Kézilabda: 11-gyel verve a Temesvárt debütált itthon az új Pick + FOTÓK

2013. augusztus 10., szombat
pick_temesvar_mj 010

Első félidei parádés játékával 30 perc alatt eldöntötte a kétszeres magyar bajnok a Temesvár elleni felkészülési mérkőzést.

A felkészülési időszak első hazai meccsén nem hagyott kétséget a megújult keretű Pick: idén sem fog kegyelmezni egyetlen ellenfelének sem az európai topcsapat.

Kekezovity Marinko

Balogh Zsolt

vezérletével már az első félidőben 10 fölé emelte a gólkülönbséget a román első liga középcsapatának számító partiumi egységgel szemben a Pick, így a biztos győzelem tudatában a második félidő inkább edzőmeccs jelleget öltött,

Juan Carlos Pastor

edző mindenkit pályára küldött. Tatai Péter és Tóth Mihály egyaránt bravúrosan védtek, s a végére a Pick összes új szerzeménye betalált:

Mindegía

5,

Parrondo

4,

Ilyés

2, Vranjes 1 gólt jegyezhetett, a közel kétezer néző pedig elégedetten ünnepelhette kedvenceit az újszegedi sportcsarnokban A Pick Szeged legközelebb augusztus 16-án, pénteken 17 órától szintén az újszegedi spotcsarnokban játszik újabb felkészülési meccset, ezúttal az Orosháza csapata ellen, amely pár napja épp a temesváriakkal döntetlenezett (21-21).

Felkészülési kézilabda-mérkőzés:

Pick Szeged - CSU Politehnica Timişoara (Temesvár) 34-23 (21-10)

Szeged, újszegedi sportcsarnok, 1800 néző. Vezette: Bacs, Bán.

Pick Szeged:

Mikler - Parrondo 4, Balogh 5, Mindegía 1, Zubai 2, Ilyés 2, Vadkerti 2.

Tatai, Tóth (kapusok), Blazevic, Vranjes 1, Ancsin 5, Larholm 5, Lasica 1, Sulc, Kekezovity 6, Hegedüs.

Juan Carlos Pastor.

Temesvár:

Stanescu - Stelian 2, Danenfilb, Petkovic 7/3, Santeniu 1, Chiclovani 7, Timofte 1.

Valceanu, Vasiliu (kapusok), Lela, Arseni 1, Mrakic 2, Ursu 2.

Stefan Constantin.

3/1, ill. 3/3.

4 perc, ill. 10 perc.