Kézilabda: Négy között a kupában a Pick

2009. március 11., szerda

A Pick Szeged már Debrecenben eldöntötte a továbbjutás sorsát, szerda este így hazai pályáján könnyedén játszadozhatott a magyar kupa negyeddöntőjében. A vége újból nagy különbségű győzelem lett, azaz Vladan Matics együttese készülhet a négyes döntőre.

A magyar kupa címvédője szombaton 29-17-re győzött a DKSE-Airport vendégeként, most az újszegedi arénában még simábban verték ellenfelüket Marjanacék. A Pick számára a következő fontos feladat a veszprémi bajnoki rangadó lesz: a két nagy rivális találkozójára szombaton kerül majd sor.

A férfi kézilabda magyar kupa negyeddöntőjében, visszavágó: Pick Szeged-Debrecen 37-23 (18-12).

Pick Szeged: Marjanac 1 – Vancsics 3, Laluska 4, Nenadics 7, Zubai 1, Katzirz 5, Vadkerti 8. Csere: Stamate 4, Andjelkovics 1, Krivokapics 2, Ghionea 1, Petrea. Vezetőedző: Vladan Matics.