Asztalitenisz: nem bírt a Floratom a Pénzügyőrrel + FOTÓK

2010. november 7., vasárnap
Roppant izgalmas, a végletekig kiélezett találkozón győzött jókora szerencséjének is köszönhetően az ezüst éremért harcoló fővárosi együttes. A páros mérkőzésen két játszmában is szettlabdáról bukott a Dudás-Perei duó, nagy lehetőség maradt kihasználatlanul. Perei kisebb megingással győzte le a válogatottkerettel készülő Móriczot, Lukács hajszálnyira állt a bravúrtól a számtalan világeseményt megjárt Varga ellen, 1-2. Dudás végig irányítva diadalmaskodott Hoffmann felett, Perei pazar játékkal Vargát, míg Dudás szoros meccsen Móriczot győzte le, 4-2. Lukács két poénra állt a győzelemtől Hoffmann ellen, a nap összecsapásán Dudást Varga ellen szintén két labdamenet választotta el a hibátlan teljesítménytől, 4-4. Perei meglepően simán veszített Hoffmann ellen, Lukács 2-0-ás vezetésről, a legkisebb különbséggel bukott Móricz ellen, így pont nélkül maradt a Floratom. Lukács Levente: "A sport nem mindig igazságos, győzelmet érdemeltünk volna."<>A férfi asztalitenisz Extraliga, 6. fordulójában:Floratom Szeged – Pénzügyőr SE 4 – 6 Győzelmeket szerezték: Dudás 2, Perei 2

A férfi NB. I. Keleti csoportjában:

Floratom Szeged II. – Szentkirályi ASK 14 – 4 A szegedi győzelmeket szerezték: Kószó 4, Erdélyi – Szollár 3-3, Tarkó 2, a Tóth-Szollár és az Erdélyi-Kószó páros.