Fallabda: Szegedi sikerek az utánpótlás-ob-n

2009. június 11., csütörtök
Hét érmet is nyertek a házigazda Tisza SE növendékei a Szegeden megrendezett utánpótlás fallabda-ob-n.

Múlt szombaton a szegedi Kenyérgyári úti Squash Clubban rendezte meg a Magyar Fallabda Szövetség a 2008-2009. évi Lambda System Utánpótlás Országos Squash Bajnokságot. Ez alkalommal a rendező Tisza SE hét játékosa állhatott föl a dobogóra, ami bizonyítja, a klub továbbra is kiváló utánpótlás-nevelő munkát folytat.

Kopilovics Annamária

Csókási Gabriella (a képen rózsaszín fölsőben)

meggyőző teljesítménnyel nyerte meg az aranyérmet.

Csókási Eszter

ez alkalommal az ezüstöt vihette haza.

Sebők Benedek

a döntőig magabiztosan menetelt, és ott egy ötszettes, roppant látványos és izgalmas mérkőzésen nyert. A szegedi szurkolók nagy örömére Beni immáron negyedszer lett magyar bajnok, ezzel itthon tartotta a kupát.

Vas Máté

Hoffmann Péter

ez alkalommal is gigászi küzdelemben döntötte el, hogy a dobogónak ki melyik fokára álljon.