Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

labdarugas_il

Véget értek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Nem bírt egymással a Bordány és a SZVSE a megye I-ben. Rangadót nyert, ezzel feljutó helyen a megye II-ben a Deszk. Idegenben lopott pontot a Szeged-Grosics a Puskás Akadémia ellen, egyben elhalasztotta a bajnokavatást az NB II-ben.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 17 órakor (az ifiderbik 15 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 35. fordulójában:

HR-RENT Kozármisleny – Budaörs 0-6 (0-4). Gól: Kinyik Á., Sajbán M. (2-2), Stieber A., Horváth R.
Soroksár SC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1 (1-1). Gól: Lovrencsics B., illetve Heffler N.
Kisvárda Master Good – Dorogi FC 2-1 (1-1). Gól: Rajczi P., Horváth Z., illetve Izing M. (öngól)
Békéscsabai Előre 1912 – BFC Siófok 3-0 (0-0). Gól: Pilán M., Birtalan B., Kelemen D.
SZEOL SC – Credobus Mosonmagyaróvár 1-1 (1-0). Gól: Nagy R., illetve Galambos Á.
Cigánd SE – ZTE FC 2-4 (1-1). Gól: G. Popescu, Katona Gy., illetve Deutsch B. (2), Bobál G., Króner M.
Szolnoki MÁV FC – Ceglédi VSE 1-0 (0-0). Gól: Olasz D.
Puskás Akadémia FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0.
Swietelsky-Soproni VSE – Nyíregyháza Spartacus 2-1 (2-0). Gól: Garda G., Erdélyi L., illetve Rudolf G.
Aqvital FC Csákvár – Vác FC 1-0 (0-0). Gól: Bakos Sz.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Puskás Akadémia 35 21 10 4 63 35 28 73
2. Kisvárda 35 19 8 8 51 28 23 65
3. Balmazújváros 35 19 7 9 45 33 12 64
4. Soroksár SC 34 17 10 7 56 32 24 61
5. Békéscsaba 35 18 6 11 49 31 18 60
6. Vác FC 35 15 10 10 41 34 7 55
7. Szolnoki MÁV FC 35 14 8 13 46 46 0 50
8. ZTE FC 35 13 11 11 53 47 6 50
9. Szeged-Grosics 34 12 14 8 36 19 17 50
10. Dorogi FC 35 13 8 14 38 35 3 47
11. Mosonmagyaróvár 35 12 11 12 43 37 6 47
12. Swietelsky-Sopron 35 10 16 9 34 35 -1 46
13. Nyíregyháza 35 13 6 16 41 45 -4 45
14. Budaörs 35 12 7 16 41 50 -9 43
15. BFC Siófok 35 12 7 16 37 46 -9 43
16. Aqvital FC Csákvár 35 8 14 13 38 50 -12 38
17. Kozármisleny 35 10 6 19 30 56 -26 36
18. Ceglédi VSE 35 9 7 19 40 52 -12 34
19. Cigánd SE 35 7 10 18 24 58 -34 28(-3)
20. SZEOL SC 35 4 6 25 17 54 -37 18

A 36. forduló műsora: Május 21. (vasárnap) 16.45: Budaörs – Soroksár SC. 18.00: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Szolnoki MÁV FC, ZTE FC – Aqvital FC Csákvár, Credobus Mosonmagyaróvár – Cigánd SE, BFC Siófok – SZEOL SC, Nyíregyháza Spartacus – Békéscsabai Előre 1912, Dorogi Fc – Swietelsky-Soproni VSE, Szeged 2011-Grosics Akadémia – Kisvárda Master Good, Ceglédi VSE – Puskás Akadémia FC, Vác FC – HR-RENT Kozármisleny.

Az NB III Közép csoport 31. fordulójában:

Békéscsaba Előre 1912 II. – PMFC 0-3 (0-3). Gól: Károly B., Frank R., Kónya D.
Sport 36 Komlói Bányász – Dunaújváros 1-4 (1-0). Gól: Szentes K., illetve Szepessy R. (2), Csehi T., Dobos Á.
Várfürdő-Gyulai Termál FC – Méhkeréki SE 1-0 (1-0). Gól: Okos I.
Szekszárdi UFC – Hódmezővásárhelyi FC 0-0.
Budafoki MTE – Dunaharaszti MTK 4-0 (3-0). Gól: Oláh L. (2), Vankó I., Illés D.
Mórahalom VSE – Pénzügyőr SE 3-2 (2-0). Gól: Zsoldos Á. (2), Várda Á., illetve Luczek D. (2)

Dabas-Gyón FC – Ferencvárosi TC II. 2-4 (1-2). Gól: Fézler M., Kocsis D., illetve Gera D. (2), Kundrák N., Csernik K.
Szentlőrinc SE – Szigetszentmiklós 2-1 (1-1).
Paksi FC II. – FC Dabas 0-1 (0-0). Gól: Erős R.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Budafoki MTE 31 25 3 3 67 20 47 78
2. Pécsi MFC 31 21 4 6 76 22 54 67
3. Szigetszentmiklós 31 20 5 6 70 32 38 65
4. Dunaújváros 31 17 7 7 65 37 28 58
5. Hódmezővásárhely 31 15 9 7 44 33 11 54
6. Paksi FC II. 31 15 6 10 54 40 14 51
7. Pénzügyőr SE 31 13 6 12 41 41 0 45
8. Szekszárdi UFC 31 11 12 8 30 27 3 45
9. Szentlőrinc SE 31 11 8 12 48 49 -1 41
10. Ferencvárosi TC II. 31 10 7 14 46 50 -4 37
11. Mórahalom VSE 31 10 7 15 47 53 -6 37
12. FC Dabas 31 10 7 14 28 34 -6 37
13. Dunaharaszti MTK 31 10 5 16 35 45 -10 35
14. Gyulai Termál FC 31 10 5 16 26 48 -22 35
15. Békéscsaba II. 31 9 6 16 41 63 -22 33
16. Dabas-Gyón FC 31 8 4 19 37 81 -44 28
17. Méhkeréki SE 31 7 6 18 28 51 -23 27
18. Komlói Bányász 31 2 3 26 22 79 -57 9

A 32. forduló műsora: Május 20. (szombat) 18.00: Dunaújváros – Szentlőrinc SE, Szigetszentmiklós – Várfürdő-Gyulai Termál FC, PMFC – Dabas-Gyón FC. Május 21. (vasárnap) 11.00: Ferencvárosi TC II. – Sport 36 Komlói Bányász. 17.30: Pénzügyőr SE – Paksi FC II. 18.00: FC Dabas – Békéscsabai Előre 1912 II., Dunaharaszti MTK – Mórahalom VSE, Hódmezővásárhelyi FC – Budafoki MTE, Méhkeréki SE – Szekszárd UFC.

A megyei I. osztály 26. fordulójában:

Hódmezővásárhelyi FC II. – Sándorfalva SK 2-1 (1-0). Gól: Orovecz Á. (2), illetve Molnár D.
Ujszegedi TC – Szőregi RSE 3-2 (1-0). Gól: Szántó D. (2), Balogh D., illetve Bartos N. (2)
Makó FC – Szentesi Kinizsi SZITE 4-0 (3-0). Gól: Gémes B. (3), Széll K.
Kiskundorozsmai ESK – Algyő SK 0-1 (0-1). Gól: Hatvani J.
Tiszasziget SE – FK 1899 Szeged 2-0 (2-0). Gól: Drágity D., Réczi V.
Csongrád TSE – Ásotthalom TE 3-1 (1-0). Gól: Nagy Á. (2), Maszlag T., illetve Mészáros Z.

Foliaplast-Bordány SK – Szegedi VSE 1-1 (0-1). Gól: K. Tóth Gy., illetve Csanádi I.
A Kisteleki TE szabadnapos.

Ifi A: Hódmezővásárhely – Sándorfalva 20-1 (10-1). Gól: Bürgés J. (8), Mohácsi O. (4), Pap T. (3), Ambruzs E. (2), Jankelic I., Gyüre L., Fehér F., illetve Varga V.; UTC – Mindszent 1-2 (1-1). Gól: Baráth I., illetve Hős V. (2); Kiskundorozsma – Algyő 1-5 (1-3). Gól: Kolompár D., illetve Táncos B. (3), Molnár O., Belovai K.; Tiszasziget – FK 1899 Szeged 2-2 (2-1). Gól: Csikós Á. (2), illetve Harasztos R., Diviki L.; Csongrád – Ásotthalom 6-0 (3-0). Gól: Kiss I. (2), Tóth T., Mácsai M., Megyeri G., Török M.; Kistelek – Deszk 4-4 (0-1). Gól: Szabó G. (3), Nagy D., illetve Huszti R. (3), N. Lünstedt; Üllés – Szentes 3-4 (1-3). Gól: Zámbó G. (2), Kazi Cs., illetve Varga A. (2), Paczali S., Prozlik Á. A Csengele szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó FC 25 21 1 3 73 15 58 64
2. Csongrád TSE 24 20 2 2 79 22 57 62
3. Tiszasziget SE 24 17 2 5 57 24 33 53
4. Ásotthalom TE 24 13 5 6 49 24 25 44
5. Algyő SK 24 12 5 7 51 22 29 41
6. Bordány SK 24 11 4 9 42 47 -5 37
7. Hódmezővásárhely II. 24 10 5 9 51 39 12 35
8. FK 1899 Szeged 24 8 5 11 33 50 -17 29
9. Szentesi Kinizsi 24 7 7 10 45 44 1 28
10. Szegedi VSE 24 8 2 14 37 45 -8 26
11. Sándorfalva SK 25 7 5 13 48 46 2 26
12. Ujszegedi TC 24 7 2 15 31 60 -29 23
13. Kisteleki TE 24 5 6 13 30 51 -21 21
14. Kiskundorozsmai ESK 25 4 7 14 29 45 -16 19
15. Szőregi RSE 25 3 0 22 25 146 -121 9

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 24 24 0 0 214 20 194 72
2. Algyő SK 25 20 1 4 109 37 72 61
3. Szentesi Kinizsi 25 19 3 3 112 32 80 60
4. FK 1899 Szeged 25 15 4 6 95 21 74 49
5. Csongrád TSE 24 14 3 7 64 51 13 45
6. Ujszegedi TC 24 10 2 12 61 52 9 32
7. Kiskundorozsmai ESK 24 10 2 12 65 59 6 32
8. Csengele KSE 24 10 2 12 41 44 -3 32
9. Tiszasziget SE 24 9 4 11 54 71 -17 31
10. Mindszent SE 24 9 4 11 54 78 -24 30(-1)
11. Üllési ISE 24 6 3 15 40 122 -82 21
12. Deszk SC 24 6 3 15 42 136 -94 21
13. Kisteleki TE 24 4 2 18 29 111 -82 14
14. Ásotthalom TE 25 3 4 18 35 85 -50 13
15. Sándorfalvi UKSE 24 3 3 18 47 143 -96 12

A 27. forduló műsora: Május 17. (szerda) 17.30: Sándorfalva SK – Ujszegedi TC, Szegedi VSE – Hódmezővásárhelyi FC II., Ásotthalom TE – Foliaplast-Bordány SK, Algyő SK – Tiszasziget SE, Szentesi Kinizsi SZITE – Kiskundorozsmai ESK, Kisteleki TE – Makó FC. 19.00: FK 1899 Szeged – Csongrád TSE. A Szőregi RSE szabadnapos.

A megyei II. osztály 26. fordulójában:

Zsombó – Apátfalva 2-3 (2-1). Gól: Szilágyi Á., Takács J., illetve Baranyi A., Juhász D., Sarnyai T.
Székkutas – Tömörkény 5-2 (4-0). Gól: Kovács R. (4), Szabó I., illetve Czibolya Á., Janó Zs.
Kiszombor – Móravárosi Kinizsi 2-3 (0-0). Gól: Kovács A. (2), illetve Szeri L., Laczi N., Dongó D.
Üllés – Mindszent 3-3 (3-0). Gól: Mihalkó D., Zádori D., Gyuris M., illetve Szabó J., Terbán Gy., Szobácsi R.

Csanytelek – Balástya 1-3 (1-1). Gól: Hidas J., illetve Tóth D., Vámos N., Szűcs J.
Nagymágocs – Makó II. 3-3 (1-2). Gól: Heredea M. (2), Bubori D., illetve Bány T., Krucsó Á., Béres R.
Csengele – Deszk 0-2 (0-2). Gól: ifj. Major L., Adamov F.
A St. Mihály FC szabadnapos.

Ifi B: Szőreg – Fábiánsebestyén 3-6 (2-3). Gól: Pióker Ta. (2), Szabó D., illetve Valach M. (4), Krajcsirik V. (2); Zsombó – Apátfalva 4-2 (2-1). Gól: Vajda Zs., Rácz B., Mocsári Gy., Mihálffy G., illetve Varga Zs., Tokai M.; Székkutas – Tömörkény 5-1 (1-0). Gól: Lakatos B. (2), Miklós D., Szikszai M., Bordás M., illetve Kovács K.; Csanytelek – Balástya. A Bordány – Baktó-Szegvár ifimeccs május 30-ára halasztva. A St. Mihály, a Móraváros és a Nagymágocs szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 24 18 5 1 78 20 58 59
2. Deszk 24 15 4 5 75 34 41 49
3. Csengele 24 15 3 6 46 39 7 48
4. Zsombó 24 11 8 5 63 39 24 41
5. Apátfalva 24 10 5 9 45 44 1 35
6. Nagymágocs 25 10 5 10 53 54 -1 35
7. Kiszombor 25 10 2 13 54 58 -4 32
8. Tömörkény 25 10 2 13 47 62 -15 32
9. Mindszent 24 9 5 10 47 53 -6 32
10. Csanytelek 24 9 3 12 51 63 -12 30
11. Üllés 24 8 6 10 48 55 -7 30
12. Székkutas 24 8 2 14 42 54 -12 26
13. Móravárosi Kinizsi 24 6 6 12 38 60 -22 24
14. Balástya 25 7 3 15 35 60 -25 24
15. St. Mihály FC 24 6 1 17 38 65 -27 19

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Zsombó 20 17 1 2 110 23 87 52
2. Fábiánsebestyén 20 17 1 2 86 23 63 52
3. St. Mihály FC 21 13 2 6 84 37 47 41
4. Csanytelek 20 13 1 6 50 46 4 40
5. Nagymágocs 22 10 3 9 50 34 16 33
6. Bordány 20 10 1 9 39 41 -2 31
7. Apátfalva 20 9 3 8 51 49 2 30
8. Székkutas 20 7 2 11 47 56 -9 23
9. Móravárosi Kinizsi 20 7 0 13 34 70 -36 21
10. Balástya 20 6 3 11 51 53 -2 21
11. Tömörkény 21 6 3 12 50 73 -23 21
12. Baktó-Szegvár 18 3 1 14 21 77 -56 10
13. Szőreg 22 2 3 17 31 115 -84 9
14. Szegedi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0

A 27. forduló műsora: Május 20. (szombat) 17.00: Balástya – Székkutas, Apátfalva – Csanytelek, Deszk – Zsombó, Mindszent – Csengele, Makó II. – Üllés, Móravárosi Kinizsi – Nagymágocs, St. Mihály FC – Kiszombor. A Tömörkény szabadnapos.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 26. fordulójában:

Sándorfalva II. – Zákányszék 7-2 (5-1). Gól: Kurucsai A. (3), Csúri Cs., Kanász N. L., Kiss P., Papp K., illetve Ambrus B., Mityók K.
USC Tanárképző – Csongrád II. 0-5 (0-3). Gól: Sarusi-Kis A., Bencze T. (2-2), Sándor L.

Ruzsa – Ásotthalom II.
Pusztamérges – Bordány II. 3-1 (1-0). Gól: Kormányos Cs., Kónya M., Ferenczi G., illetve Molnár B.
Algyő II. – Röszke 1-0 (1-0). Gól: Kovács L.
Szatymaz – St. Mihály FC II. 1-2 (1-2). Gól: Kiss M., illetve Olajos Cs., Fátyol M.
Mórahalom II. – Dóc 4-2 (1-1). Gól: Papp T., Dobák T., Nyári L., Mészáros Zs., illetve Fischer D. (2)
A Balotaszállás szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 25 20 3 2 125 30 95 63
2. Algyő II. 25 15 2 8 84 40 44 47
3. Röszke 24 15 2 7 82 45 37 47
4. Csongrád II. 24 14 5 5 71 30 41 47
5. Szatymaz 25 14 2 9 83 51 32 44
6. Ruzsa 24 12 1 11 60 41 19 37
7. Bordány II. 24 11 3 10 61 45 16 36
8. Zákányszék 24 11 2 11 72 53 19 35
9. Dóc 24 10 5 9 59 58 1 35
10. Balotaszállás 24 10 3 11 72 54 18 33
11. Mórahalom II. 24 10 3 11 76 61 15 33
12. Ásotthalom II. 23 10 3 10 58 69 -11 33
13. Pusztamérges 24 7 3 14 40 68 -28 24
14. St. Mihály FC II. 24 1 2 21 22 148 -126 5
15. USC Tanárképző 24 1 1 22 15 187 -172 0(-4)
16. Üllés II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 27. forduló műsora: Május 20. (szombat) 17.00: Dóc – Bordány II., Zákányszék – Pusztamérges, Röszke – Szatymaz. Május 21. (vasárnap) 17.00: Ásotthalom II. – Sándorfalva II., St. Mihály FC II. – Ruzsa, Csongrád II. – Balotaszállás, Mórahalom II. – USC Tanárképző. Az Algyő II. szabadnapos.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 26. fordulójában:

Baks – SZVSE II. 3-1 (3-0). Gól: Mihály R. (2), Szőke I., illetve Faragó N.
Pitvaros – Mártély 2-4 (1-3). Gól: Gróf N. (2), illetve Kovács A. (2), Hegyi N., Papp E.
Maroslele – Baktó-Petőfitelep: elmaradt
FK 1899 Szeged II. – Kübekháza 1-4 (1-1). Gól: Hódi P., illetve Pásztor K. (2), Gyuricza V., Kövesi Sz.

Pázsit – Fábiánsebestyén 10.00
Földeák – Nagylak
Csongrád III. – Csanádpalota 2-3 (1-1). Gól: Győri Sz., Drozdik I., illetve Sepsik I., Erdélyi M., Berkes K. (öngól)
Szegvár – Szikáncs 4-2 (2-1). Gól: Pöszmet Zs. (2), Piti J., Rácz T., illetve Tóth L., Kun Szabó Á.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanádpalota 26 21 4 1 95 23 72 67
2. Baks 26 20 4 2 114 28 86 64
3. Mártély 26 20 2 4 78 30 48 62
4. SZVSE II. 26 17 5 4 57 22 35 56
5. Fábiánsebestyén 25 17 1 7 69 28 41 52
6. Földeák 25 16 3 6 111 37 74 51
7. Nagylak 24 11 2 11 31 50 -19 35
8. Pitvaros 26 9 5 12 46 61 -15 32
9. Pázsit 25 8 7 10 27 41 -14 31
10. Szikáncs 26 8 6 12 48 62 -14 30
11. Baktó-Petőfitelep 25 7 4 14 49 64 -15 25
12. Szegvár 26 5 4 17 30 85 -55 19
13. Csongrád III. 26 4 5 17 44 58 -14 17
14. FK 1899 Szeged II. 25 4 4 17 27 82 -55 16
15. Kübekháza 26 3 5 18 33 95 -62 13(-1)
16. Maroslele 25 1 6 19 29 122 -93 8

A 27. forduló műsora: Május 20. (szombat) 17.00: Baktó-Petőfitelep – Mártély, Szikáncs – Földeák, Fábiánsebestyén – Szegvár, Csanádpalota – Pázsit, Maroslele – FK 1899 Szeged II. Május 21. (vasárnap) 15.00: Csongrád III. – Kübekháza. 17.00: SZVSE II. – Pitvaros, Nagylak – Baks.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport felsőház 4. fordulójában:

Kistelek II. – Tömörkény II. 3-0 (1-0). Gól: Katona S. (2), Kiszner A.

Zsombó II. – Ópusztaszer 9-0 (3-0). Gól: Mocsári Gy., Szűcs L. (2-2), Megyeri K., Vér I., Hajda T., Erdélyi Z., Molnár Z.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kistelek II. 18 16 1 1 89 24 65 49
2. Zsombó II. 18 10 4 4 67 44 23 34
3. Ópusztaszer 18 8 3 7 37 49 -12 27
4. Tömörkény II. 18 8 1 9 35 39 -4 25

Az 5. forduló műsora: Május 20. (szombat) 17.00: Tömörkény II. – Zsombó II. Május 21. (vasárnap) 17.00: Ópusztaszer – Kistelek II.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport alsóház 4. fordulójában:

Pusztaszer – Domaszék 6-4 (2-2). Gól: Tóbiás N. (3), Bánfi N. (2), Túri Zs., illetve Oláh P. (3), Biliczki T.
Csanytelek II. – Öttömös 8-3 (5-1). Gól: Tolnai A. (4), Moszheim E., Potor R., Faragó K., Csonka E. (öngól), illetve Csanádi D. (2), Péter A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanytelek II. 18 8 3 7 67 47 20 27
2. Öttömös 18 6 1 11 60 66 -6 19
3. Domaszék 18 3 3 12 37 68 -31 11(-1)
4. Pusztaszer 18 4 2 12 25 80 -55 10(-4)

Az 5. forduló műsora: Május 21. (vasárnap) 17.00: Domaszék – Csanytelek II. Május 28. (vasárnap) 17.00: Öttömös – Pusztaszer.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport felsőház 4. fordulójában:

Móravárosi Kinizsi II. – Kiskundorozsma II. 6-2 (4-0). Gól: Klippel Á. (2), Mata Gy., Bozsányi G., Kanalas F., Czirok S., illetve Fábián K. (2)
Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Gyálarét-LS 2015: május 21-ére halasztva

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Móraváros II. 20 16 3 1 88 23 65 51
2. Eperjes 19 13 1 5 61 30 31 40
3. Kiskundorozsma II. 20 12 2 6 74 42 32 38
4. Gyálarét 19 10 3 6 62 39 23 33

Az 5. forduló műsora: Május 28. (vasárnap) 17.00: Kiskundorozsma II. – Fábiánsebestyén II.-Eperjes, Gyálarét-LS 2015 – Móravárosi Kinizsi II.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport alsóház 4. fordulójában:

Szikáncs II. – Földeák U19 1-4 (0-2). Gól: Hajdú E., illetve Varga D. (3), Horváth G.

Maros-menti UFC – Derekegyház 2-2 (2-1). Gól: Bíró T. (2), illetve Gulyás J., Sülyös D.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maros-menti UFC 20 8 3 9 51 76 -25 27
2. Földeák U19 19 7 1 11 39 61 -22 22
3. Szikáncs II. 20 6 1 13 42 74 -32 19
4. Derekegyház 19 4 2 13 33 72 -39 14

Az 5. forduló műsora: Május 27. (szombat) 17.00: Földeák U19 – Maros-menti UFC. Május 28. (vasárnap) 17.00: Derekegyház – Szikáncs II.

Hírzóna

Birkózás: Kiss Balázs és Lőrincz Viktor győzött, Krasznai kiesett

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Lőrincz Viktor (87 kg) és Kiss Balázs (97 kg) győzelemmel kezdett vasárnap, a nur-szultani olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság második versenynapján, Krasznai Máté (67 kg) ugyanakkor kikapott a selejtezőben és kiesett.

Tovább olvasom

Sport

Kajak-kenu előolimpia: két arany és egy bronz a vasárnapi zárónapon

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Így lett három arany- és kettő bronzérem az olimpiai tesztverseny mérlege.

Tovább olvasom

Sport

Döntetlen a megyei rangadón

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

A Szegedi VSE 1-1-re végzett a Makóval.

Tovább olvasom

Aktuál