2 1 6 10 23 -13 7
12. Csongrád III. 9 1 3 5 16 30 -14 6
13. Kübekháza 10 0 2 8 12 34 -22 2

A 11. forduló műsora: Október 28. (szombat) 14.30: Baks – Fábiánsebestyén, Mártély – Kübekháza, Szikáncs – Pitvaros, Gyálarét-LS 2015 – Szegvár. Október 29. (vasárnap) 11.30: Csongrád III. – Pázsit. 13.30: Nagylak – Földeák. A Baktó-Petőfitelep szabadnapos.

Megyei IV. osztály Homokháti csoport 8. forduló:

Szatymaz – Csanytelek II. 0-2 (0-1). Gól: Moszheim E., Papp Sz.

Domaszék – Csengele II.-U19 2-5 (2-3). Gól: Csara F. (2), illetve Lesták A. (2), Tóth Sz., Kónya G., Susánszki Z.
Móraváros II. – Tömörkény II. 0-2 (0-0). Gól: Bánfi J. (2)
Öttömös – Ópusztaszer 1-0 (1-0). Gól: Csanádi D.
A Kiskundorozsma II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanytelek II. 7 5 2 0 22 6 16 17
2. Tömörkény II. 7 5 1 1 16 11 5 16
3. Öttömös 7 4 1 2 19 8 11 13
4. Csengele II.-U19 8 4 0 4 17 20 -3 12
5. Móraváros II. 7 3 2 2 27 15 12 11
6. Ópusztaszer 7 3 0 4 15 17 -2 9
7. Kiskundorozsma II. 7 2 1 4 15 18 -3 7
8. Szatymaz 7 1 1 5 10 22 -12 4
9. Domaszék 7 1 0 6 14 38 -24 3

A 9. forduló műsora: Október 28. (szombat) 14.30: Ópusztaszer – Móraváros II. Október 29. (vasárnap) 13.30: Tömörkény II. – Szatymaz, Csanytelek II. – Domaszék, Kiskundorozsma II. – Öttömös. A Csengele II-U19 szabadnapos.

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 8. forduló:

Földeák U19 – Maroslele 3-1 (1-0). Gól: Kis T., Orosz A., Szűcs Z., illetve Bozsó B.

Maros-menti UFC – UTC II.-Tanárképző 4-2 (4-1). Gól: Bíró T. (2), Gera A., Varga A., illetve Markella T., Pesti G.
Nagymágocs II. – Kecskés 12-2 (7-1). Gól: Erdélyi S. (5), Markovics I., Harsányi G. (2-2), Orosz J., Tóth E., Borbás T., illetve Bodor A., Tranger M.
Derekegyház – Fábiánsebestyén II.-Eperjes 3-2 (3-1). Gól: Sülyös D. (2), Janzsó D., illetve Andula Z., Felföldi L.
Szentes II. – Szegvár II. 8-2 (4-1). Gól: Földesi M., Bődi T. (2-2), Tóth L., Prozlik Á., Bertók M., Gömöri Z., illetve Puhala K., Fekete P.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes II. 8 8 0 0 44 11 33 24
2. Nagymágocs II. 8 5 1 2 32 15 17 16
3. Szegvár II. 8 5 1 2 22 22 0 16
4. Maros-menti UFC 8 5 0 3 25 17 8 15
5. Földeák U19 8 4 1 3 30 14 16 13
6. Eperjes 8 3 1 4 17 16 1 10
7. UTC II.-Tanárképző 8 3 0 5 25 31 -6 9
8. Maroslele 8 2 2 4 14 23 -9 8
9. Derekegyház 8 2 0 6 19 35 -16 6
10. Kecskés 8 0 0 8 12 56 -44 0

A 9. forduló műsora: Október 28. (szombat) 14.30: Maroslele – Derekegyház, Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Nagymágocs II. Október 29. (vasárnap) 13.30: Kecskés – Maros-menti UFC, UTC II.-Tanárképző – Szentes II., Szegvár II. – Földeák U19.

Kommentek

Sport

Komoly célok és neves igazolások a Szegedi VSE-nél

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Három játékost is szerződtettek a megszűnő SZEOL SC-től.

Tovább olvasom

Sport

Kajak-kenu-vb: hat szegedi a válogatott keretében

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Értük szurkolhatunk majd.

Tovább olvasom

Sport

Történelmi kiütéssel rajtolt a magyar női vízilabda-válogatott

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

64-0-ra nyertek.

Tovább olvasom

Aktuál