Politika

Orbán Viktor: A politikában nincs helye az erőszaknak!

SzegedMA
Szerző: SzegedMA
2026. április 26., vasárnap
A miniszterelnök X-oldalán reagált a washingtoni lövöldözésre. Orbán Viktor leszögezte: a politikában nincs helye erőszaknak.
Orbán Viktor: A politikában nincs helye az erőszaknak!
Fotó: Miniszterelnöki Kommunikációs Fõosztály/Fischer Zoltán. Orbán Viktor. amikor Washingtonban járt.

Amint arról reggelt beszámoltunk, életveszélybe került Donald Trump, amikor egy férfi lövöldözni kezdett szombaton egy washingtoni szálloda bálterménél egy díszvacsorán. A hatóságok szerint magányos elkövetőről van szó, aki több fegyverrel szerelte fel magát. Orbán Viktor X-oldalán üzent.

Orbán Viktor is reagált a washingtoni lövöldözésre, amely során Trumpot és feleségét kimenekítették a díszvacsoráról. (Fotó: KENT NISHIMURA / AFP)
Orbán Viktor is reagált a washingtoni lövöldözésre, amely során Trumpot és feleségét kimenekítették a díszvacsoráról. (Fotó: KENT NISHIMURA / AFP)

Orbán Viktor reagált a washingtoni lövöldözésre

„Megdöbbentett minket a hír, hogy merényletet kíséreltek meg Trump elnök ellen egy washingtoni rendezvényen” – írta Orbán Viktor X-oldalán.

Gondolataink és imáink vele és Melaniával vannak. A politikában nincs helye az erőszaknak!

– írta a miniszterelnök.

 

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.