Kézilabda: még várni kell a KSZSE első pontjaira

2016. október 3., hétfő
szs_noi_kezilabda

Harmadik hazai mérkőzését is elvesztette a Kézilabda Szeged SE, amely a Gödtől szenvedett vereséget az Etelka sori sportcsarnokban.

Jól kezdtek a hazaiak, el is léptek 6-2–re, de a vendégek is össze kapták magukat és egyenlítettek, majd félidő közepére át vették a vezetést is. A félidő végül is két gólos gödi előnnyel zárult. A második játékrész eleje sem sikerült Törökné Csapó Erika tanítványinak, így ötre hízott a különbség vendégek javára. A hajrához érve kétszer sikerült háromra zárkóznia szegedieknek, de közelebb már nem, így a KSZSE negyedik mérkőzésén is pont nélkül maradt. Most két hét szünet következik a bajnokságban, mely alatt rendezhetik soraikat a szegedi lányok, akik legközelebb a Szent István SE vendégeként lépnek pályára október 15-én.

Női kézilabda NB I/B Keleti csoport, 4. forduló

Kézilabda Szeged SE – Gödi SE 26-30 (14-16)

Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Sándor György, Szabó Balázs.

KSZSE:

Fodor - MIKLÓS 5, Velky, Lehmann-Dobó 3, KENYERES 11/5, Csoknyai 1, Farkas 2. Csere: Aradi (kapus), Kutasi, Egervári, Karácsonyi, Papp, Lukács, Kozma 1, Szeder, Aracsi 3.

Törökné Csapó Erika.

Kiállítások:

10 ill. 8 perc.

Hétméteresek:

5/5, ill. 6/5. Törökné Csapó Erika:

"Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez. Átlövő teljesítmény nélkül nem lehet egy ilyen mérkőzést megnyerni."

A juniorok mérkőzésén:

Kézilabda Szeged SE - Gödi SE 30-33 (13-17)

KSZSE:

Kürti – KOZMA 5, Aracsi 3, Kis 2, Papp, Egervári 4, Dukai 1.

Luczó (kapus), Kenyeres 4 (2), Szatmári, MIKLÓS 10, Vozár 1, Czifra, KARÁCSONYI.