Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

labdarugas_il

Befejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB III-tól megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Ismét csak ikszelt az NB III-as Hódmezővásárhely, melynek ezáltal az utolsó fordulóban kell kiharcolnia a bennmaradást. Szőregen diadalmaskodott az UTC a megye I-ben, a Sándorfalva pedig elgázolta az Ásotthalmot, mely így távolodik a bronzéremtől. A megye III. Homokháti csoportban bebiztosította újabb aranyát a Sándorfalva II. (a másik csoportot már megnyerte a Makó II.). A megye IV. Nyugati csoportjában az Üllés II. idegenben verte a Dócot, ezzel megszerezte a bajnoki címet (Keleten a Maroslele lett a bajnok).

A külön nem jelölt mérkőzések 17 órakor kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 29. fordulójában:

BCF Siófok – Mezőkövesd Zsóry FC 0-4 (0-1). Gól: O-M. Nicorec (2), Molnár G., Sós B.
Vác FC – SZTK-Erima 4-0 (3-0). Gól: Zsolnai R., Tóth G., Tóth B., Sipeki I.
Dunaújváros – Budaörs 0-5 (0-3). Gól: Menyhárt A. (2), Tóth P., Papp M., Ferkó Á.
Swietelsky-Soproni VSE – Kisvárda Master Good 1-5 (0-1). Gól: Deme I., illetve Erős G. (2), Koszta M., Rajczi P., Minczér T.
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – FC Ajka 4-1. Gól: Zsiga E. (2), Varga K., Kovács Á., illetve Lattenstein N.
ZTE FC – Soroksár SC 2-1 (0-0). Gól: Daru B. (2), illetve Haris A.
Szolnoki MÁV FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-1 (0-1). Gól: Gajdos Zs., illetve Szabó P.
Aqvital FC Csákvár – Gyirmót FC Győr 1-4 (0-2). Gól: Makrai G., illetve Simon And. (2), Simon At., Vass P.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Gyirmót FC Győr 29 20 5 4 55 24 31 65
2. Mezőkövesd Zsóry 29 16 6 7 41 25 16 54
3. ZTE FC 29 16 4 9 50 30 20 52
4. Kisvárda 29 14 7 8 61 35 26 49
5. Aqvital FC Csákvár 29 15 3 11 55 49 6 48
6. Balmazújváros 29 14 6 9 43 39 4 48
7. Soroksár SC 29 12 8 9 43 28 15 44
8. Budaörs 29 12 4 13 42 43 -1 40
9. BFC Siófok 29 11 5 13 32 44 -12 38
10. Szeged-Grosics 29 10 7 12 36 40 -4 37
11. Vác FC 29 10 3 16 32 48 -16 33
12. Soproni VSE 29 9 6 14 37 40 -3 33
13. Szolnoki MÁV FC 29 7 10 12 33 39 -6 31
14. Dunaújváros 29 6 9 14 32 59 -27 27
15. SZTK-Erima 29 6 9 14 31 58 -27 27
16. FC Ajka 29 4 8 17 24 46 -22 20

A 30. forduló műsora: Június 5. (vasárnap) 18.00: Mezőkövesd Zsóry FC – Dunaújváros, Szeged 2011-Grosics Akadémia – Aqvital FC Csákvár, Kisvárda Master Good – Szolnoki MÁV FC, Soroksár SC – Swietelsky-Soproni VSE, SZTK-Erima – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, Gyirmót FC Győr – BFC Siófok, ZTE FC – FC Ajka, Budaörs – Vác FC.

Az NB III Közép csoport 33. fordulójában:

Budafoki MTE-Újbuda FC – Szekszárdi UFC 1-1 (0-0). Gól: Vég B., illetve Fejes P.
Pénzügyőr SE – SZEOL SC 0-3 (0-3). Gól: N. Maksimovic (2), S. Tomisic
Békéscsaba 1912 Előre II. – ESMTK 0-1 (0-0). Gól: Boda J.
Hódmezővásárhelyi FC – Dunaharaszti MTK 1-1 (0-0). Gól: Szabó D., illetve Nyéki M.
Paksi FC II. – FC Dabas 2-1 (1-0). Gól: Péter A., Kiss T., illetve Zsolnai R.
Monori SE – HR-RENT Kozármisleny 1-1 (0-1). Gól: Hunya K., illetve Ihrig-Farkas S.
Komlói Bányász – Szentlőrinc SE 0-2 (0-1). Gól: Horváth P., Lóth J.
Bölcskei SE – Várfürdő-Gyulai Termál FC 2-1 (0-1). Gól: Budai D., Besenczi I., illetve Balogh M.
A Budapest Honvéd-MFA II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kozármisleny 31 24 6 1 80 15 65 78
2. SZEOL SC 31 19 6 6 54 24 30 63
3. Budafok-Újbuda 31 14 8 9 47 33 14 50
4. FC Dabas 31 12 12 7 50 33 17 48
5. Pénzügyőr SE 32 12 10 10 36 30 6 46
6. Komlói Bányász 31 14 7 10 33 33 0 45(-4)
7. Paksi FC II. 31 11 9 11 53 53 0 42
8. Dunaharaszti MTK 31 11 9 11 37 42 -5 42
9. Szentlőrinc SE 31 12 5 14 39 44 -5 41
10. Bp. Honvéd II. 31 11 6 14 47 43 4 39
11. ESMTK 31 11 6 14 31 37 -6 39
12. Monori SE 31 11 6 13 33 41 -8 39
13. Várfürdő-Gyulai TFC 31 9 8 14 37 53 -16 35
14. Békéscsaba II. 31 9 5 17 36 50 -14 32
15. Hódmezővásárhely 31 7 9 15 28 44 -16 30
16. Bölcskei SE 31 7 8 16 32 68 -36 29
17. Szekszárdi UFC 31 7 6 18 25 55 -30 27

A 34. forduló műsora: Június 5. (vasárnap) 18.00: Várfürdő-Gyulai Termál FC – Budapest Honvéd-MFA II., Szentlőrinc SE – Bölcskei SE, Szekszárdi UFC – Komlói Bányász, FC Dabas – Monori SE, Dunaharaszti MTK – Paksi FC II., Hódmezővásárhelyi FC – ESMTK, Békéscsaba Előre 1912 II. – SZEOL SC, HR-RENT Kozármisleny – Budafoki MTE-Újbuda FC. A Pénzügyőr SE szabadnapos.

A megyei I. osztály 33. fordulójában:

Mórahalom VSE – Újszentiván SE 11-0 (5-0). Gól: K. Tóth Gy. (4), D. Crkvenjakov (3), Szalma G. (2), Varga K., Magyar Gy. (ifi elmaradt, a vendégek nem álltak ki, 3-0)
Makó FC – Szegedi VSE 3-0 (2-0). Gól: Vajna M., Tóth T., Mátó G.
Tápé ESK – Mindszent SE 5-1 (3-0). Gól: Kelemen B. (2), Csanádi I., Péter S., Bilics I., illetve Mihály R. (ifi 1-2)
Csongrád TSE – Kisteleki TE 7-1 (4-1). Gól: Borda Sz. (3), Maszlag T., Szabó M., Nagy Á., Kovács S., illetve Bertók G. (ifi 9-0)
Algyő – Szeged 2011 B 2-0 (0-0). Gól: Hatvani J., Hegedűs T. (ifi halasztva)
FK 1899 Szeged – Tiszasziget SE 2-4 (1-1). Gól: Mihalkó D., Prontvai B., illetve Rutai B. (2), Kasza F., Bernát P. (ifi 4-0-nál félbeszakadt)

Szőregi RSE – Ujszegedi TC 0-2 (0-1). Gól: Laczkó Zs., Balogh D. (ifi 0-18)
Sándorfalva SK – Ásotthalom TE 5-0 (5-0). Gól: Gémes B. (4), Lovas T. (ifi 4-4)
A Szentesi Kinizsi SZITE szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom VSE 31 23 6 2 108 26 82 75
2. Algyő SK 31 22 8 1 101 28 73 74
3. Szentesi Kinizsi 31 19 4 8 64 45 19 61
4. Ásotthalom TE 31 17 8 6 77 40 37 59
5. Csongrád TSE 31 18 4 9 70 42 28 58
6. Szeged 2011 B 31 16 9 6 83 24 59 57
7. Makó FC 31 17 3 11 69 37 32 54
8. Sándorfalva SK 31 17 6 8 65 39 26 54(-3)
9. Tiszasziget SE 31 16 6 9 82 63 19 54
10. FK 1899 Szeged 31 13 6 12 59 56 3 45
11. Ujszegedi TC 32 10 3 19 39 74 -35 33
12. Tápé ESK 31 8 6 17 51 73 -22 29(-1)
13. Szegedi VSE 31 6 7 18 41 68 -27 25
14. Kisteleki TE 31 7 3 21 47 95 -48 24
15. Mindszent SE 31 7 2 22 54 122 -68 23
16. Szőregi RSE 31 3 2 26 31 130 -99 11
17. Újszentiván SE 31 2 3 26 26 105 -79 9

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó FC 29 26 1 2 191 24 167 79
2. Szentesi Kinizsi 28 25 1 2 173 15 158 76
3. Mórahalom VSE 29 23 0 6 124 32 92 69
4. Szeged 2011 B 27 20 1 6 106 53 53 61
5. Algyő SK 28 17 2 9 131 44 87 53
6. FK 1899 Szeged 26 17 1 8 88 36 52 52
7. Mindszent SE 29 15 1 13 92 96 -4 46
8. Csongrád TSE 28 13 2 13 84 78 6 41
9. Ujszegedi TC 30 12 2 16 89 73 16 38
10. Tiszasziget SE 28 12 1 15 62 102 -40 36(-1)
11. Ásotthalom TE 29 10 5 14 59 76 -17 35
12. Sándorfalva SK 29 9 1 19 97 138 -41 28
13. Újszentiván SE 28 7 1 20 67 102 -35 22
14. Kisteleki TE 29 5 2 22 43 155 -112 17
15. Baks-Tápé 29 3 2 24 24 153 -129 7(-4)
16. Szőregi RSE 28 1 1 26 33 287 -254 0(-4)

A 34. forduló műsora: Június 4. (szombat) 17.00: Tiszasziget SE – Mórahalom VSE, Ásotthalom TE – Algyő SK, Szegedi VSE – Tápé ESK, Szentesi Kinizsi SZITE – FK 1899 Szeged, Mindszent SE – Szőregi RSE, Kisteleki TE – Sándorfalva SK, Újszentiván SE – Csongrád TSE, Szeged 2011 B – Makó FC. Az Ujszegedi TC szabadnapos.

A megyei II. osztály 28. fordulójában:

Apátfalva – St. Mihály FC 1-1 (1-1). Gól: Baranyi A., illetve Olajos Cs. (ifi 3-2)
Móravárosi Kinizsi – Nagymágocs 1-1 (0-1). Gól: Kanalas F., illetve Markovics I.
Székkutas – HFC II. 0-3 (0-2). Gól: Mihálffy Zs. (2), Dudás B.
Baktó-Petőfitelep – Üllés 1-1 (1-1). Gól: Pálinkó A., illetve Cseh R.
Csanytelek – Balástya 0-0 (ifi 1-4)
Deszk – Bordány 2-2 (1-1). Gól: Gallai G. (2), illetve Fodor B., Tóth R. (ifi korábban 6-0)
Kiskundorozsma – Tömörkény 2-0 (1-0). Gól: Fekete J., Füleki G. (ifi 9-0)

Csengele – Zsombó 1-0 (0-0). Gól: Novák B. (ifi elmaradt, a vendégek nem álltak ki, 3-0)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. HFC II. 28 19 4 5 92 34 58 61
2. Kiskundorozsma 28 19 2 7 74 31 43 59
3. Csengele 28 17 5 6 62 34 28 56
4. Bordány 28 14 6 8 58 31 27 48
5. Nagymágocs 28 12 5 11 57 48 9 41
6. Üllés 28 12 6 10 51 57 -6 41(-1)
7. St. Mihály FC 28 11 7 10 51 44 7 40
8. Székkutas 28 11 4 13 37 56 -19 37
9. Csanytelek 28 10 6 12 39 49 -10 36
10. Tömörkény 28 10 4 14 44 55 -11 34
11. Balástya 28 10 3 15 41 52 -11 33
12. Apátfalva 28 9 4 15 47 68 -21 31
13. Móravárosi Kinizsi 28 8 6 14 38 59 -21 30
14. Zsombó 28 7 4 17 52 77 -25 25
15. Deszk 28 13 7 8 85 50 35 20(-26)
16. Baktó-Petőfitelep 28 3 5 20 21 104 -83 11(-3)

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 22 20 2 0 93 12 81 58(-4)
2. Deszk 23 16 1 6 121 34 87 49
3. Üllés 23 16 1 6 72 25 47 41(-8)
4. Kiskundorozsma 22 13 2 7 89 46 43 41
5. Nagymágocs 22 12 3 7 63 43 20 39
6. Csanytelek 22 12 1 9 80 48 32 37
7. Balástya 22 11 4 7 57 37 20 37
8. Zsombó 23 9 2 12 48 69 -21 29
9. Bordány 22 7 5 10 54 53 1 26
10. Tömörkény 23 5 3 15 40 110 -70 18
11. St. Mihály FC 22 4 2 16 27 76 -49 14
12. Apátfalva 22 3 2 17 23 106 -83 11
13. Székkutas 22 2 2 18 22 130 -108 8

A 29. forduló műsora: Június 2. (csütörtök) 18.00: Bordány – HFC II. Június 4. (szombat) 17.00: Deszk – Apátfalva, Zsombó – Csanytelek, St. Mihály FC – Kiskundorozsma, Balástya – Baktó-Petőfitelep, Székkutas – Üllés. Június 5. (vasárnap) 17.00: Nagymágocs – Csengele, Móravárosi Kinizsi – Tömörkény.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 28. fordulójában:

IKV Alsóváros – Ásotthalom II. 4-1 (0-1). Gól: Kern Zs. (2), Ludányi G., Martonosi T., illetve Klézli P.
Baks – Zákányszék 1-2 (0-1). Gól: Határ D., illetve Ambrus B. (2)
Ruzsa – Algyő II. 0-3 (0-2). Gól: Deák D. (2), Táncos B.

USC Tanárképző – St. Mihály FC II. 2-4
Csongrád II. – Balotaszállás 4-0 (2-0). Gól: Deli J. (2), Muskó L., Bálint A.
Bordány II. – Pusztamérges 3-0 (3-0). Gól: Belaidi A., Nyerges P., Kovács S.
Forráskút – Sándorfalva II. 1-5 (1-3). Gól: Ocskó R., illetve Kiss P. (3), Tóth S., Körmendi I.
Mórahalom II. – Röszke 4-0 (1-0). Gól: Bokányi Á. (3), Németh R.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 28 26 1 1 147 31 116 79
2. Csongrád II. 28 22 3 3 92 38 54 69
3. Balotaszállás 28 22 1 5 92 37 55 67
4. Algyő II. 28 18 2 8 110 43 67 56
5. Bordány II. 27 17 2 8 78 31 47 53
6. Mórahalom II. 28 17 1 10 99 76 23 52
7. Ruzsa 28 16 2 10 74 53 21 50
8. Ásotthalom II. 28 15 1 12 70 74 -4 46
9. Röszke 27 13 2 12 75 62 13 41
10. Baks 28 11 1 16 70 84 -14 27(-7)
11. Forráskút 28 9 1 18 41 94 -53 25(-3)
12. St. Mihály FC II. 28 7 1 20 51 101 -50 22
13. Pusztamérges 28 6 4 18 51 85 -34 21(-1)
14. Zákányszék 28 5 2 21 34 88 -54 14(-3)
15. IKV Alsóváros 28 5 0 23 51 109 -58 12(-3)
16. USC Tanárképző 28 2 0 26 24 153 -129 2(-4)

A 29. forduló műsora: Június 4. (szombat) 17.00: Baks – Bordány II., Sándorfalva II. – Csongrád II., Röszke – IKV Alsóváros. Június 5. (vasárnap) 11.00: USC Tanárképző – Zákányszék. 17.00: St. Mihály FC II. – Balotaszállás, Algyő II. – Forráskút, Ásotthalom II. – Ruzsa, Pusztamérges – Mórahalom II.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 28. fordulójában:

FK 1899 Szeged II. – Kiszombor 1-5 (0-3). Gól: Hodák A., illetve Antal B. (3), Kovács A., Tézsla K.
Csanádpalota – SZVSE II. 1-1 (0-0). Gól: Trényi T., illetve Olajos T.
Pitvaros – Kübekháza 2-1
Szikáncs – Szegvár 4-3 (3-2). Gól: Kristó Á., Dunai L., Megyaszai Sz., Kun Szabó Á., illetve Ember B., Gedai E., Szabó J.

Csongrád III. – Pázsit 5-1 (3-0). Gól: Nagy I., Siha D., Kanász-Nagy M., Stankovics Á., Fenyvesi Á., illetve Molnár L.
Földeák – Mártély 2-3 (1-1). Gól: Cseszkó I., Becsei S., illetve Borbás Zs., Nagy N., Kovács K.
A Fábiánsebestyén és a Makó II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 24 21 0 3 100 21 79 63
2. Kiszombor 25 18 3 4 99 34 65 57
3. Földeák 24 16 2 6 71 33 38 50
4. Csongrád III. 24 15 3 6 70 43 27 48
5. Pitvaros 25 13 4 8 50 41 9 43
6. Fábiánsebestyén 24 11 7 6 46 35 11 40
7. Mártély 24 9 5 10 38 47 -9 32
8. FK 1899 Szeged II. 24 9 3 12 51 61 -10 30
9. Szikáncs 24 8 3 13 31 48 -17 27
10. SZVSE II. 24 7 5 12 40 52 -12 23(-3)
11. Csanádpalota 25 6 4 15 35 79 -44 19(-3)
12. Szegvár 24 4 4 16 35 69 -34 16
13. Kübekháza 24 3 5 16 24 92 -68 14
14. Pázsit 25 2 8 15 24 59 -35 14
15. Deszk II. 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Székkutas II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 29. forduló műsora: Június 4. (szombat) 17.00: Kübekháza – Csongrád III., Mártély – Makó II., Pitvaros – SZVSE II. 18.00: FK 1899 Szeged II. – Szikáncs. Június 5. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Fábiánsebestyén. 17.00: Szegvár – Földeák. A Csanádpalota és a Kiszombor szabadnapos.

A megyei IV. osztály Keleti csoport 22. fordulójában:

Nagylak – Rock Klub 2-1 (2-1). Gól: Kovács L. (2), illetve Nagy Gy.
Móravárosi Kinizsi II. – Gyálarét-LS 2015 5-2 (2-1). Gól: Bozsányi G. (3), Gerebicz A., Horog L. (öngól), illetve Szabó T., Engi L.
Baktó-Petőfitelep II. – Földeák U19: elmaradt, a vendégek nem álltak ki (3-0)
Maroslele – Maros-menti UFC 2-1 (1-1). Gól: Kővágó B., Ohát T., illetve Csávás Zs.
KEAC – Szőreg II.: elmaradt, a vendégek nem álltak ki (3-0)
A Szikáncs II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maroslele 20 16 1 3 73 26 47 49
2. Nagylak 20 14 2 4 63 22 41 44
3. Móraváros II. 20 14 1 5 75 25 50 43
4. Maros-menti UFC 20 9 7 4 34 32 2 34
5. Rock Klub 20 9 3 8 67 44 23 30
6. Baktó-Petőfitelep II. 20 8 5 7 57 47 10 29
7. Gyálarét 2015 20 7 3 10 42 57 -15 24
8. Szikáncs II. 20 6 3 11 37 69 -32 21
9. Szőreg II. 20 7 2 11 65 78 -13 16(-7)
10. Földeák U19 20 5 0 15 45 64 -19 15
11. KEAC 20 1 1 18 11 105 -94 1(-3)
12. Contitech Gumigyár 0 0 0 0 0 0 0 0

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 22. fordulójában:

Öttömös – Zsombó II. 4-3 (4-2). Gól: Szabó R. (2), Csanádi D., Nyilasi D., illetve Molnár Z., Csikós K., Erdélyi Z.
Csanytelek II. – Tömörkény II. 1-0 (0-0). Gól: Czombos P.
Dóc – Üllés II. 0-1 (0-1). Gól: Király Zs.
Ópusztaszer – Eperjes 3-2 (1-1).
Derekegyház – Baks II.-Pusztaszer 6-2 (2-1). Gól: Takács D., Czibulya Cs., Tirbik J., Janzsó J., Hidas J., Gulyás J., illetve Gyapjas S., Túri Z.
Domaszék – Szatymaz 3-1 (2-0). Gól: Fodor M., Klötzl B., Bacsa D., illetve Bárkányi A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Üllés II. 22 19 2 1 91 18 73 59
2. Dóc 22 18 1 3 69 10 59 55
3. Szatymaz 22 12 3 7 68 32 36 39
4. Ópusztaszer 22 11 3 8 50 49 1 36
5. Zsombó II. 22 9 3 10 63 58 5 30
6. Csanytelek II. 22 9 3 10 37 53 -16 30
7. Eperjes 22 8 4 10 45 50 -5 28
8. Tömörkény II. 22 8 3 11 37 45 -8 27
9. Domaszék 22 7 1 14 41 61 -20 22
10. Derekegyház 22 7 1 14 49 80 -31 22
11. Baks II.-Pusztaszer 22 5 5 12 33 63 -30 13(-7)
12. Öttömös 22 3 3 16 24 87 -63 12

Sport

Férfi kézi vb-selejtező: nem kell játszania áprilisban a magyar válogatottnak

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Magyarország női kézilabda-Eb-t rendez 2024-ben.

Tovább olvasom

Sport

Barátságos meccsen hangolódott a bajnokságra a Pick Szeged

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Bajus Bruno 4-et szórt az Orosháza ellen.

Tovább olvasom

Sport

Négy magyar pályázik az Európa-bajnokság All-Star csapatába

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Összesen 5 MOL-Pick Szeged-játékos a listán.

Tovább olvasom

Aktuál