A magyar névnapokat betűrendben felsorakoztató szócikkre kattintottak rá a legtöbbször tavaly a magyar nyelvű Wikipédián.
A Magyar névnapok betűrendben című szócikket összesen 526 192-szer keresték fel a felhasználók az elmúlt évben. A százas lista legjobb tízes mezőnyébe tartozik továbbá a 2013-ban történt halálozásokról, a Magyarországról, az
I. Szulejmán
oszmán szultánról, a Budapestről, a
Petőfi Sándorról
, a Facebookról, a go nevű kínai táblás játékról, az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról, valamint a második világháborúról szóló szócikkek. A népszerű internetes lexikon angol nyelvű változatán a Facebook, a 2013-as halálozások, a Breaking Bad (Totál szívás) című sorozat, a nehézségi gyorsulás (G-force), a Google, a második világháború, a Wiki, a YouTube, a 2013-as bollywoodi filmek listája és az Egyesült Államok érdekelték leginkább az internetezőket. A spanyol Wikipédián az elsősorban az e-mail címekben előforduló kukacjelről (arroba) szóló szócikkre kattintottak rá a legtöbbször az elmúlt évben a felhasználók, akik a One Direction nevű brit fiúbandával foglalkozó oldalt is bejuttatták a százas spanyol lista első tízes mezőnyébe. A német verzión a 2013-ban elhunyt hírességeket felvonultató és a különböző sorozatokról szóló (Agymenők, Trónok harca) szócikkek, míg a francia nyelvű változaton a Facebook és a Franciaország voltak a legnépszerűbb. A portugál Wikipédián a Facebookra, az oroszon a YouTube videomegosztó portálra, az olaszon a különböző sorozatokra (A Grace klinika, Agymenők, The Walking Dead), míg a norvégon Gustav Borgen norvég fotográfusra kattintottak rá a legtöbbször az internetezők. A legtöbb esetben az ország neve a százas lista első tízes mezőnyében található.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.