Kézilabda: Négy között a kupában a Pick

A Pick Szeged már Debrecenben eldöntötte a továbbjutás sorsát, szerda este így hazai pályáján könnyedén játszadozhatott a magyar kupa negyeddöntőjében. A vége újból nagy különbségű győzelem lett, azaz Vladan Matics együttese készülhet a négyes döntőre.

A magyar kupa címvédője szombaton 29-17-re győzött a DKSE-Airport vendégeként, most az újszegedi arénában még simábban verték ellenfelüket Marjanacék. A Pick számára a következő fontos feladat a veszprémi bajnoki rangadó lesz: a két nagy rivális találkozójára szombaton kerül majd sor.

A férfi kézilabda magyar kupa negyeddöntőjében, visszavágó: Pick Szeged-Debrecen 37-23 (18-12). Pick Szeged: Marjanac 1 – Vancsics 3, Laluska 4, Nenadics 7, Zubai 1, Katzirz 5, Vadkerti 8. Csere: Stamate 4, Andjelkovics 1, Krivokapics 2, Ghionea 1, Petrea. Vezetőedző: Vladan Matics.
Továbjutott: a Pick Szeged kettős győzelemmel, 64-40-es összesítéssel.

Gepárdsimogatással pihente ki az edzőtábor fáradalmait Birkás Balázs

Életre szóló élménnyel gazdagodott a szegedi kajakos.

Flensburgban is a csoport első helye a tét a Szegednek

Alig 72 órával a PSG ellen aratott bravúros győzelem után újabb kulcsfontosságú meccset játszik a MOL-Pick Szeged, ezúttal Flensburgban.

Joan Canellas és Mikler Roland a hét legjobbjai között

Káprázatos második félidővel 32-29-re nyert a MOL-Pick Szeged a PSG ellen a kézilabda Bajnokok Ligájában. A csapat sikere mellett két szegedi játékos teljesítményét az EHF TV külön kiemelte.