Hátország: remek csatát vívott a SZEOL-SZVSE és az Algyő + FOTÓK

2012. október 24., szerda

Nagyszerű mérkőzést és hét gólt láthatott a megyei I. osztályú ifibajnokság rangadóján a közönség.

Az Algyőt látta vendégül vasárnap a megyei I. osztály U19-es bajnokság 10. fordulójában a SZEOL-SZVSE. Az élmezőnyhöz tartozó két együttes mérkőzésén rangadóhoz méltó iram mellett 7 gól és változatos, élvezetes játék után megérdemelt hazai győzelem született. A hazaiak a 16. percben jutottak vezetéshez, mikor

Zsilák T.

keresztpasszát a védők mögé beinduló

Rádai Cs.

lőtte a hosszú sarokba a bal oldalról; 1-0. A szegediek még a góljukat ünnepelték, mikor válaszoltak az algyőiek. A 17. percben egy előreívelt labdát

Sötét F.

19 méterről bombázott egy pattanás után a kapuba; 1-1. A 30. percben egy szögletrúgás után a kapu előtti kavarodásban

Petrovics L.

közelről szerzett ismét vezetést a vendéglátónak; 2-1. Egygólos SZEOL-előnynél vonulhattak pihenőre a csapatok.

A második játékrészben is bő negyedórát kellett várni az első találatra. A 62. percben

Judik T.

gyönyörű szólója és beadása után ismét Petrovics L. volt eredményes; 3-1. Hamarosan tovább hízott a különbség, ugyanis a 54. percben a szegediek javára megítélt büntetőt

Németh R.

lőtte a bal alsó sarokba; 4-1. A hajrában érkezett a kegyelemdöfés, a 87. percben szép támadás végén a kapusról kipattanó labdára

Pink R.

érkezett, és a hálóba gurított; 5-1. Az Algyő erejéből azonban futotta még szépítésre, szép góllal zárult a mérkőzés, hiszen a 90. percben

Bella Sz.

egy kiugratás után a jobb oldalról a kiinduló kapus mellett a hosszú sarokba bombázott; 5-2. A tabellát egyébként a százszázalékos, 30 pontot gyűjtött, megállíthatatlannak tűnő címvédő Sándorfalva vezeti a 25 pontos Kistelek, a 24 pontot gyűjtött Ásotthalom és a 22 pontnál járó SZEOL-SZVSE előtt. A 18 pontos Algyő a hatodik helyen tanyázik.