Labdarúgás: a Dunaharaszti elvette a HFC hazai veretlenségét

2016. szeptember 4., vasárnap
hfc_szeol_edzomerkozes02_gs

Gól nélküli első félidő két találattal maradt alul a Hódmezővásárhely a vendég Dunaharaszti MTK ellen az NB III Közép csoport 5. körében.

Major László

legénysége végig fölényben futballozott, a helyzetek kihasználása terén azonban csapnivalóan teljesített a vásárhelyi legénység ezen a napon. A Pest megyei rivális viszont a 77. percben megszerezte a vezetést, amint egy kontra végén

Kovács Gergely

mattolta 12 méterről

Bordás Dániel

kapust. (0-1) Sőt, már a hosszabbításban újra megrezdült a hazaiak hálója

Farkas Tamás

jóvoltából. A HFC immár négy kör óta nyeretlen. A 6. forduló jövő vasárnapi játéknapján az újonc Dabas-Gyónt látják majd vendégül Máté Péterék.

Férfi labdarúgó NB III Közép csoport, 5. forduló:

Hódmezővásárhelyi FC - Dunaharaszti MTK 0-2 (0-0)

Hódmezővásárhely. Vezette: Antal Péter (Szvetnyik Bence, Sebestyén László).

HFC:

Bordás - Kormányos, Tóth J., Kökény, Mezei (Szabó I D. 81'), Tóth A., Máté, Végh, Szilágyi, Bartyik N., Puskás (Fábián 76').

Major László.

DMTK:

Szacskó - Scheiber, Rétsági, Nyéki, Márton, Kovács, Gacsal, Dallos, Mészáros, Szanku (Kaizer 83'), Benke (Farkas 70').

Technikai vezető:

Csapó László.

Kovács (77'), Farkas (90+5').

Bartyik N. (45'), ill. Scheiber (19'), Márton (66'), Kaizer (90+2'). Major László:

"5-0 helyett 0-2, és akkor még nagyon finoman fogalmaztam. Legalább nyolc százszázalékos helyzetet hagytunk ki."