Sporthétfő: magabiztos Pick-győzelem Zágrábban

2019. október 21., hétfő

Harmadik győzelmét aratta BL-ben a MOL-Pick Szeged, hosszú idő után kikapott a Szeged-Csanád GA, hosszabbításban szenvedett vereséget a Goodwill Pharma Szegedi Vízmű.

Kézilabda:

Zágrábban

a szezonbeli harmadik Bajnokok Ligája-meccsét nyerte meg MOL-Pick Szeged.

PPD Zagreb:

Asanin – Horvat 3 (1), Hrastnik, Vlah, Beciri 2, Hrstic 3, MANDIC 4.

RISZTANOVICS (kapus), Bicanic, Mrakovcic, Stojnic, Spende 1, Ravnic, Gadza 2, SIPIC 6.

Veszelin Vujovics.

MOL-Pick Szeged:

MIKLER – Radivojevics 2 (1), MAQUEDA 5, Bombac 2, Bánhidi 2, Bodó 1, Källman 3.

Gaber, CANELLAS 1 (1), Kaspárek, SOSTARIC 5 (1), Zsitnyikov 3, Stepancic 2, Henigman.

Juan Carlos Pastor.

A csoport állása:

A PC Trade Szeged szezonbeli második győzelmét aratta a Kecskemét ellen a nő kézilabda NB I/B Keleti csoportjában.

NB I/B női felnőtt-Kelet

Kecskemét NKC – PC Trade Szeged 30-37(14-18)

Kecskemét, 300 néző. Vezette: Bába, Horváth

PC Trade Szeged:

Dobó- Miklós 3, Szécsi 1, Bató 12/6, Spéth 5/1, Szabó 1, Mikó 1csere:Gyovai (kapus), Zsikó 5, Vér 3, Frányó 5, Csoknyai, Szöllősi, Lantos 1, Tóth.

Zsadányi Sándor.

Hétméteres

:3/3 illetve 9/8.

8 perc illetve 8 perc.

A bajnokság állása:

Labdarúgás:

A Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–0-s vereséget szenvedett az Ajka vendégeként a Merkantil Bank Liga 13. fordulójában.

Merkantil Bank Liga 13. forduló

FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–0 (0–0)

Ajka, vezette: Horváth Tibor (Bede Tamás, Hofbauer Roland).

FC Ajka:

Horváth D. - Lengyel, Kenderes, Nagy M., Nagy I., Horváth P., Heffler, Csizmadia, Görgényi, Soltész (Molnár, 87.), Stoiacovici (Nagy B., a szünetben).

Kis Károly.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia:

Takács – Horváth M., Germán, Andorka (Gajdos, 65.), Kárász, Oláh G. (Cigan, 79.), Mohl, Varga Sz., Deák, Kóródi (Sóron, 72.), Jovanovic.

Joao Janeiro.

Nagy K. (66.).

A Szegedi VSE magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott a Mórahalom ellen, az Ujszegedi TC ugyanilyen arányú vereséget szenvedett hazai pályán a Röszke ellen a Csongrád Megyei I. osztály hétvégi fordulójában.

Csongrád Megyei I. osztály, 10. forduló

Szegedi VSE – Mórahalom VSE 3-0

Gól:Beretka (38.), Szilágyi (45.), Papp D. (80.).

Ujszegedi TC – Röszke SK 0-3 (0-2)

Gól:Papdi (5.), Márki (45.), Tanács (69.).

Makó FC - Csongrád-Kunság Aszfalt 5-1 (1-1)

Gól:Makszimovics (21.), Széll (58., 87.), Buzási (63.), Tomisics (74.), ill. Papp Á. (31.). Kiállítva: Kovács A. (84.).

Algyő SK - Hódmezővásárhelyi FC 0-2 (0-2)

Gól:Varga G. (5., öngól), Koncz (16.).

ESK Kiskundorozsma - Szentesi Kinizsi 3-0 (1-0)

Gól:Ottlik Márk (12., 47.), Ottlik Máté (86.).

Foliaplast-Bordány SK - Tiszasziget SE 0-2 (0–0)

Gól

:

Rutai (57., 69.) Kiállítva: Lőrinc (77.), ill. Godó (50.).

Győzelemmel avatta új pályáját az FK Szeged, ikszelt a St. Mihály, gólzáporos meccsen szenvedett vereséget az SZVSE II. a Csongrád Megyei II. osztály 10. fordulójában.

FK 1899 Szeged–Csengele KSE 3-1

(

2-0)

Gól: Dóra T. (24)., Csuka (31.), Szabó P. (54.), ill. Góra (71.).

St. Mihály FC–Sándorfalva SK 2-2 (0-1)

Gól:Klippel Á. (61.), Magyar B. (66.), ill. Faragó-Barát Z. (25.), Tóth A. (57.).

Hódmezővásárhelyi FC II.–Szegedi VSE II. 6-3 (3-2)

Gól:Kandó Zs. (30., 79.), Márki M. (37., öngól), Kiss R. (39.), Brizik-Bodrogi I. (66., 73.), ill. Albert Cs. (15.), Varga G. (41.), Bakos M. (80.).

Kosárlabda:

Székesfehérváron is nyeretlen maradt a Naturtex-SZTE-Szedeák.

Férfi Kosárlabda NB I A Csoport, 4. Forduló

Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák 95–83 (32–22, 14–21, 26–14, 23–26)

Székesfehérvár, 2000 néző. Vezette: Benczur, Boros, Kulcsár.

Alba Fehérvár:

Ljubicsics 12/9, GUYTON 28/18, Csupkovics 6/6, Markovics 10, Molnár M. 13. Csere: MCDUFFIE 15, Keller, Takács 3/3, Lukács 4, Govens, Csorvási 4, Seyi.

Jesús Ramírez.

Naturtex-SZTE-Szedeák:

MILISZAVLJEVICS 16/12, Wirth 2, Balmazovics 7/3, Krapic 19/6, ASBURY 15. Csere: KERPELFRONIUS G. 10/6, Kerpel-Fronius B. 9/6, Olasz 5.

Andjelko Mandics.

Jégkorong:

Hosszabbításban maradt alul a Goodwill Pharma Szegedi Vízmű a MAC Budapest ellen a jégkorong OB II. 2. fordulójában.

Jégkorong OB II, alapszakasz, 2. forduló Goodwill Pharma Szegedi Vízmű–MAC Budapest 6–7 (2–4, 2–2, 2–0, 0–1) – hosszabbítás után

Szeged, műjégpálya, 400 néző. Vezette: Sütő Gábor, Bencze Donát, Dorogi Dávid.

Goodwill Pharma Szegedi Vízmű:

Szalai Ákos (86%) – Annus Döme, Hajdu Botond, Bozóki Zoltán, Rózsahegyi Ádám 1, Varga Dávid 1 (2).

Becsei Bonifác, Láng Csaba, Kis Attila 2, Losonci Ádám (2), Pallós Péter (1) – Borsos Erik (1), Maslac Michael (2), Balázs Csongor 1, Barcsik Gergely 1, Csanády Zsombor (1) – Korom Zénó, Lőrincz Barnabás.

Prakab Gábor.

Röplabda:

A Szegedi RSE férfi és női felnőtt csapata is 3:0-s vereséget szenvedett hétvégén.