Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Befejeződtek a hétvégi fordulók a labdarúgó-bajnokságokban. Összeállításunkban a legfrissebb megyei vonatkozású eredmények NB II-től megye III-ig érdekességekkel, gólszerzőkkel.

Rendkívül izgalmakat, illetve sok döntetlent hozott ez a hétvége a labdarúgópályákon. Az NB II Keleti csoportban például öt iksz született, így a Szeged 2011 bár nem kerül jobb helyzetbe, de további hátrányt sem szedett össze riválisaihoz képest.

A megye élvonalában a Csongrád kihasználta az élcsapatok egymás elleni ponthullajtását, s egyre szebben lépeget előre, ahogyan a Sándorfalva is, mely valósággal elgázolta az utóbbi hetekre megrogyó Nagymágocsot. Az élen továbbra is az Algyő áll. A megye II.-ben a Szentes Csengelén is pontot mentett, így magabiztosan vezet. A megye III. Tisza-Maros csoportban végig hatalmas harc folyt, ma eldőlt, hogy a Földeák az őszi első. A Homokháti csoportban a Röszke II., míg a Termálban az Algyő II. fordul az élen.

Az NB II Keleti csoport 14. fordulójában:

Szeged 2011 – Orosháza FC 1-1 (0-1). Gól: Geiger N., illetve Bernát P.
Békéscsabai Előre 1912 SE – Dunakanyar-Vác 1-1 (0-1). Gól: D-A. Leucuta, illetve Király P.
Nyíregyháza Spartacus FC – Putnok VSE 1-1 (0-1). Gól: Csorba Sz., illetve Olasz D.
Szolnoki MÁV FC – Restart-Ceglédi VSE 1-1 (0-0). Gól: B. Tóth B., illetve Kormos L.
Mezőkövesd Zsóry SE – Ferencvárosi TC II. 3-2 (3-2). Gól: Szabó V., Hamar Á., Hegedűs Cs., illetve Beliczky G., Batik B.
Vasas – Budapest Honvéd-MFA 2-0 (2-0). Gól: Fernandes de Oliveira, Kovács D.

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Újpest FC II. 2-2 (1-0). Gól: Urbin P., Sárközi Sz., illetve Magos M., Popovics B.
Kazincbarcika – DVSC-DEAC 1-0 (0-0). Gól: Hornyák M.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Békéscsabai Előre 14 7 6 1 28 16 12 27
2. Vasas 14 7 3 4 19 15 4 24
3. Mezőkövesd-Zsóry 14 7 2 5 20 16 4 23
4. Orosháza FC 14 7 1 6 27 27 0 22
5. Dunakanyar-Vác 14 6 4 4 22 19 3 22
6. Nyíregyháza 14 6 4 4 18 17 1 22
7. Balmazújváros 14 6 2 6 22 20 2 20
8. Bp. Honvéd-MFA 14 6 2 6 22 23 -1 20
9. Putnok VSE 14 5 4 5 23 23 0 19
10. Ferencvárosi TC II. 14 5 3 6 23 24 -1 18
11. Restart-Cegléd 13 4 5 4 25 23 2 17
12. Szeged 2011 14 4 5 5 22 25 -3 17
13. DVSC-DEAC 14 4 3 7 21 24 -3 15
14. Kazincbarcika 14 4 2 8 16 23 -7 14
15. Szolnoki MÁV FC 14 3 5 6 14 18 -4 14
16. Újpest FC II. 13 4 1 8 16 25 -9 13

A 15. (őszi utolsó) forduló műsora: November 24. (szombat) 13.00: Orosháza FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, Restart-Ceglédi VSE – Nyíregyháza Spartacus FC, Putnok VSE – Békéscsabai Előre 1912 SE, Dunakanyar-Vác – Vasas, DVSC-DEAC – Szeged 2011. November 25. (vasárnap) 13.00: Ferencvárosi TC II. – Szolnoki MÁV FC, Budapest Honvéd-MFA – Kazincbarcika, Újpest FC II. – Mezőkövesd.

Az NB III Alföld csoport 11. fordulójából halasztva:

Makó FC – FC Dabas 1-1 (1-1). Gól: Magyar Gy., illetve Takács K.

A bajnokság őszi végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dunaharaszti MTK 13 8 3 2 20 11 9 27
2. Tököl VSK 13 7 4 2 26 14 12 25
3. Nagykőrösi Kinizsi 13 7 4 2 27 18 9 25
4. Monor SE 13 7 2 4 24 15 9 23
5. Üllő SE 13 7 2 4 22 25 -3 23
6. Várfürdő-Gyulai TFC 13 6 4 3 21 11 10 22
7. FC Dabas 13 6 2 5 23 18 5 20
8. Soroksár SC 13 4 5 4 15 14 1 17
9. Mórahalom VSE 13 4 3 6 19 19 0 15
10. Kecskeméti TE II. 13 4 2 7 20 25 -5 14
11. Vecsési FC 13 4 2 7 19 26 -7 14
12. Makó FC 13 2 6 5 16 21 -5 12
13. Tisza Volán Szeged 13 2 3 8 8 21 -13 9
14. Hódmezővásárhely 13 0 4 9 7 29 -22 4

A megyei I. osztály 14. fordulójában:

Algyő – Mindszent 2-0 (1-0). Gól: Gábor Z., Pataki S. (ifi 9-1)
Ásotthalom – Kiskundorozsma 1-1 (0-0). Gól: Török A., illetve B. Toca (ifi 2-1)
Ujszegedi TC – Bordány 1-2 (0-0). Gól: Gajdacsi M., illetve Bosánszki M., Király Zs. (ifi 3-5)
Tápé – Hódmezővásárhelyi FC II. 1-0 (1-0). Gól: K. Tóth Gy. (ifi 2-1)
FK 1899 Szeged – Röszke 1-0 (0-0). Gól: Dóra J. (ifi 6-3)

Sándorfalva – Nagymágocs 10-0 (5-0). Gól: Gémes B. (5), Fodor B. (2), S. Drogba, Major L., Mihalkó M.(ifi 7-0)
Szegedi VSE – Csanádpalota 3-2 (2-2). Gól: Hegyesi Zs. (2), Szalma G., illetve Lakatos R., D-S. Piue (ifi 2-1)
Kistelek – Csongrád 0-1 (0-0). Gól: Deli J. (ifi 5-2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő 14 10 3 1 44 14 30 33
2. Sándorfalva 14 10 1 3 39 11 28 31
3. Csongrád 14 9 3 2 36 25 11 30
4. Ásotthalom 14 9 2 3 34 19 15 29
5. Kiskundorozsma 13 9 2 2 28 16 12 29
6. Tápé 14 8 1 5 23 22 1 25
7. Csanádpalota 14 7 2 5 30 25 5 23
8. Nagymágocs 14 4 5 5 20 34 -14 17
9. Szegedi VSE 14 5 1 8 25 32 -7 16
10. HFC II. 14 3 5 6 17 26 -9 14
11. Bordány 14 4 1 9 15 25 -10 13
12. Kistelek 14 4 1 9 25 37 -12 13
13. Mindszent 14 3 3 8 24 33 -9 12
14. FK 1899 Szeged 14 3 2 9 17 32 -15 11
15. Ujszegedi TC 13 2 5 6 17 28 -11 11
16. Röszke 14 1 3 10 10 25 -15 6

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva 14 13 0 1 84 14 70 39
2. Kistelek 14 12 1 1 64 17 47 37
3. SZEOL-SZVSE 14 10 1 3 51 21 30 31
4. Ásotthalom 14 10 0 4 37 17 20 30
5. Algyő 14 8 0 6 60 36 24 24
6. Tápé 14 8 0 6 33 33 0 24
7. Kiskundorozsma 13 7 3 3 33 19 14 24
8. Nagymágocs 14 7 2 5 44 42 2 23
9. Csanádpalota 14 5 2 7 21 31 -10 17
10. HFC II. 14 5 1 8 34 30 4 16
11. Mindszent 14 4 2 8 32 53 -21 14
12. Csongrád 14 3 3 8 26 36 -10 12
13. Bordány 14 3 2 9 25 54 -29 11
14. Ujszegedi TC 13 2 2 9 13 58 -45 8
15. FK 1899 Szeged 14 2 1 11 21 68 -47 7
16. Röszke 14 1 2 11 18 67 -49 5

A 15. (őszi utolsó) forduló műsora: November 24. (szombat) 13.00: Csanádpalota – Ásotthalom, Csongrád – Ujszegedi TC. November 25. (vasárnap) 13.00: Hódmezővásárhelyi FC II. – Kistelek, Nagymágocs – Tápé, Mindszent – Sándorfalva, Kiskundorozsma – Algyő, Bordány – FK 1899 Szeged, Röszke – Szegedi VSE.
A 11. fordulóból elhalasztott mérkőzés: December 1. (szombat) 13.00: Kiskundorozsma – Ujszegedi TC.

A megyei II. osztály 14. fordulójában:

Székkutas – Balástya 13-0 (7-0). Gól: Bács R. (3), Balogh L., Forrai L., Katona Zs. (2-2), B. Kovács R., Kovács A., Borsodi Sz., Szabó L. (ifi elmaradt)
Rosmarin Zrt. Mártély – Tömörkény 2-0 (1-0). Gól: Mihály L., Hegyi N. (ifi 6-0)
Makó II. – Szőreg 1-3 (0-0). Gól: Horváth G., illetve Néma D., Bosnyák M., Baráth T. (ifi 3-0)
Tiszasziget – Üllés 5-0 (1-0). Gól: Kószó K. (2), Illés T., Szalma Z., Bosnyák F. (ifi 2-1)
Zsombó – USC Tanárképző 3-0 (2-0). Gól: Busa G. (3) (ifi Zsombó – Deszk 1-4)
Csengele – Szentesi Kinizsi 2-2 (1-0). Gól: Erhardt Sz., Takács G., illetve Boldizsár M., Hidas J. (ifi 2-1)

Gyálarét – Sándorfalva II. 4-5 (1-5). Gól: Rabi Gy. (2), Papp P., Csobán R., illetve Csúri Cs. (3), Varga A., Kiss P.
Csanytelek – Fábiánsebestyén 0-2 (0-1). Gól: Borák J., Kozák G. (ifi 3-2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 13 10 2 1 46 7 39 32
2. Rosmarin Mártély 14 8 3 3 32 17 15 27
3. Tiszasziget 12 8 2 2 41 12 29 26
4. Makó II. 14 8 1 5 31 15 16 25
5. Szőreg 14 7 4 3 36 25 11 25
6. Csengele 12 6 5 1 40 15 25 23
7. Székkutas 14 6 4 4 39 31 8 22
8. Sándorfalva II. 14 7 0 7 44 34 10 21
9. Csanytelek 14 6 3 5 34 23 11 21
10. Üllés 14 5 4 5 32 25 7 19
11. Tömörkény 14 5 3 6 20 26 -6 18
12. Zsombó 14 5 2 7 29 26 3 17
13. Fábiánsebestyén 14 5 0 9 25 36 -11 15
14. Gyálarét 13 3 0 10 21 47 -26 9
15. USC Tanárképző 12 2 1 9 6 29 -23 7
16. Balástya 14 0 0 14 6 114 -108 0

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 13 11 0 2 68 12 56 33
2. Csengele 13 11 0 2 50 11 39 33
3. Tiszasziget 12 8 2 2 53 22 31 26
4. Szentesi Kinizsi 12 8 1 3 53 19 34 25
5. Üllés 13 7 2 4 48 22 26 23
6. Székkutas 12 6 3 3 41 29 12 21
7. Csanytelek 12 6 2 4 39 15 24 20
8. Sándorfalva II. 12 5 0 7 29 44 -15 15
9. Tömörkény 13 4 2 7 17 37 -20 14
10. Balástya 12 4 2 6 26 63 -37 14
11. Fábiánsebestyén 12 4 1 7 35 51 -16 13
12. Rosmarin Mártély 9 2 2 5 28 36 -8 8
13. Deszk 11 2 1 8 22 52 -30 7
14. Zsombó 13 2 0 11 31 69 -38 6
15. Szőreg 11 1 0 10 13 71 -58 3

A 15. (őszi utolsó) forduló műsora: November 24. (szombat) 13.00: Sándorfalva II. – Zsombó, Szentesi Kinizsi – Tiszasziget, Tömörkény – Csanytelek, Fábiánsebestyén – Székkutas. November 25. (vasárnap) 11.00: USC Tanárképző – Makó II. 13.00: Szőreg – Csengele, Üllés – Rosmarin Zrt. Mártély, Balástya – Gyálarét.
Az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés: December 2. (vasárnap) 13.30: Csengele – USC Tanárképző.
A 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés (???): USC Tanárképző – Tiszasziget.

A megyei III. osztály Homokháti csoport halasztott mérkőzései:

Kiskundorozsma II. – Bordány II. 3-1 (0-0). Gól: Molnár F., Gyuris M., Ottlik R., illetve Kozma Z.

Szentmihály – Mórahalom II. 6-1 (3-1). Gól: Szalma I. (2), Kónya A., Kaszab Zs., Tóth Z., Nagypál Z., illetve Dobák A.
Balotaszállás – Öttömös 0-2 (0-0). Gól: Ferenc M., Tóth Szeles T.

A bajnokság őszi végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Röszke II. 13 8 3 2 33 14 19 27
2. Öttömös 13 8 3 2 24 9 15 27
3. Zsombó II. 13 8 3 2 30 21 9 27
4. Mórahalom II. 13 7 3 3 27 29 -2 24
5. Balotaszállás 13 7 2 4 37 26 11 23
6. Kiskundorozsma II. 13 6 2 5 29 22 7 20
7. Szentmihály 13 6 2 5 29 23 6 20
8. Forráskút 13 6 1 6 21 22 -1 19
9. Ruzsa 13 4 4 5 20 21 -1 16
10. IKV Alsóváros 13 4 3 6 21 35 -14 15
11. Pusztamérges 13 3 5 5 18 26 -8 14
12. Zákányszék 13 3 3 7 19 26 -7 12
13. Domaszék 13 2 0 11 27 44 -17 6
14. Bordány II. 13 1 2 10 12 29 -17 5

A megyei III. osztály Termál csoport halasztott mérkőzései:

Pusztaszer – Derekegyház 0-1 (0-0). Gól: Csáki V.

Hódmezővásárhelyi FC III. – Ópusztaszer 3-1 (2-1). Gól: Gábor S., Antal K., Szabó M., illetve Móricz J.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő II. 12 11 0 1 52 10 42 33
2. Baks 12 10 1 1 56 10 46 31
3. HFC III. 12 7 1 4 38 27 11 22
4. Ópusztaszer 12 7 1 4 31 20 11 22
5. Szegvár 12 7 1 4 24 19 5 22
6. Csongrád II. 12 6 2 4 26 18 8 20
7. Derekegyház 12 6 1 5 23 30 -7 19
8. Kistelek II. 12 4 3 5 28 23 5 15
9. Fábiánsebestyén II. 11 4 3 4 23 23 0 15
10. Szatymaz 12 4 2 6 33 30 3 14
11. Pusztaszer 11 2 0 9 8 40 -32 6
12. Balástya II. 12 0 2 10 14 79 -65 2
13. Dóc 12 0 1 11 14 41 -27 1

A 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés: November 25. (vasárnap) 13.00: Fábiánsebestyén II. – Pusztaszer.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport halasztott mérkőzései:

Móravárosi Kinizsi – Csanádpalota II.-Ambrózfalva 4-3 (4-1). Gól: Krébesz A. és Laczi Z. (2-2), illetve Garán F. (3)

Földeák – Újszentiván 7-0 (4-0). Gól: Molnár Zs. (4), Béres R. (2), Orosz G.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Földeák 13 11 0 2 52 20 32 33
2. Makó III. 13 10 2 1 42 10 32 32
3. Deszk 13 9 1 3 68 17 51 28
4. Pázsit-UTC II. 13 8 1 4 35 20 15 25
5. Apátfalva 11 7 3 1 26 13 13 24
6. Cspalota II.-Ambrózfalva 13 7 1 5 33 18 15 22
7. Móravárosi Kinizsi 13 7 1 5 30 33 -3 22
8. Baktó-Petőfitelep 12 6 1 5 40 24 16 19
9. Pitvaros 13 5 1 7 29 32 -3 16
10. Kübekháza 13 4 1 8 20 29 -9 13
11. Maroslele 12 2 1 9 9 43 -34 7
12. Újszentiván 12 2 1 9 17 70 -53 7
13. Tápé II. 12 2 0 10 10 39 -29 6
14. Ferencszállás 13 1 0 12 16 59 -43 3

A 9. fordulóból elhalasztott mérkőzés: November 24. (szombat) 13.00 Apátfalva – Tápé II.
A 13. fordulóból elhalasztott mérkőzés: November 24. (szombat) 13.30: Újszentiván – Maroslele.
A 8. fordulóból elhalasztott mérkőzés: December 1. (szombat) 13.00: Baktó-Petőfitelep – Apátfalva.

Előző sztori

Labdarúgó-szövetségek Délen (1912-2012): hamarosan kvízjáték indul!

Következő sztori

A kormány meghívta az új kopt pápát Magyarországra