Szeged 2011-Grosics Akadémia - Bajai LSE 6-2 (2-0)

Gyula, Grosics-akadémia. Vezeti: ifj. Szilágyi Sándor (Berecz, Attila Kövér Tamás)

Molnár – Kéri, Szabó, Farkas M., Zabari, Markovic, Máté, Ács, Zelenyánszki, Kovács B., Germán. Vezetőedző: Nyilas Elek.

Tóth D. - Turi, Zsók, Hajnal, Rónai, Tóth M., Szabó Sz., Csányi, Princz, Kiss, Krichner. Vezetőedző: Zsók József.

Zsók József.

Ács (7', 35', 79'), Germán (48', 52'), Farkas M. (72') illetve Szabó Sz. (56'), Pigay (89').

Nyilas Elek:

Ma az történt a pályán, amit elterveztünk. Fontos volt, hogy az elejétől kezdve domináljunk és lendületes, sok mozgással hibára késztessük ellenfelünket, ez ma sikerült már a kezdetektől. Voltak üresjárataink, de ilyen arányban is megérdemelt a győzelmünk. Az pedig hab a tortán, hogy a Soroksár kikapott, de nekünk most az a legfontosabb, hogy a jó formánkat hétről, hétre átmentsük nem elfelejtve azt, hogy a bajnokságért játszunk.

90'
Itt a vége.
89'
GÓÓÓL! Egy védelmi megingás után Pigay csapott le a labdára, egyedül tört kapura és a kapu közepébe bombázott. 6-2
85'
A másik oldalon Kovács élesen tekerte be szabadrúgását, melyről alig maradt le Farkas.
84'
Kirchner 19 méteres szabadrúgása után Molnár magabiztosan hárított.
81'
Kalapács jöhet fel Zelenyánszky helyére.
79'
Kovács ugratta ki Ácsot, aki egy átvétel után, okosan a kapu közepébe emelt 7 méterről. 6-1
74'
Pászka jön, Máté megy.
A Soroksár kikapott a Honvédtól 3-2-re így, ha a Szeged nyer (ami már elég valószínű), akkor ismét 3 pont a különbség a két csapat között!
72'
GÓÓÓL! Egy szögletről kipattanó labdát Farkas Márk jobbal vette maga elé, majd kapásból a jobb alsó sarokba lőtt 16 méterről, labdája a jobb kapufáról pattan a hálóba. 5-1
69'
Kovács szöglete után Markovic érkezett 15 méterre, lövése kevéssel kerülte el a jobb alsót.
65'
Csányi ment le, Sibinger a helyén.
63'
Markovics átadása után Ács került nagy helyzetbe, de a csatár 8 méterről a kapus kezébe emelt.
60'
Zabari bal oldali beadásából Farkas Márk lőhetett kapura 7 méterről, de fölé emelt.
56''
GÓÓÓL! Az első helyzetéből gólt szerez a Baja. Szöllősi beadását Szabó Szilárd 5 méterről lövi a hálóba. 4-1
53'
A kisebb sérüléssel bajlódó Germán helyére Dombai jöhet fel.
52'
GÓÓÓL! Markovics indításával Germán lépett ki a védők közül, majd a kifutó kapus mellett a hálóba lőtt. 4-0
48'
GÓÓÓL! Germán 17 méteres szabadrúgását a jobb felsőbe tekerte. 3-0
46'
A szünetben Kiss helyett Szöllősi jött be.
46'
Ismét úton a labda.

45'
Kitört a szünet.
42'
Farkas Márk lő távolról, főlé.
38'
Farkas egy szerelést követően kap sárga lapot.
35'
GÓÓÓL! Ács mellre vett egy ívelt labdát és mielőtt lesett volna, jobbal, kapásból a bal felsőbe ragasztotta a bogyót. 2-0
31
Két csel után lőtt Ács 5 méterről, a kapusról kipattant labdára Zelenyánszky startolt, de nem érte el, így oda lett a helyzet.
30'
Pigay jött Rónai helyett.
27'
Szegedi fölény, több oldalsó beadást kellett a vendégeknek kifejelniük.
22'
Kovács Balázs kapott sárga lapot.
18'
Kéri beadása után Germán lövését blokkolták a vendégvédők.
16'
Zelenyánszky átadása után Kovács 5 méterről a kapu mellé helyezett.
14'
Egy kombináció végén Kovács a jobbösszekötő helyén ballal remek lövést eresztett meg, Tóth D. bravúrral mentett szögletre.
10'
Máté bal oldali szabadrúgást végzett el 22 méterről, erős lökete az egyik bajai védőről majdnem bepattant, a bal kapufa mellett centikkel szállt el a bőr.
7'
GÓÓÓL! A balösszekötő helyéről, 15 méterről Ács jobbal, váratlanul lőtt, a löket meglepte a bajai kapust, a labda a jobb alsóban kötött ki. 1-0
5'
Egy kavarodás után Markovic 15 méteres lövése akad fenn a falban.
3'
Több rohamot indított a szegedi jobb szél Kovács Balázs főszereplésével, de egyelőre blokkol a bajai védelem.