Labdarúgás: Zengő Alföld - Fit World O'Neill döntőt rendeznek a Kék Mókus Kupa nyílt kategóriájában

2016. december 11., vasárnap
kekmokus3_mj06

A tavalyi elvesztett döntő után újra megpróbálhatja elhódítani a bajnoki címet a Kék Mókus Kupa nyílt kategóriájában a Zengő Alföld: kialakultak a jövő heti helyosztók párosításai.

Zengő Alföld - Fit World O'Neill döntőt rendeznek a XXX. Kék Mókus kupa nyílt kategóriájának döntőjében, a +35-ösöknél Öreg Honvéd Vendéglő O'Neil Team - Maxx Autó, +45-ösöknél Lambda Systeme Kft - Fit World O'Neill meccset rendeznek a bajnoki címért. A Szitapont visszalépett a további küzdelmektől a +35-ös korosztályban. A bronzmeccsért vív este egymással Global Medical Center és a Gámavill, ebből végül utóbbi csapat jött ki győztesen.

A XXX. Kék Mókus Kupa gálanapjának mérkőzései

Szindikátus - Eurosweet Szeged (+45, bronzmeccs) Lambda Systeme Kft - Fit World (+45, döntő) Ficak-FK 1899 Szeged - Autós Csárda Makó (+35, bronzmérkőzés) Öreg Honvéd Vendéglő-O'Neil Team - Maxx Autó Kft. (+35, döntő) Gámavill Kft. - YD Szeged (-35, brozmeccs) Zengő Alföld - Fit World O'Neill (-35, döntő)

-35-ös korosztály:

(A két csoport győztese játssza a döntőt, a második helyezettek a bronzmeccset)

C csoport:

1. Zengő Alföld 9 pont (3 meccs, 27-10) 2. Gámavill Kft 6 pont (3 meccs, 15-13) 3. Global Medical Center 3 pont (3 meccs, 17-21) 4. Ziccer Söröző 0 pont (3 meccs, 8-23)

D csoport:

1. Fit World O’Neill 9 pont (3 meccs, 20-8) 2. YD Szeged 6 pont (3 meccs, 29-18) 3. HB Söröző 3 pont (3 meccs, 22-20) 4. Janker 2001 Kft 0 pont (3 meccs, 15-40)

+35-ös korosztály:

(A harmadik és a negyedik a bronzért, míg a csoport első két helyezettje az aranyéremért játszhat)

1. Öreg Honvéd Vendéglő-O’Neil Team 13 pont (5 meccs, 31-20) 2. Maxx-Autó Kft 10 pont (5 meccs, 26-17) 3. Autós Csárda Makó 10 pont (5 meccs, 25-20) 4. Ficak-FK 1899 Szeged 6 pont (5 meccs, 26-31) 5. Cimborák 4 pont (4 meccs, 19-27) 6. Szitapont - visszalépett

+45-ös korosztály:

1. Fit World 15 pont (5 meccs, 37-18) 2. Lambda Systeme Kft. 12 pont (5 meccs, 36-18) 3. Szindikátus 9 pont (5 meccs, 20-17) 4. Eurosweet Szeged 6 pont (5 meccs, 23-31) 5. Lanerossi 3 pont (5 meccs, 20-29) 6. Ficak 0 pont (5 meccs, 13-36) A szombati eredményeket