Labdarúgás: a hétvége teljes Csongrád megyei programja + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Szombaton és vasárnap ismét nagyüzem lesz a futballpályákon. Összeállításunkban a megyei I., II. és III. osztály teljes hétvégi programja megtalálható.






4 meccs online

Szombaton 13 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk a Szeged 2011 – Orosháza FC NB II-es, valamint az Ásotthalom TE – Kiskundorozsma megye I-es mérkőzésről. 17 órai kezdettel az FK 1899 Szeged – Röszke megye I-es derbit közvetítjük. Vasárnap 13 órától pedig a Szegedi VSE – Csanádpalota FC megye I-es találkozót kísérhetik nálunk figyelemmel. Tartsanak velünk!

A 14. fordulót rendezik hétvégén Csongrád megye labdarúgásának első és második vonalában, a harmadik osztályban (illetve az NB III-ban) pedig elmaradt mérkőzéseket pótolnak. Az NB III Alföld csoportban még a Makó révén vagyunk érdekeltek, ők a Dabas ellen igyekeznek kozmetikázni a gyengére sikeredett őszt. A megye I-ben szombaton Ásotthalom – Dorozsma rangadóra kerül sor, míg egy osztállyal lejjebb ugyanezen a napon a Csengele az éllovas Szentest fogadja, ez a két találkozó tekinthető az előttünk álló játéknap slágerösszecsapásának. A megye III-ban sem hirdethettünk még őszi végeredményt, hiszen szép számmal akadnak elmaradt meccsek, melyeket le kell játszani.

A SZEGEDma.hu természetesen most is minden részletre kiterjedően, frissen informálja olvasóit a történésekről. Ha velünk tart, semmiről sem marad le!

Az NB III Alföld csoport 11. fordulójából elhalasztva:

November 17. (szombat) 13.00: Makó FC – FC Dabas.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dunaharaszti MTK 13 8 3 2 20 11 9 27
2. Tököl VSK 13 7 4 2 26 14 12 25
3. Nagykőrösi Kinizsi 13 7 4 2 27 18 9 25
4. Monor SE 13 7 2 4 24 15 9 23
5. Üllő SE 13 7 2 4 22 25 -3 23
6. Várfürdő-Gyulai TFC 13 6 4 3 21 11 10 22
7. FC Dabas 12 6 1 5 22 17 5 19
8. Soroksár SC 13 4 5 4 15 14 1 17
9. Mórahalom VSE 13 4 3 6 19 19 0 15
10. Kecskeméti TE II. 13 4 2 7 20 25 -5 14
11. Vecsési FC 13 4 2 7 19 26 -7 14
12. Makó FC 12 2 5 5 15 20 -5 11
13. Tisza Volán Szeged 13 2 3 8 8 21 -13 9
14. Hódmezővásárhely 13 0 4 9 7 29 -22 4

A megyei I. osztály 14. fordulójában:

November 17. (szombat) 13.00: Algyő – Mindszent, Ásotthalom – Kiskundorozsma, Ujszegedi TC – Bordány, Tápé – Hódmezővásárhelyi FC II. 17.00: FK 1899 Szeged – Röszke.
November 18. (vasárnap) 13.00: Sándorfalva – Nagymágocs, Szegedi VSE – Csanádpalota, Kistelek – Csongrád.
Az U19-es mérkőzések 11 órakor (illetve az FK – Röszke párosításnál 15 órakor) kezdődnek.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő 13 9 3 1 42 14 28 30
2. Sándorfalva 13 9 1 3 29 11 18 28
3. Ásotthalom 13 9 1 3 33 18 15 28
4. Kiskundorozsma 12 9 1 2 27 15 12 28
5. Csongrád 13 8 3 2 35 25 10 27
6. Csanádpalota 13 7 2 4 28 22 6 23
7. Tápé 13 7 1 5 22 22 0 22
8. Nagymágocs 13 4 5 4 20 24 -4 17
9. HFC II. 13 3 5 5 17 25 -8 14
10. Szegedi VSE 13 4 1 8 22 30 -8 13
11. Kistelek 13 4 1 8 25 36 -11 13
12. Mindszent 13 3 3 7 24 31 -7 12
13. Ujszegedi TC 12 2 5 5 16 26 -10 11
14. Bordány 13 3 1 9 13 24 -11 10
15. FK 1899 Szeged 13 2 2 9 16 32 -16 8
16. Röszke 13 1 3 9 10 24 -14 6

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva 13 12 0 1 77 14 63 36
2. Kistelek 13 11 1 1 59 15 44 34
3. SZEOL-SZVSE 13 9 1 3 49 20 29 28
4. Ásotthalom 13 9 0 4 35 16 19 27
5. Kiskundorozsma 12 7 3 2 32 17 15 24
6. Nagymágocs 13 7 2 4 44 35 9 23
7. Algyő 13 7 0 6 51 35 16 21
8. Tápé 13 7 0 6 31 32 -1 21
9. Csanádpalota 13 5 2 6 20 29 -9 17
10. HFC II. 13 5 1 7 33 28 5 16
11. Mindszent 13 4 2 7 31 44 -13 14
12. Csongrád 13 3 3 7 24 31 -7 12
13. Bordány 13 2 2 9 20 51 -31 8
14. Ujszegedi TC 12 2 2 8 10 53 -43 8
15. Röszke 13 1 2 10 15 61 -46 5
16. FK 1899 Szeged 13 1 1 11 15 65 -50 4

A megyei II. osztály 14. fordulójában:

November 17. (szombat) 13.00: Székkutas – Balástya, Rosmarin Zrt. Mártély – Tömörkény, Makó II. – Szőreg, Tiszasziget – Üllés, Zsombó – USC Tanárképző, Csengele – Szentesi Kinizsi.
November 18. (vasárnap) 13.00: Gyálarét – Sándorfalva II., Csanytelek – Fábiánsebestyén.
Az U19-es mérkőzések 11 órakor kezdődnek (a Zsombó – Deszk ifimeccs vasárnap!), a Gyálarét nem indított U19-es gárdát.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 12 10 1 1 44 5 39 31
2. Makó II. 13 8 1 4 30 12 18 25
3. Rosmarin Mártély 13 7 3 3 30 17 13 24
4. Tiszasziget 11 7 2 2 36 12 24 23
5. Csengele 11 6 4 1 38 13 25 22
6. Szőreg 13 6 4 3 33 24 9 22
7. Csanytelek 13 6 3 4 34 21 13 21
8. Üllés 13 5 4 4 32 20 12 19
9. Székkutas 13 5 4 4 26 31 -5 19
10. Sándorfalva II. 13 6 0 7 39 30 9 18
11. Tömörkény 13 5 3 5 20 24 -4 18
12. Zsombó 13 4 2 7 26 26 0 14
13. Fábiánsebestyén 13 4 0 9 23 36 -13 12
14. Gyálarét 12 3 0 9 17 42 -25 9
15. USC Tanárképző 11 2 1 8 6 26 -20 7
16. Balástya 13 0 0 13 6 101 -95 0

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 12 10 0 2 65 12 53 30
2. Csengele 12 10 0 2 48 10 38 30
3. Szentesi Kinizsi 11 8 1 2 52 17 35 25
4. Tiszasziget 11 7 2 2 51 21 30 23
5. Üllés 12 7 2 3 47 20 27 23
6. Székkutas 12 6 3 3 41 29 12 21
7. Csanytelek 11 5 2 4 36 13 23 17
8. Sándorfalva II. 12 5 0 7 29 44 -15 15
9. Tömörkény 12 4 2 6 17 31 -14 14
10. Balástya 12 4 2 6 26 63 -37 14
11. Fábiánsebestyén 11 4 1 6 33 48 -15 13
12. Zsombó 12 2 0 10 30 65 -35 6
13. Rosmarin Mártély 8 1 2 5 22 36 -14 5
14. Deszk 10 1 1 8 18 51 -33 4
15. Szőreg 10 1 0 9 13 68 -55 3

A megyei III. osztály Homokháti csoportban:

Az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés: November 17. (szombat) 13.00: Kiskundorozsma II. – Bordány II.
A 8. fordulóból elhalasztott mérkőzés: November 18. (vasárnap) 11.00: Szentmihály – Mórahalom II.
A 11. fordulóból elhalasztott mérkőzés: November 18. (vasárnap) 13.30: Balotaszállás – Öttömös.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Röszke II. 13 8 3 2 33 14 19 27
2. Zsombó II. 13 8 3 2 30 21 9 27
3. Öttömös 12 7 3 2 22 9 13 24
4. Mórahalom II. 12 7 3 2 26 23 3 24
5. Balotaszállás 12 7 2 3 37 24 13 23
6. Forráskút 13 6 1 6 21 22 -1 19
7. Kiskundorozsma II. 12 5 2 5 26 21 5 17
8. Szentmihály 12 5 2 5 23 22 1 17
9. Ruzsa 13 4 4 5 20 21 -1 16
10. IKV Alsóváros 13 4 3 6 21 35 -14 15
11. Pusztamérges 13 3 5 5 18 26 -8 14
12. Zákányszék 13 3 3 7 19 26 -7 12
13. Domaszék 13 2 0 11 27 44 -17 6
14. Bordány II. 12 1 2 9 11 26 -15 5

A megyei III. osztály Termál csoportban:

Az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzések: November 17. (szombat) 13.00: Pusztaszer – Derekegyház.
November 18. (vasárnap) 13.00: Hódmezővásárhelyi FC III. – Ópusztaszer.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő II. 12 11 0 1 52 10 42 33
2. Baks 12 10 1 1 56 10 46 31
3. Ópusztaszer 11 7 1 3 30 17 13 22
4. Szegvár 12 7 1 4 24 19 5 22
5. Csongrád II. 12 6 2 4 26 18 8 20
6. HFC III. 11 6 1 4 35 26 9 19
7. Derekegyház 11 5 1 5 22 30 -8 16
8. Kistelek II. 12 4 3 5 28 23 5 15
9. Fábiánsebestyén II. 11 4 3 4 23 23 0 15
10. Szatymaz 12 4 2 6 33 30 3 14
11. Pusztaszer 10 2 0 8 8 39 -31 6
12. Balástya II. 12 0 2 10 14 79 -65 2
13. Dóc 12 0 1 11 14 41 -27 1

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoportban:

Az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzések: November 17. (szombat) 11.00: Móravárosi Kinizsi – Csanádpalota II.-Ambrózfalva.
November 18. (vasárnap) 13.00: Földeák – Újszentiván.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó III. 13 10 2 1 42 10 32 32
2. Földeák 12 10 0 2 45 20 25 30
3. Deszk 13 9 1 3 68 17 51 28
4. Pázsit-UTC II. 13 8 1 4 35 20 15 25
5. Apátfalva 11 7 3 1 26 13 13 24
6. Cspalota II.-Ambrózfalva 12 7 1 4 30 14 16 22
7. Baktó-Petőfitelep 12 6 1 5 40 24 16 19
8. Móravárosi Kinizsi 12 6 1 5 26 30 -4 19
9. Pitvaros 13 5 1 7 29 32 -3 16
10. Kübekháza 13 4 1 8 20 29 -9 13
11. Maroslele 12 2 1 9 9 43 -34 7
12. Újszentiván 11 2 1 8 17 63 -46 7
13. Tápé II. 12 2 0 10 10 39 -29 6
14. Ferencszállás 13 1 0 12 16 59 -43 3
Előző sztori

Jó arcokat keres a SZEGEDma: Dobák Sára

Következő sztori

Kosárlabda: Sopronban javítaná kisiklását a Szedeák