Vízilabda: újabb győzelmet aratott a Taylor&Nash + FOTÓK

2014. november 29., szombat
sznve-uvse_mj 022

Negyedik bajnoki sikerét aratta szombaton a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem, Barna Tamás tanítványai az UVSE második csapatát verték 14-6-ra.

Az első gólt nem egészen fél perccel a kezdés után

Miklós Dóra+

helyezte el

Molnár Zsófia

kapujában, majd ugyanő köszönt be másodjára nem sokkal később. (2-0) A nagyszünetig aztán

Lengyel Anett

is duplázni tudott,

Dalmády Szandra

pedig hármat vállalt, amivel tetemes előnyre tett szert a Szeged. (7-0) A vendégek első találatát

Gyárfás Dorottya

14:46-nál szerezte egy megúszásból. (7-1) A harmadik felvonás elején

Árkosy Lilla

és Gyárfás gólváltását egy újabb hazai sorozat követte, így az utolsó negyed előtt már eldőltek a lényegi kérdések. (12-2) Így az utolsó nyolc minutumban hiába jutott mesterhármasig

Vogt Vivien

, csapata csupán kettővel nyerte a játékrészt, ami a szépítésen túl másra már nem volt elegendő. Sikerével a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem pontszámban beérte a fordulóban az UVSE első csapata otthonában vereséget szenvedő ZF-Egert. Dalmádyék a következő körben éppen a Heves megyei riválishoz látogatnak december 10-én.