Kézilabda: simán nyert Martfűn az FKSE-Algyő

kezilabda_szsAz első félidőben még viszonylag tudta tartani a hazai Martfű a listavezetővel a lépést. A másodikban már nem.

A csoport 5. helyezettjének otthonában a listavezető algyői alakulat a szünetben még csak három góllal vezetett, ám a második félidőben erre még rátett nyolcat, és nagyon sima diadalt aratott 39-28 arányban. A továbbra is listavezető FKSE jelenleg 28 pontjával három egységgel előzi meg a második P&P Félegyházát a tabellán.

Férfi kézilabda NB II Délkeleti csoport 16. forduló:

Martfű KKKE – FKSE-Algyő 28-39 (12-15)
Martfű 100 néző. Vezette: Csörgő, Vitális.
FKSE-Algyő: Deák – Béleczki 6, Berta L. 2, Kiss 3, Valaczkai 7, Varga, Bolvári 2. Csere: Farkas (kapus) Major 5, Teimel 2, Szögi Z. 3, Kocsis 4/3, Szepesi 1, Kupcsik 3, Juhász 1, Zombori. Edző: Barok István.
Hétméteres: 3/2 ill. 3/3.
Kiállítás: 12 perc, ill. 12 perc.

Barok István: “Van egy japán mondás: ‘Győztes csata után húzd szorosabbra a sisakszíjadat!’ Ezt tesszük mi is. Még hat lépés az álmaink beteljesüléséig!”

Tokió 2020: három héten belül döntenek az új időpontról

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) várhatóan három héten belül dönt a jövő évre halasztott tokiói ötkarikás játékok pontos dátumáról.

Műfüves pálya épül a Kisstadionban

Várhatóan júniusra fog elkészülni.

Nagy Péter: Az egyik szemem sírt, a másik nevetett a halasztás miatt

A szegediek 34 esztendős ólomsúlyú versenyzője az M1 aktuális csatornának nyilatkozott.