Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége teljes Csongrád megyei programja + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

sandorfalva-morahalom022kf

Teljes fordulót rendeznek a megyei I., II., III. és IV. osztályban, a részletes program cikkünkben!

Online

Szombaton 17 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk a Szeged 2011-Grosics Akadémia – Dunaújváros NB II-es és a SZEOL SC – Monori SE NB III-as mérkőzésről. Vasárnap 17 órakor a Szőregi RSE – Mórahalom VSE megye I-es derbiről lesz online. Tartsanak velünk!

Tavaly október 17-e, a 10. forduló óta vezeti a megyei I. osztály tabelláját az Algyő együttese, most vasárnap azonban változhat a helyzet: mivel az éllovas szabadnapos, a Mórahalom szőregi sikerével – több győzelmének köszönhetően bizonyosan – átveheti az első pozíciót. A megye II-ben eközben csúcsrangadóra látogathatnak ki a nézők, a listavezető HFC II. közvetlen üldözőjét, a Kiskundorozsmát látja vendégül szombaton.

Keretes írásunkban arról tájékozódhatnak, melyik összecsapásokról jelentkezünk élő, online közvetítéssel, fotókkal. A hétvége folyamán pedig nem maradhatnak el a részletes összefoglalók sem a kiemelt csatáról, illetve szélsebesen jelentkezünk a friss eredményekkel, tabellákkal is, ahogy már megszokták, megszerették.

A SZEGEDma.hu természetesen továbbra is minden részletre kiterjedően, frissen informálja olvasóit a történésekről. Ha velünk tart, semmiről sem marad le!

A megyei I. osztály 26. fordulójában:

Április 23. (szombat) 17.00: Ujszegedi TC – FK 1899 Szeged, Szegedi VSE – Tiszasziget SE, Mindszent SE – Szentesi Kinizsi SZITE, Tápé ESK – Csongrád TSE, Makó FC – Sándorfalva SK, Ásotthalom TE – Kisteleki TE.
Április 24. (vasárnap) 11.00: Szeged 2011 B – Újszentiván SE. 17.00: Szőregi RSE – Mórahalom VSE. Az Algyő SK szabadnapos.
Az U19-es meccsek 15 órakor kezdődnek, a Szeged 2011 B – Újszentiván 13 órakor. A SZVSE nem indított ificsapatot.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő SK 24 17 7 0 78 24 54 58
2. Mórahalom VSE 23 17 4 2 70 22 48 55
3. Szentesi Kinizsi 24 15 3 6 49 35 14 48
4. Szeged 2011 B 23 13 7 3 73 18 55 46
5. Ásotthalom TE 23 13 6 4 55 29 26 45
6. Tiszasziget SE 24 13 4 7 68 48 20 43
7. Sándorfalva SK 23 13 4 6 51 34 17 43
8. Makó FC 24 13 2 9 55 33 22 41
9. Csongrád TSE 23 10 4 9 40 36 4 34
10. FK 1899 Szeged 23 7 6 10 35 42 -7 27
11. Ujszegedi TC 24 7 3 14 32 59 -27 24
12. Kisteleki TE 24 7 2 15 43 62 -19 23
13. Szegedi VSE 23 6 5 12 40 47 -7 23
14. Tápé ESK 24 6 5 13 38 58 -20 23
15. Mindszent SE 23 6 2 15 45 87 -42 20
16. Szőregi RSE 24 2 2 20 26 102 -76 8
17. Újszentiván SE 24 1 2 21 20 82 -62 5

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 23 21 0 2 147 12 135 63
2. Makó FC 23 21 0 2 138 20 118 63
3. Mórahalom VSE 22 18 0 4 100 25 75 54
4. Szeged 2011 B 20 15 1 4 88 39 49 46
5. Algyő SK 23 14 1 8 87 41 46 43
6. Mindszent SE 21 13 0 8 80 51 29 39
7. FK 1899 Szeged 20 12 1 7 57 31 26 37
8. Csongrád TSE 22 10 0 12 56 73 -17 30
9. Tiszasziget SE 23 10 1 12 50 84 -34 30(-1)
10. Ujszegedi TC 21 8 2 11 52 53 -1 26
11. Újszentiván SE 22 7 1 14 61 79 -18 22
12. Sándorfalva SK 22 6 0 16 63 117 -54 18
13. Ásotthalom TE 21 5 2 14 35 69 -34 17
14. Kisteleki TE 22 4 2 16 36 105 -69 14
15. Baks-Tápé 22 3 2 17 22 101 -79 11
16. Szőregi RSE 21 0 1 20 22 194 -172 -2(-3)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Baji Renátó (Ásotthalom), Drágity Dusán (Tiszasziget), Magyar György (Mórahalom) 23-23, 4. Hatvani József (Algyő) 22, 5. Mihály Róbert (Mindszent) 21, 6. Kovács Balázs (Szeged 2011 B) 19, 7. Bernát Péter (Tiszasziget) 14, 8. Lévai Mihály (Kistelek), Busa Bence (Algyő) 13-13, 10. Vékes Martin (Sándorfalva), Kovács Norbert (Szentes) 12-12, 12. Mátó Gergő (Makó), Dalibor Crkvenjakov (Mórahalom), K. Tóth Gyula (Mórahalom) 10-10, 15. Erdős Márk (Szeged 2011 B), Lajos Tamás (Kistelek) 9-9, 17. Farkas Antal (UTC), Zádori Krisztián (Szeged 2011 B), Bertók Gábor (Kistelek), Rutai Balázs (Tiszasziget), Rácz Dezső (Csongrád) 8-8, 22. Bány Tamás (Makó), Podonyi Norbert (Algyő), Gonda Attila (Algyő), Antal Sándor (Mindszent), Pászka Lóránd (Szeged 2011 B), Gyurkovics Tamás (FK 1899 Szeged), Mihalkó Máté (Ásotthalom), Orovecz Sándor (Szentes), Csatlós Tamás (Mindszent), Kasza Ferenc (Tiszasziget) 7-7 találattal.

A megyei II. osztály 23. fordulójában:

Április 23. (szombat) 17.00: Balástya – Deszk, Baktó-Petőfitelep – Csengele, Apátfalva – Üllés, HFC II. – Kiskundorozsma, Székkutas – Móravárosi Kinizsi, Zsombó – St. Mihály FC.
Április 24. (vasárnap) 17.00: Nagymágocs – Tömörkény, Bordány – Csanytelek.
Az U19-es meccsek 15 órakor kezdődnek. A Baktó-Petőfitelep, a Móravárosi Kinizsi és a HFC II. nem indított ificsapatot. A Balástya – Deszk (3-3) találkozót korábban lejátszották.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. HFC II. 22 15 4 3 79 27 52 49
2. Kiskundorozsma 22 13 2 7 51 26 25 41
3. Csengele 22 12 5 5 40 28 12 41
4. Üllés 22 12 5 5 45 33 12 40(-1)
5. Bordány 22 10 4 8 34 26 8 34
6. Nagymágocs 22 9 4 9 43 36 7 31
7. Tömörkény 22 9 4 9 37 34 3 31
8. Székkutas 22 9 3 10 27 37 -10 30
9. Balástya 22 9 2 11 37 43 -6 29
10. St. Mihály FC 22 8 4 10 35 38 -3 28
11. Csanytelek 22 7 5 10 28 42 -14 26
12. Apátfalva 22 7 3 12 35 54 -19 24
13. Zsombó 22 6 4 12 40 54 -14 22
14. Móravárosi Kinizsi 22 6 4 12 28 49 -21 22
15. Baktó-Petőfitelep 22 3 4 15 19 79 -60 13
16. Deszk 22 10 5 7 63 35 28 9(-26)

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 18 16 2 0 73 11 62 46(-4)
2. Üllés 19 16 0 3 69 15 54 40(-8)
3. Deszk 18 11 1 6 67 34 33 34
4. Kiskundorozsma 17 10 2 5 69 40 29 32
5. Nagymágocs 17 10 2 5 56 34 22 32
6. Balástya 19 9 3 7 49 34 15 30
7. Csanytelek 18 9 2 7 64 40 24 29
8. Zsombó 18 8 2 8 41 47 -6 26
9. Bordány 19 5 5 9 30 48 -18 20
10. Tömörkény 17 3 3 11 29 70 -41 12
11. St. Mihály FC 17 2 2 13 16 57 -41 8
12. Székkutas 18 2 2 14 22 78 -56 8
13. Apátfalva 17 2 0 15 15 92 -77 6

A góllövőlista élcsoportja: 1. Koncz Miklós (Csengele) 17, 2. Adamov Filip (Deszk) 16, 3. ifj. Major László (Deszk) 15, 4. Szél Róbert (Üllés) 14, 5. Mocsári Gyula (Zsombó), Dudás Bence (HFC II.) 12-12, 7 Papp Dávid (Balástya), Kovács Ferenc (Székkutas, Nagymágocs), Koncz Róbert (Csengele) 11-11, 10. Baján Zoltán (St. Mihály FC) 10, 11. Kiss Márió (Üllés), Szarvas József (Nagymágocs), Gallai Gábor (Deszk) 9-9, 14. Kis Levente (St. Mihály FC), Pálinkó Attila (Baktó-Petőfitelep), Német Ákos (HFC II.), Baktai Zoltán (Tömörkény) 8-8, 18. Ottlik Márk (Kiskundorozsma), Cseh Richárd (Üllés), Szabó Zsolt (Bordány), Kovács Sándor (Bordány), Kiss Attila (Kiskundorozsma) 7-7 találattal.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 23. fordulójában:

Április 23. (szombat) 17.00: Balotaszállás – Bordány II., Sándorfalva II. – Zákányszék, Röszke – Pusztamérges.
Április 24. (vasárnap) 17.00: Csongrád II. – Mórahalom II., St. Mihály FC II. – Ruzsa, Ásotthalom II. – Baks, Forráskút – IKV Alsóváros, Algyő II. – USC Tanárképző.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 22 21 0 1 110 25 85 63
2. Balotaszállás 22 18 1 3 80 28 52 55
3. Csongrád II. 22 16 3 3 72 29 43 51
4. Bordány II. 22 15 1 6 63 25 38 46
5. Mórahalom II. 22 15 1 6 87 50 37 46
6. Ruzsa 22 14 2 6 60 35 25 44
7. Algyő II. 22 12 2 8 82 40 42 38
8. Ásotthalom II. 22 11 1 10 51 58 -7 34
9. Röszke 22 10 1 11 62 56 6 31
10. Baks 22 9 0 13 57 71 -14 24(-3)
11. Forráskút 22 7 1 14 29 77 -48 22
12. St. Mihály FC II. 22 6 0 16 42 78 -36 18
13. Pusztamérges 22 4 2 16 37 71 -34 13(-1)
14. Zákányszék 22 4 1 17 28 71 -43 10(-3)
15. IKV Alsóváros 22 4 0 18 39 81 -42 9(-3)
16. USC Tanárképző 22 2 0 20 20 124 -104 2(-4)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Kiss Péter (Sándorfalva II.) 43, 2 Bagi Tamás (Ruzsa) 23, 3. Bokányi Ádám (Ásotthalom II., Mórahalom II.) 20, 4. Nana Mihály (Baks) 19, 5. Gercsó Dániel (Mórahalom II.), Kovács László (Algyő II.) 18-18, 7. Németh Róbert (Mórahalom II.) 17, 8. Landler Péter (Sándorfalva II.) 16, 9. Tóth László (Sándorfalva II.) 14, 10. Víg Zsolt (Ásotthalom II.), Kiséri Krisztián (Algyő II.) 13-13, 12. Bánfi Péter (Baks), Csúri Csaba (Sándorfalva II.), Hegedűs Tibor (Algyő II.) 12-12, 15. Kovács Sándor (Bordány II.), Tanács Attila (Röszke), Papdi Csaba (Röszke), Muskó László (Csongrád II.), Farkas Szilveszter (Algyő II.), Konkoly András (Balotaszállás) 11-11, 21. Petrezselyem János (Balotaszállás), Szántó Dániel (St. Mihály FC II.), Belaidi Ajád (Bordány II.), Masa Richárd (Ruzsa), Mórocz Zsolt (Sándorfalva II.) 10-10, 26. Bálint Attila (Csongrád II.), Papp Kornél (Röszke), Schveitzer Milán (Balotaszállás), Pályi Antal Zsolt (IKV Alsóváros) 9-9 találattal.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 23. fordulójában:

Április 23. (szombat) 17.00: Fábiánsebestyén – Makó II., Kübekháza – FK 1899 Szeged II., Kiszombor – Pitvaros.
Április 24. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Szikáncs. 15.00: Csongrád III. – Csanádpalota. 17.00: SZVSE II. – Szegvár, Székkutas II. – Földeák. A Mártély szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 21 18 0 3 83 19 64 54
2. Kiszombor 20 15 2 3 79 25 54 47
3. Csongrád III. 20 14 3 3 65 29 36 45
4. Földeák 21 13 2 6 57 30 27 41
5. Pitvaros 21 12 4 5 47 28 19 40
6. Fábiánsebestyén 20 10 6 4 38 30 8 36
7. FK 1899 Szeged II. 21 9 2 10 51 56 -5 29
8. Mártély 21 7 4 10 32 42 -10 25
9. Szegvár 21 6 4 11 31 55 -24 22
10. SZVSE II. 20 5 5 10 32 36 -4 17(-3)
11. Szikáncs 21 6 2 13 30 40 -10 17
12. Pázsit 20 3 7 10 27 47 -20 16
13. Kübekháza 20 3 4 13 24 70 -46 13
14. Csanádpalota 21 4 2 15 24 76 -52 11(-3)
15. Székkutas II. 20 5 1 14 28 66 -38 9(-7)
16. Deszk II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élcsoportja: 1. Béres Róbert (Makó II.) 37, 2. Nagy István (Csongrád III.) 29, 3. Gróf Norbert (Pitvaros) 25, 4. Ács Sándor (FK 1899 Szeged II.) 18, 5. Orosz Attila (Földeák) 15, 6. Krucsó Ákos (Makó II.), Horváth Gábor (Földeák), Tézsla Krisztán (Kiszombor) 14-14, 9. Kardos Zsolt (Kiszombor) 13, 10. Tódor Dániel Márk (Mártély) 11, 11. Holecska Norbert (FK 1899 Szeged II.), Bány Tamás (Makó II.) 10-10, 13. Csizmadia Krisztián (Kiszombor), Horváth Antal (Fábiánsebestyén), Kristó Ádám (Szikáncs) 9-9, 16. Pataki Viktor (Makó II.), Felföldi Richárd (Fábiánsebestyén) 8-8, 18. Patkós Sándor (Makó II.), Szabó János (Szegvár), Zsoldi György (Pitvaros), Lévai Jenő (Csongrád III.), Joó György (Pázsit), Molnár László (Pázsit), Hegyi Norbert (Mártély), Piti János Zoltán (Szegvár) 7-7 találattal.

A megyei IV. osztály Keleti csoport 17. fordulójában:

Április 23. (szombat) 17.00: Maroslele – Szikáncs II., Rock Klub – Szőreg II.
Április 24. (vasárnap) 17.00: Gyálarét-LS 2015 – KEAC, Baktó-Petőfitelep II. – Nagylak, Maros-menti UFC – Móravárosi Kinizsi II. A Földeák U19 szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maroslele 15 12 1 2 56 19 37 37
2. Nagylak 14 9 2 3 52 18 34 29
3. Maros-menti UFC 14 8 5 1 26 17 9 29
4. Móraváros II. 14 9 1 4 57 19 38 28
5. Baktó-Petőfitelep II. 15 7 3 5 50 39 11 24
6. Rock Klub 14 7 2 5 54 33 21 23
7. Gyálarét 2015 15 5 2 8 30 46 -16 17
8. Szikáncs II. 15 4 3 8 33 52 -19 15
9. Földeák U19 14 4 0 10 31 47 -16 12
10. Szőreg II. 14 4 1 9 43 59 -16 6(-7)
11. KEAC 14 0 0 14 5 88 -83 -3(-3)
12. Contitech Gumigyár 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élcsoportja: 1. Ohát Tamás (Maroslele) 23, 2. Kővágó Balázs Gergő (Maroslele) 19, 3. Szabó Bence (Nagylak) 18, 4. Nagy György (Rock Klub) 17, 5. Mata Gyula (Móraváros II.) 14, 6. Bíró Tibor (Maros-menti UFC), Pálinkó Attila (Baktó-Petőfitelep II.) 12-12, 8. Bartos Norbert (Szőreg II.), Tóth Tamás (Szőreg II.) 9-9, 10. Dunai László (Szikáncs II.), Galiba István (Baktó-Petőfitelep II.), Jáksó Benjámin (Szőreg II.) 8-8, 13. Rácz Roland (Nagylak), Vári Gergő (Gyálarét), Tóth Róbert (Földeák U19) 7-7, 16. Valkai János (Móraváros II.), Varga Attila (Maros-menti UFC), Csávás Zsolt (Nagylak, Maros-menti UFC), Gábor Márk (Nagylak), Fábián Mátyás (Gyálarét-LS 2015), Bigors István (Rock Klub) 6-6 találattal.

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 17. fordulójában:

Április 23. (szombat) 17.00: Ópusztaszer – Öttömös, Dóc – Baks II.-Pusztaszer, Tömörkény II. – Zsombó II.
Április 24. (vasárnap) 17.00: Eperjes – Derekegyház, Domaszék – Csanytelek II., Szatymaz – Üllés II.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dóc 16 14 0 2 53 6 47 42
2. Üllés II. 16 13 2 1 73 11 62 41
3. Szatymaz 16 10 3 3 49 17 32 33
4. Ópusztaszer 16 9 2 5 38 33 5 29
5. Csanytelek II. 16 7 2 7 29 37 -8 23
6. Zsombó II. 16 6 3 7 37 39 -2 21
7. Tömörkény II. 16 5 3 8 23 34 -11 18
8. Derekegyház 16 5 1 10 31 50 -19 16
9. Eperjes 16 4 3 9 24 41 -17 15
10. Domaszék 16 4 1 11 29 48 -19 13
11. Öttömös 16 3 2 11 15 63 -48 11
12. Baks II.-Pusztaszer 16 3 4 9 22 44 -22 6(-7)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Bárkányi Andor (Szatymaz) 17, 2. Bitó Attila (Dóc) 16, 3. Katona Sándor (Ópusztaszer) 15, 4. Csara Ferenc (Domaszék), Csikós Krisztián (Zsombó II.) 12-12, 6. Elekes Gábor (Dóc) 9, 7. Király Zsolt Zoltán (Üllés II.), Fülöp István (Ópusztaszer) 8-8, 9. Vass Ákos (Üllés II.), Borbás Tamás (Derekegyház) 7-7, 11. Tülkös Niko (Dóc), Gyöngyi István (Csanytelek II.), Gábor Péter (Üllés II.), Gábor Sándor (Üllés II.), Czibolya Árpád (Tömörkény II.) 6-6 találattal.

Sport

Sporthétfő: bravúros győzelemmel kezdett a Pick a BL-ben

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Egy helyen a hétvége legfontosabb szegedi sporteredményei.

Tovább olvasom

Közélet

Gólzáporos győzelemmel avatta stadionját a Szeged

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

A Csákvár ellen első győzelmét szerezte meg a szezonban a Szeged-Csanád GA.

Tovább olvasom

Hírzóna

Babos főtáblára jutott

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Babos Tímea vasárnapi könnyed győzelmével főtáblára jutott a 250 ezer dollár összdíjazású szöuli keménypályás női tenisztornán.

Tovább olvasom

Aktuál