Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

labdarugas_il

Befejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB III-tól megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

A nap első győzelmét a Szatymaz aratta a Dóc elleni megye IV-es rangadón. Kora este súlyos vereséget szenvedett az NB III-as SZEOL, de megőrizte második helyét a tabellán. A megye I-ben döntetlenül zárult a listavezető Algyő Sándorfalva elleni rangadója, aminek leginkább a Mórahalom örülhet.

A külön nem jelölt összecsapások 17 órakor kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 23. fordulójában:

SZTK-Erima – Soroksár SC 1-2 (0-1). Gól: Vólent R., illetve Papp M., Gohér G.
Budaörs – Kisvárda Master Good 1-3 (0-2). Gól: Varga B., illetve Bagi I. (2), Erős G.
Vác FC – Aqvital FC Csákvár 2-3 (0-1). Gól: Dlusztus A., Tányéros G., illetve Makrai G., Szalai T., Molnár T.
BFC Siófok – FC Ajka 2-1 (1-0). Gól: Gál M., Tamás L., illetve Melczer V.
Dunaújváros – Gyirmót FC Győr 0-2 (0-2). Gól: Máté J., Lorentz M. (öngól)
Mezőkövesd Zsóry FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 2-1 (1-0). Gól: Heffler N., Fótyik D., illetve Hegedűs M.
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Szolnoki MÁV FC 1-1 (0-1). Gól: Sigér D., illetve Nagy I.

ZTE FC – Swietelsky-Soproni VSE 1-0 (0-0). Gól: Városi V.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Gyirmót FC Győr 23 16 5 2 39 17 22 53
2. ZTE FC 23 13 3 7 41 22 19 42
3. Mezőkövesd Zsóry 23 12 5 6 33 24 9 41
4. Kisvárda 23 11 6 6 48 28 20 39
5. Aqvital FC Csákvár 23 12 2 9 46 41 5 38
6. Balmazújváros 23 10 6 7 32 29 3 36
7. Szeged-Grosics 23 9 4 10 30 32 -2 31
8. BFC Siófok 23 9 4 10 26 34 -8 31
9. Soproni VSE 23 9 3 11 31 27 4 30
10. Budaörs 23 9 3 11 33 39 -6 30
11. Soroksár SC 23 7 8 8 24 26 -2 29
12. Szolnoki MÁV FC 23 6 7 10 26 31 -5 25
13. Vác FC 23 7 3 13 23 33 -10 24
14. Dunaújváros 23 5 8 10 27 39 -12 23
15. SZTK-Erima 23 4 9 10 26 47 -21 21
16. FC Ajka 23 4 6 13 19 35 -16 18

A 24. forduló műsora: Április 23. (szombat) 17.00: Szeged 2011-Grosics Akadémia – Dunaújváros, Soroksár SC – Budaörs. 19.00: Swietelsky-Soproni VSE – BFC Siófok, Szolnoki MÁV FC – ZTE FC, Aqvital FC Csákvár – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, Gyirmót FC Győr – Vác FC. Április 24. (vasárnap) 15.15: Kisvárda Master Good – Mezőkövesd Zsóry FC. 17.00: FC Ajka – SZTK-Erima.

Az NB III Közép csoport 27. fordulójában:

Monori SE – Pénzügyőr SE 2-0 (2-0). Gól: Hunya K., Miholics M.
Komlói Bányász – Bölcskei SE 1-1 (0-1). Gól: Vágner A., illetve Szili I.

Békéscsaba 1912 Előre II. – HR-RENT Kozármisleny 1-1 (0-1). Gól: Borbély B., illetve Nagy M. K.
FC Dabas – Szekszárdi UFC 2-1 (1-0). Gól: Zsolnai R., Hollauer B., illetve Fejes P.
Dunaharaszti MTK – Szentlőrinc SE 1-0 (1-0). Gól: Mészáros D.
ESMTK – Várfürdő-Gyulai Termál FC 5-0 (3-0). Gól: Vass Zs. (2), Kocsis D., Kiss D., Németh Z.
Paksi FC II. – SZEOL SC 5-1 (2-0). Gól: Péter A. (3), Nagy R., Szekszárdi T., illetve Kéri T.
Budafoki MTE-Újbuda FC – Budapest Honvéd-MFA II. 0-2 (0-1). Gól: D-M. Constantinescu, Tömösvári B.
A Hódmezővásárhelyi FC szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kozármisleny 25 20 4 1 63 11 52 64
2. SZEOL SC 25 14 5 6 40 23 17 47
3. Komlói Bányász 26 14 5 7 32 23 9 47
4. Budafok-Újbuda 26 12 5 9 38 30 8 41
5. Dunaharaszti MTK 25 11 7 7 31 27 4 40
6. Pénzügyőr SE 26 10 8 8 31 23 8 38
7. FC Dabas 25 9 11 5 43 26 17 38
8. Monori SE 26 11 4 11 30 34 -4 37
9. Bp. Honvéd II. 26 9 6 11 42 37 5 33
10. ESMTK 25 9 5 11 25 26 -1 32
11. Paksi FC II. 26 8 8 10 45 48 -3 32
12. Szentlőrinc SE 25 9 4 12 30 38 -8 31
13. Várfürdő-Gyulai TFC 25 8 6 11 33 41 -8 30
14. Békéscsaba II. 25 8 2 15 29 41 -12 26
15. Bölcskei SE 26 6 7 13 27 59 -32 25
16. Hódmezővásárhely 25 5 6 14 21 41 -20 21
17. Szekszárdi UFC 25 5 3 17 19 51 -32 18

A 28. forduló műsora: Április 23. (szombat) 15.00: Pénzügyőr SE – Budafoki MTE-Újbuda FC. 17.00: Szentlőrinc SE – ESMTK, Szekszárdi UFC – Dunaharaszti MTK, SZEOL SC – Monori SE. Április 24. (vasárnap) 16.00: Budapest Honvéd-MFA II. – Komlói Bányász. 17.00: Bölcskei SE – Békéscsaba 1912 Előre II., Hódmezővásárhelyi FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC, HR-RENT Kozármisleny – FC Dabas. A Paksi FC II. szabadnapos.

A megyei I. osztály 25. fordulójában:

Csongrád TSE – Makó FC 1-1 (0-0). Gól: Kovács S., illetve Kalász Z. (ifi 1-9)
Mórahalom VSE – Tápé ESK 5-2 (3-1). Gól: Magyar Gy. (2), Mészáros T., D. Crkvenjakov, K. Tóth Gy., illetve Lőrinc Á., Péter S. (ifi elmaradt, a vendégek nem álltak ki, 3-0)
Szentesi Kinizsi SZITE – Ujszegedi TC 3-1 (1-1). Gól: Lekrinszki A. (2), Kovács N., illetve Pióker Ta. (ifi 4-0)
Kisteleki TE – Szeged 2011 B 0-2 (0-2). Gól: Fodor Á., Rebők I. (ifi 1-7)
Tiszasziget SE – Mindszent SE 7-1 (0-0). Gól: Drágity D. (5), Fődi B. (2), illetve Mihály R. (ifi 2-1)
FK 1899 Szeged – Szőregi RSE 8-1 (4-0). Gól: Mihalkó D., Szőcs T., Dóra J. (2-2), Prontvai B., Judik T., illetve Belovai A. (ifi halasztva)

Sándorfalva SK – Algyő SK 1-1 (0-1). Gól: Vékes M., illetve Hatvani J. (ifi 2-9)
Újszentiván SE – Szegedi VSE 1-2 (1-1). Gól: Kaszás K., illetve Varga D., Kukorelli B.
Az Ásotthalom TE szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő SK 24 17 7 0 78 24 54 58
2. Mórahalom VSE 23 17 4 2 70 22 48 55
3. Szentesi Kinizsi 24 15 3 6 49 35 14 48
4. Szeged 2011 B 23 13 7 3 73 18 55 46
5. Ásotthalom TE 23 13 6 4 55 29 26 45
6. Tiszasziget SE 24 13 4 7 68 48 20 43
7. Sándorfalva SK 23 13 4 6 51 34 17 43
8. Makó FC 24 13 2 9 55 33 22 41
9. Csongrád TSE 23 10 4 9 40 36 4 34
10. FK 1899 Szeged 23 7 6 10 35 42 -7 27
11. Ujszegedi TC 24 7 3 14 32 59 -27 24
12. Kisteleki TE 24 7 2 15 43 62 -19 23
13. Szegedi VSE 23 6 5 12 40 47 -7 23
14. Tápé ESK 24 6 5 13 38 58 -20 23
15. Mindszent SE 23 6 2 15 45 87 -42 20
16. Szőregi RSE 24 2 2 20 26 102 -76 8
17. Újszentiván SE 24 1 2 21 20 82 -62 5

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 23 21 0 2 147 12 135 63
2. Makó FC 23 21 0 2 138 20 118 63
3. Mórahalom VSE 22 18 0 4 100 25 75 54
4. Szeged 2011 B 20 15 1 4 88 39 49 46
5. Algyő SK 23 14 1 8 87 41 46 43
6. Mindszent SE 21 13 0 8 80 51 29 39
7. FK 1899 Szeged 20 12 1 7 57 31 26 37
8. Csongrád TSE 22 10 0 12 56 73 -17 30
9. Tiszasziget SE 23 10 1 12 50 84 -34 30(-1)
10. Ujszegedi TC 21 8 2 11 52 53 -1 26
11. Újszentiván SE 22 7 1 14 61 79 -18 22
12. Sándorfalva SK 22 6 0 16 63 117 -54 18
13. Ásotthalom TE 21 5 2 14 35 69 -34 17
14. Kisteleki TE 22 4 2 16 36 105 -69 14
15. Baks-Tápé 22 3 2 17 22 101 -79 11
16. Szőregi RSE 21 0 1 20 22 194 -172 -2(-3)

A 26. forduló műsora: Április 23. (szombat) 17.00: Ujszegedi TC – FK 1899 Szeged, Szegedi VSE – Tiszasziget SE, Mindszent SE – Szentesi Kinizsi SZITE, Tápé ESK – Csongrád TSE, Makó FC – Sándorfalva SK, Ásotthalom TE – Kisteleki TE. Április 24. (vasárnap) 17.00: Szeged 2011 B – Újszentiván SE, Szőregi RSE – Mórahalom VSE. Az Algyő SK szabadnapos.

A megyei II. osztály 22. fordulójában:

Tömörkény – Zsombó 1-1 (0-0). Gól: Janó Zs., illetve Takács J. (ifi 3-2)
St. Mihály FC – Balástya 2-0 (0-0). Gól: Baján Z., Mangó F. (ifi 0-3)
Kiskundorozsma – Székkutas 2-0 (1-0). Gól: Kiss A., Füleki G. (ifi 13-0)
Deszk – Üllés 6-1 (2-0). Gól: Adamov F., Gallai G. (2-2), Néma D., ifj. Major L., illetve Buknicz Z. (ifi 3-2)
Apátfalva – HFC II. 1-9 (0-5). Gól: Fekete Z. (öngól), illetve Bartyik R. (4), Mihálffy Zs., Bartyik N., Dudás B., Forgó F., Halász M. (öngól)

Móravárosi Kinizsi – Baktó-Petőfitelep 2-0 (2-0). Gól: Szeri L. (2)
Nagymágocs – Bordány 2-4 (1-3). Gól: Kovács F., Szepesi J., illetve Szabó Zs. (2), Kovács S., Fodor B. (ifi 5-1)
Csengele – Csanytelek 3-0 (1-0). Gól: Koncz R., Koncz M., Kiss T. (ifi 1-1)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. HFC II. 22 15 4 3 79 27 52 49
2. Kiskundorozsma 22 13 2 7 51 26 25 41
3. Csengele 22 12 5 5 40 28 12 41
4. Üllés 22 12 5 5 45 33 12 40(-1)
5. Bordány 22 10 4 8 34 26 8 34
6. Nagymágocs 22 9 4 9 43 36 7 31
7. Tömörkény 22 9 4 9 37 34 3 31
8. Székkutas 22 9 3 10 27 37 -10 30
9. Balástya 22 9 2 11 37 43 -6 29
10. St. Mihály FC 22 8 4 10 35 38 -3 28
11. Csanytelek 22 7 5 10 28 42 -14 26
12. Apátfalva 22 7 3 12 35 54 -19 24
13. Zsombó 22 6 4 12 40 54 -14 22
14. Móravárosi Kinizsi 22 6 4 12 28 49 -21 22
15. Baktó-Petőfitelep 22 3 4 15 19 79 -60 13
16. Deszk 22 10 5 7 63 35 28 9(-26)

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 18 16 2 0 73 11 62 46(-4)
2. Üllés 19 16 0 3 69 15 54 40(-8)
3. Deszk 18 11 1 6 67 34 33 34
4. Kiskundorozsma 17 10 2 5 69 40 29 32
5. Nagymágocs 17 10 2 5 56 34 22 32
6. Balástya 19 9 3 7 49 34 15 30
7. Csanytelek 18 9 2 7 64 40 24 29
8. Zsombó 18 8 2 8 41 47 -6 26
9. Bordány 19 5 5 9 30 48 -18 20
10. Tömörkény 17 3 3 11 29 70 -41 12
11. St. Mihály FC 17 2 2 13 16 57 -41 8
12. Székkutas 18 2 2 14 22 78 -56 8
13. Apátfalva 17 2 0 15 15 92 -77 6

A 23. forduló műsora: Április 23. (szombat) 17.00: Balástya – Deszk, Baktó-Petőfitelep – Csengele, Apátfalva – Üllés, HFC II. – Kiskundorozsma, Székkutas – Móravárosi Kinizsi, Zsombó – St. Mihály FC. Április 24. (vasárnap) 17.00: Nagymágocs – Tömörkény, Bordány – Csanytelek.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 22. fordulójában:

Baks – Algyő II. 1-4 (1-1). Gól: Vincze N., illetve Kiséri K., Gonda A., Blesity R., Kovács L.
IKV Alsóváros – Ruzsa 0-1 (0-0). Gól: Jáger Cs.
Zákányszék – Balotaszállás 1-2 (0-2). Gól: Bende Zs., illetve Mozgai L., Oláh M.
Röszke – St. Mihály FC II. 12-0 (4-0). Gól: Papdi Cs., Bajusz R. (3-3), Berta M., Tanács A. (2-2), Szurcsik P., Csehó B.
Bordány II. – Csongrád II. 3-0 (2-0). Gól: Dobó L., Kovács S., Nyerges P.

USC Tanárképző – Sándorfalva II. 3-8 (1-4). Gól: Pham Q. A., Boudabous S., Kormos T., illetve Landler P. (4), Csúri Cs., Erdei G., Körmendi I., Gémes K.
Pusztamérges – Ásotthalom II. 1-3 (1-0). Gól: Sári T., illetve Pipicz T. (2), Király B.
Mórahalom II. – Forráskút 13-1 (7-1). Gól: Németh R. (5), Dobák N. (3), Bokányi Á. (2), Ótott-Kovács M., Nyári L., Sörös R., illetve Papdi J.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 22 21 0 1 110 25 85 63
2. Balotaszállás 22 18 1 3 80 28 52 55
3. Csongrád II. 22 16 3 3 72 29 43 51
4. Bordány II. 22 15 1 6 63 25 38 46
5. Mórahalom II. 22 15 1 6 87 50 37 46
6. Ruzsa 22 14 2 6 60 35 25 44
7. Algyő II. 22 12 2 8 82 40 42 38
8. Ásotthalom II. 22 11 1 10 51 58 -7 34
9. Röszke 22 10 1 11 62 56 6 31
10. Baks 22 9 0 13 57 71 -14 24(-3)
11. Forráskút 22 7 1 14 29 77 -48 22
12. St. Mihály FC II. 22 6 0 16 42 78 -36 18
13. Pusztamérges 22 4 2 16 37 71 -34 13(-1)
14. Zákányszék 22 4 1 17 28 71 -43 10(-3)
15. IKV Alsóváros 22 4 0 18 39 81 -42 9(-3)
16. USC Tanárképző 22 2 0 20 20 124 -104 2(-4)

A 23. forduló műsora: Április 23. (szombat) 17.00: Balotaszállás – Bordány II., Sándorfalva II. – Zákányszék, Röszke – Pusztamérges. Április 24. (vasárnap) 17.00: Csongrád II. – Mórahalom II., St. Mihály FC II. – Ruzsa, Ásotthalom II. – Baks, Forráskút – IKV Alsóváros, Algyő II. – USC Tanárképző.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 22. fordulójában:

FK 1899 Szeged II. – Pázsit 2-1 (0-1). Gól: Murka T., Klippel Á., illetve Kiefer G.
Csanádpalota – Pitvaros 0-1 (0-1). Gól: Simon G.
Makó II. – Csongrád III. 5-0 (3-0). Gól: Béres R. (3) Bány T. (2)
Szikáncs – Székkutas II. 6-0 (2-0). Gól: Török B. (2), Gábor S., Mihály L., Kun Szabó Á., Kristó Á.
Mártély – SZVSE II. 0-1 (0-0). Gól: Huszár D.

Földeák – Fábiánsebestyén 4-0 (2-0). Orosz A., Cseszkó I. (2-2)
Szegvár – Kübekháza 4-0 (3-0). Gól: Piti J. (2), Széll N., Ember J.
A Kiszombor szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 21 18 0 3 83 19 64 54
2. Kiszombor 20 15 2 3 79 25 54 47
3. Csongrád III. 20 14 3 3 65 29 36 45
4. Földeák 21 13 2 6 57 30 27 41
5. Pitvaros 21 12 4 5 47 28 19 40
6. Fábiánsebestyén 20 10 6 4 38 30 8 36
7. FK 1899 Szeged II. 21 9 2 10 51 56 -5 29
8. Mártély 21 7 4 10 32 42 -10 25
9. Szegvár 21 6 4 11 31 55 -24 22
10. SZVSE II. 20 5 5 10 32 36 -4 17(-3)
11. Szikáncs 21 6 2 13 30 40 -10 17
12. Pázsit 20 3 7 10 27 47 -20 16
13. Kübekháza 20 3 4 13 24 70 -46 13
14. Csanádpalota 21 4 2 15 24 76 -52 11(-3)
15. Székkutas II. 20 5 1 14 28 66 -38 9(-7)
16. Deszk II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 23. forduló műsora: Április 23. (szombat) 17.00: Fábiánsebestyén – Makó II., Kübekháza – FK 1899 Szeged II., Kiszombor – Pitvaros. Április 24. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Szikáncs. 15.00: Csongrád III. – Csanádpalota. 17.00: SZVSE II. – Szegvár, Székkutas II. – Földeák. A Mártély szabadnapos.

A megyei IV. osztály Keleti csoport 16. fordulójában:

Móravárosi Kinizsi II. – Szőreg II. 8-3 (5-1). Gól: Mata Gy. (3), Kanalas R., Kanalas F., Hamza T., Huszka Á., illetve Buknicz R. (2), Tóth Ta.
Baktó-Petőfitelep II. – Szikáncs II. 12-0 (7-0). Gól: Pálinkó A. (9), Sávai Z. (2), Tóth Z.
Nagylak – Földeák U19 5-0 (5-0). Gól: Szabó B. (2), Luczó L., Kovács L., Tóth B.

KEAC – Rock Klub 1-6 (1-6). Gól: Czirok S., illetve Bigors I., Tranger M., Hódi P., Nagy Gy., Kincses A., Somogyi Z. (öngól)
Gyálarét-LS 2015 – Maroslele 1-4 (0-1). Gól: Fábián M., illetve Szabó L., Ohát T., Kővágó B., Mihály L.
A Maros-menti UFC szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maroslele 15 12 1 2 56 19 37 37
2. Nagylak 14 9 2 3 52 18 34 29
3. Maros-menti UFC 14 8 5 1 26 17 9 29
4. Móraváros II. 14 9 1 4 57 19 38 28
5. Baktó-Petőfitelep II. 15 7 3 5 50 39 11 24
6. Rock Klub 14 7 2 5 54 33 21 23
7. Gyálarét 2015 15 5 2 8 30 46 -16 17
8. Szikáncs II. 15 4 3 8 33 52 -19 15
9. Földeák U19 14 4 0 10 31 47 -16 12
10. Szőreg II. 14 4 1 9 43 59 -16 6(-7)
11. KEAC 14 0 0 14 5 88 -83 -3(-3)
12. Contitech Gumigyár 0 0 0 0 0 0 0 0

A 17. forduló műsora: Április 23. (szombat) 17.00: Maroslele – Szikáncs II., Rock Klub – Szőreg II. Április 24. (vasárnap) 17.00: Gyálarét-LS 2015 – KEAC, Baktó-Petőfitelep II. – Nagylak, Maros-menti UFC – Móravárosi Kinizsi II. A Földeák U19 szabadnapos.

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 16. fordulójában:

Baks II.-Pusztaszer – Ópusztaszer 0-6 (0-1). Gól: Fülöp I. (3), Katona S. (2), Székesi R.

Szatymaz – Dóc 1-0 (0-0). Gól: Kormos A.
Derekegyház – Üllés II. 0-3 (0-0). Gól: Gyuris M., Pekurár B., Görög R.
Öttömös – Csanytelek II. 2-0 (2-0). Gól: Nyilasi D. (2)
Tömörkény II. – Domaszék 0-0
Zsombó II. – Eperjes 3-0 (1-0). Gól: Csikós K. (3)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dóc 16 14 0 2 53 6 47 42
2. Üllés II. 16 13 2 1 73 11 62 41
3. Szatymaz 16 10 3 3 49 17 32 33
4. Ópusztaszer 16 9 2 5 38 33 5 29
5. Csanytelek II. 16 7 2 7 29 37 -8 23
6. Zsombó II. 16 6 3 7 37 39 -2 21
7. Tömörkény II. 16 5 3 8 23 34 -11 18
8. Derekegyház 16 5 1 10 31 50 -19 16
9. Eperjes 16 4 3 9 24 41 -17 15
10. Domaszék 16 4 1 11 29 48 -19 13
11. Öttömös 16 3 2 11 15 63 -48 11
12. Baks II.-Pusztaszer 16 3 4 9 22 44 -22 6(-7)

A 17. forduló műsora: Április 23. (szombat) 17.00: Ópusztaszer – Öttömös, Dóc – Baks II.-Pusztaszer, Tömörkény II. – Zsombó II. Április 24. (vasárnap) 17.00: Eperjes – Derekegyház, Domaszék – Csanytelek II., Szatymaz – Üllés II.

A SZEGEDma.hu Csongrád Megyei Magyar Kupa 3. fordulójában:

Szikáncs – Kiszombor 0-1 (0-0). Gól: Grúber M.
A Kiszombor a Sándorfalvát fogadja az április 20-i negyeddöntőben.

Kommentek

Sport

Amerikai centerrel erősít a Szedeák

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Brian Asbury a Naturtex-SZTE-Szedeák újabb légiósa – jelentette be a klub honlapján. Kommentek

Tovább olvasom

Sport

Végleges a MOL-Pick Szeged felkészülési programja

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Szegeden két edzőmeccset játszik a csapat.

Tovább olvasom

Sport

Komoly célok és neves igazolások a Szegedi VSE-nél

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Három játékost is szerződtettek a megszűnő SZEOL SC-től.

Tovább olvasom

Aktuál