Vízilabda: néggyel nyerte a szombat délelőtti bajnokit a Szeged

2017. január 28., szombat
szeged-ksi_mj 045

Hozta a kötelezőt a fővárosban a ContiTech Szeged Diapolo, amely 11-7-s sikert aratott a KSI vendégeként, Manhercz Krisztián öt góllal vette ki a részét a sikerből.

Ivan Basara

emberelőnyös gólja nyitotta a szombat délelőtt, a KSI otthonában lejátszott mérkőzést, amelyet esélyeshez méltóan kezdett a ContiTech Szeged Diapolo, hiszen

Manhercz Krisztián

negyed felét követően esett gólja után már 4-0-ra vezetett

Varga Péter

együttese. A második negyed ugyan csak 1-1 gólt hozott, de a nagyszünet után ismét remekelt támadásban a ContiTech:

Milos Vukicevic

, valamint Manhercz Krisztián vezérletével hat gólra meglépett ellenfelétől a Tisza-parti együttes, amely ezzel el is döntötte a meccset. Az utolsó negyedet ugyan elvesztette a Szeged, valamint reklamálásért

Sedlmayer Tamást

is kiállították végleg cserével, de ez már csak a kozmetikázásra volt elég a KSE számára, így is 4 góllal, 11-7-re hozta a kötelezőt a ContiTech Szeged Diapolo, amely ezzel ötödik sikerét aratta a bajnokságban, legközelebb pedig szerdán, a Vasas otthonában ugrik majd medencébe.

Férfi vízilabda OB I, alapszakasz, A csoport, 12. forduló

KSI SE - ContiTech Szeged Diapolo 7-11 (1-4, 1-1, 1-4, 4-2)

Budapest, Szőnyi úti uszoda. Vezette: Molnár Péter, Tóth Imre.

KSI:

Bányai - Tóth B. 3, Zerinváry, Horváth Á. 2, Kardos, Teleki 1, Lévai. Csere: Hevesi, Baj 1, Marnitz, Berki, Balla, Petrák.

Horváth János.

Meixner - Pellei, Sedlmayer, Kiss Cs. 1, Basara 2, Manhercz K. 5, Nagy M. 1. Csere: Marsi (kapus), Palotás, Vukicevic 2, Manhercz Á., Chilkó, Illés.