Hatalmas csatában kapott ki a Szedeák

Cikkünk frissítése óta eltelt 2 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Csak hosszabításban tudott nyerni a Falco.

A harmadik negyed végén még vezetett a Szedeák, a Falco a rendes játikidő utolsó másodperceiben egyenlített, majd a hosszabításban szoros csatában megnyerte a mérkőzést.

A papiron jóval esélyesebb szombatheliyek ellen, idegenben óriási csatában maradtak alul a szegediek.

Szrecsko Szekulovics: – Egy hosszabbításos vereséggel a bajnok otthonában nem lehetek elégedetlen. Nagyon közül voltunk, majdnem megszereztük a győzelmet. Büszke vagyok a fiúkra, ők mindent megtettek a győzelemért, le a kalappal előttük. Gratulálok a Falconak!

Falco-KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák 95–93 (20–19, 17–23, 15–20, 29–19, 14–12) – hosszabbítás után
Tippmix férfi NB I./A csoport, 5. forduló. Szombathely, vezette: Benczur T., Söjtöry T., Frányó P.
Falco: ANDERSON 19/6, Doktor 4, BENKE 18/12, Bruinsma 13, Searcy 14, Csere: Váradi 8/3, Lake 7, MILOSEVICS 10, Dancsecs 2. Vezetőedző: Gasper Okorn.
Naturtex-SZTE-Szedeák: Kerpel-Fronius G. 12/6, GOVENS 15/3, Brown 15/9, DZELETOVICS 17/9, DICKEY 13, Csere: KELLER 10/3, Mayer 2, Kerpel-Fronius B. 10/6, Olasz. Vezetőedző: Szrecsko Szekulovics.
Kipontozódott: Bruinsma (37.), Váradi (40.), ill. Dickey (39.), Govens (40.), Brown (45.).