Csípős beszólásokkal tarkított, hanghibában és játékokban gazdag volt a Rádió1 szegedi kitelepülése.
Délután ötkor több százan várták a Dóm téren a magyar rádiózás három fenegyerekét Sebestyén Balázst, Rákóczi Ferit és Vadon Janit. Utóbbi egyébként vonattal utazott Szegedre, és egy őrűltnek tűnő rajongója is vele utazott. A Dóm tornyából hallatszó harangszóhoz hozzá is fűzte, hogy harangoztak a konkurenciának.
A rendkívüli délutáni adás tehát ugyanolyan csípősre sikeredett, mint azt reggel már megszokhattuk tőlük. Feri volt a közönség riporter, aki találomra szólította meg az üvegstúdió előtt táborozó hallgatókat. Egy nyugdíjas, ötvenedik házassági évforduló előtt álló házaspárral többek között a szex fontosságát taglalták.
Nem volt rossz buli, hiszen többen értékes nyereményeket, olajsütőt, mikrohullámú sütőt és bögréket nyertek a fiúktól élő adásban. A helyszínről mi is több ízben jelentkeztünk be a Facebook-oldalunkon.
Vadon Jani beszólt: Harangoztak a konkurenciának! Elmúlt a hanghiba. Balázsék élőben nálunk is.
Közzétette: Szegedma Hírportál – 2017. december 6., szerda