Kézilabda: simán nyert Martfűn az FKSE-Algyő

2014. március 26., szerda
kezilabda_szs

Az első félidőben még viszonylag tudta tartani a hazai Martfű a listavezetővel a lépést. A másodikban már nem.

A csoport 5. helyezettjének otthonában a listavezető algyői alakulat a szünetben még csak három góllal vezetett, ám a második félidőben erre még rátett nyolcat, és nagyon sima diadalt aratott 39-28 arányban. A továbbra is listavezető FKSE jelenleg 28 pontjával három egységgel előzi meg a második P&P Félegyházát a tabellán.

Férfi kézilabda NB II Délkeleti csoport 16. forduló:

Martfű KKKE - FKSE-Algyő 28-39 (12-15)

Martfű 100 néző. Vezette: Csörgő, Vitális.

FKSE-Algyő:

Deák - Béleczki 6, Berta L. 2, Kiss 3, Valaczkai 7, Varga, Bolvári 2.

Farkas (kapus) Major 5, Teimel 2, Szögi Z. 3, Kocsis 4/3, Szepesi 1, Kupcsik 3, Juhász 1, Zombori.

Barok István.

3/2 ill. 3/3.

12 perc, ill. 12 perc. Barok István:

"Van egy japán mondás: 'Győztes csata után húzd szorosabbra a sisakszíjadat!' Ezt tesszük mi is. Még hat lépés az álmaink beteljesüléséig!"