Kajak-kenu: eddig négy aranyat gyűjtöttek a szegediek az ob-n

Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Bodonyi András, Suba Róbert, Varga Katalin és a Miskolczy Fruzsina-Kaszás Klaudia páros is első helyen végzett a Szolnokon zajló kajak-kenu országos bajnokságon.

A racicei világbajnokság után sem állt meg az élet, a pénteken kezdődött felnőtt kajak-kenu magyar bajnokságon szinte a teljes magyar élmezőny rajthoz állt. A DÉMÁSZ Szeged VE versenyzői az 1000 és az 500 méteres döntőkben összesen 4 arany-, 7 ezüst- és 2 bronzérmet szereztek. Az ob vasárnap a 200 és az 5000 méteres méteres finálékkal zárul.