Futsal: harmadik sikerét aratta a Szent Mihály + FOTÓK

2017. október 20., péntek

A DEAC ellen is győzött a Szent Mihály, így százszázalékos mérleggel áll a női futsal NB II Keleti csoportjában.

A veretlen a nyeretlent fogadta az NB II Keleti csoportjának harmadik fordulójában: a papírforma tehát szegedi sikert ígért, azonban egy igen izgalmas meccset játszott egymással a két csapat. Tíz perc után ledolgozta kétgólos hátrányát a DEAC, majd az első félidő hajrájában ezt megismételte: hiába lépett meg megint kétgólra a Szent Mihály, ismét egyenlíteni tudtak a vendégek, így 4-4-ről fordultak a felek. A sorminta azonban csak abban folytatódott, hogy hazai találatra két debreceni válasz érkezett, csakhogy ekkor csak egy szegedi gól született, így a második félidő elején megszerezte a vezetést a DEAC. Innen zsinórban három szegedi gól jött, 8-6 után még egyre ugyan feljöttek a vendégek, de a kiválóan játszó, végül mesterötösig jutott Zimányi Kovács Anikó vezérletével ha nehezebben is, de megnyerte a meccset a Szent Mihály, így három forduló után hibátlan mérleggel áll a tabella tetején. A következő játéknapon a negyedik helyen álló Nyírséget fogadja a Szent Mihály Deszken.