2020. december 19., szombat

Naturtex-SZTE-Szedeák–Egis Körmend 88–81 (29–17, 19–18, 12–23, 28–23)
Szeged, zárt kapuk mögött. V: Benczur, Minár, Pozsonyi
SZEGED: GOVENS 23/9, Kerpel-Fronius G. 3, BROWN 27/6, Dzseletovics 6, DICKEY 14Csere: KERPEL-FRONIUS B. 15/9, Olasz, Balogh Sz., Mayer. Edző: Szrecsko Szekulovics
KÖRMEND: THAMES 23/9, Mócsán 16, Németh Á., Williams, Taylor 17Csere: Takács K. 2, Durázi 9/3, FERENCZ 12/6, Mosley, Tóth N. 2Edző: Ziga Mravljak
Az eredmény alakulása. 3. perc: 7–4. 7. p.: 17–16. 12. p.: 31–17. 18. p.: 40–32. 24. p.: 48–46. 27. p.: 56–48. 31. p.: 60–62. 37. p.: 75–73

Szrecsko Szekulovics: – Tíz nap alatt kétszer győztük le a kitűnő erőkből álló Körmendet. Sikereink hitet adhatnak a továbbiakban. Dicséret illeti játékosainkat, mert amit elterveztünk, megvalósították.

Ziga Mravljak: – Tíz nappal korábban is a Szeged nyert, ezért a visszavágás reményében kezdtük a mérkőzést, melynek első félidejében tekintélyes hátrányba kerültünk. A harmadik negyedben sikerült fölzárkóznunk, mi több, az utolsó játékrész elején a vezetést is átvettük. Azért vesztettünk, mert a kritikus pillanatokban fontos dobásokat hibáztunk, azon kívül kihagytunk tíz büntetőt.